Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
15. máj 2008

mojmu asi pre zmenu idu zuby,,uspavala som ho 2 hod. ....uf, fuska, ked som sa co len troska pohla, uz bol hore

monkula
15. máj 2008

ifri, tak sa nehýb a hotovo

ifrimka
autor
15. máj 2008

a ruka mi uplne odumrie, co? on mi totiz to lezal na ruke...ale uz je dobre.zatial!

ako monku? dlho si tu nebola!

krajcoanka
15. máj 2008

tie zuby, to je katastrofa:rastú-bolia, máš ich bolia a nakoniec aj tak vypadnú 😠 😖

ifrimka
autor
15. máj 2008

anka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krajcoanka
15. máj 2008

inak som kukala čo je potrebné pri zapise do pasu.Neviete to? síce pred 3 rokmi som prihlasovala st. ,,ale to už je strašne davno, to siuž nepamätám. ale tušim chceli rodný ale iba k nahliadnutiu.ale radšej asi urobím kopiu 😝

ifrimka
autor
15. máj 2008

....mas cerveny alebo zeleny pas?

krajcoanka
15. máj 2008

Ja mam zeleny-ešte ten starý. Ja som už stara korčula 😀 😀 😀 , ale za pár rôčkov budem mať aj ja červený 😎

ifrimka
autor
15. máj 2008

no ved aj ja, neboj nie si sama. aj ked tento rok mi konci....ale pytam sa preto, ze do cervenych nezapisuju, poial ja viem(sice neviem, mozno, ze len na ambasade nezapisuju)

krajcoanka
15. máj 2008

😲 a ako sa potom tie deti registruju, však to ich môže hocikto za hranice uniesť 😲

krajcoanka
15. máj 2008

baby, ja som nechala minule zap. koňa a manžel čítal,až sa dostal k teme odmietanie sexu a ja som tam písala 😲 😖 .tak som trpla, ale našťastie som tam nič podrobne nepisala.len sa čudoval, že tam do tej temy píšem. 😖

krajcoanka
15. máj 2008

ste tu ešte niekto?

jasterica
15. máj 2008

babule,dosla som vas pozdravit,som tu dlho nebola... 😀 nestiham...ale myslim na nocne sovicky 😉

jasterica
15. máj 2008

krajco a ake super,ze ta drahy nacapal v teme a ty nic-ty muzikant... 😀

krajcoanka
15. máj 2008

ahoj jašter, no otočilo sa to proti mne.aspoň vie čo ma trapi, ked moc so mnou nekomunikuje.radšej si zapne bedňu. 😠

jankatt
15. máj 2008

dobry vecer sovy

krajcoanka
15. máj 2008

ahoj, jani

jankatt
15. máj 2008

ako sa mas a co nove

krajcoanka
15. máj 2008

no ujde to, čo tak neskoro?Ja sa chystam akurat do spiša, lebo v rano idem pozrieť policajtov do PK 😀

jankatt
15. máj 2008

ale pozerala som tv a kecala som so sestrou teraz byva doma lebo drahy jej chodi na tyzdnovky tak gazdujeme spolu a co ides nieco vybavit

krajcoanka
15. máj 2008

idem dať zapísať davidka, lebo v sobotu rano ideme na dovču a dnes som zistila, že ho nemam v pase.ups! 😅

jankatt
15. máj 2008

ja musim dat malej zasa urobit pas a kam ides na dovcu

ifrimka
autor
15. máj 2008

juj, ale ste toho popisali....anka, ja som mojmu muzovi minule vravela, ze su tu take rozne temy, ako napr. orgazmus a pod a on sa po tom na mna "vrhol".... 🙂 ale maly nas nanaestastie prerusil...on ma totiz nejake radary, ci co!

sylverka
15. máj 2008

Babenky ahojte myslela som že iba ja sprostá sa tu brúzgam po nete akú máte tému _? 😀

jankatt
15. máj 2008

nie si sama a tema aj nijaka

ifrimka
autor
15. máj 2008

zdravicko sylverka, vitaj.... 🙂

sylverka
15. máj 2008

No mňa tiež nič nenapadá asi preto že je noc ale nechce sa mi spať potrebujem sa trochu odreagovať celý deň behám ako ťavička dvojhrbá janka odkiaľ si z trnavy?

ifrimka
autor
15. máj 2008

krajci, este si tu?

sylverka
15. máj 2008

ahoj ifrimka som rada že ste tu niekto : 🙂

jankatt
15. máj 2008

sylverka ip