Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

minkak
9. jún 2008

muci no suuuuper a detail pridaj ako to bolo-ved som na teba myslela 🙂

mucilienka
9. jún 2008

minka, no, ujo to najskor nepochopil.. ze mam stale cakat.. ale teta majitelka pochopila, ze ved dva mesiace bez strechy je aj na kona vela...tak potom vratili... no ale zabudla som nanoznik doma, tak som volala svokrovi, aby isiel k nam a doviezol mi ho do 1/2 hodiny.. bo ujo - manzel tety majitelky isiel do BA, tak ho tam hned vzal... no a svokor nemal kluce, tak sa trepal oknom dnu... 😀

sylverka
9. jún 2008

Ten prevenar nás druhý čaká 30 júna prvýkrát bol statočný ani neplačkal teraz uvidíme muci gratulujem k úspechu že ti vrátili peniaze minkak vítam ťa medzi nami dievčatami /18 ročnými / kež by bolo/

minkak
9. jún 2008

no pekne taaak sa tesiim s vami 🙂 🙂 🙂
ujo je iny dabel 😀

mucilienka
9. jún 2008

sylverka.. no keby bolo... ale bude ako nebolo 😀

sylverka
9. jún 2008

No veď hej ale krátke sukne mi chýbajú a dikotéky tiež vysoké čižmičky kožené krátka suknička a top ktorý odhaloval brucho teraz nosím gate tričko dlhe ale čižmičiek sa nevzdám ale mohla by som vyzerať ako 18ročná neurazila by som sa jojjoj ☹ ☹

krajcoanka
9. jún 2008

čaute ženy!
Ja som bola na skype-surne!sory!
muci a prečo nemal kluče, ha? 😀 a ty si sa presťahovala? aspoň som to tak pochopila 😝

minkak
9. jún 2008

inak muci uz tu nepis take veci dnes som mala IP-aby som vestila 😀 😀 😀

krajcoanka
9. jún 2008

babenky ste si všimli zmeny v MK? Mame novy vzhlad 😉

minkak
9. jún 2008

muci chcela som napisat svokor je iny dabel-ked sa dostal cez okno 🙂
anka a tvoj svokor ma od vas kluce?

sylverka
9. jún 2008

to si môžeš dať ako súkromnú prax platba vopred na účet za zodpovedané chybi neručíme

zuzu2302
9. jún 2008

ahojte 🙂 ani neviem ako vam mam pisat, ci nie nahodou dobry vecer 😀 lebo ja mam len 23 😎 kolko mate vy? ( ved zena zeny sa pytat moze, nie? )

minkak
9. jún 2008

anka aaano a ja uz som to dnes komentovala na inej debate 🙂 😉

sylverka
9. jún 2008

To len tak zo žartu aby reč nestála nehnevaj sa

sylverka
9. jún 2008

No ja som stará už 28 a pýtať sa môžeš ináč mám 16 aspoň sa tak niekedy cítim ako trúbka

krajcoanka
9. jún 2008

svokor už nema kluče od ničoho. Je 20 rokov mrtvy ☹ . Ale ževraj bol fajn chlap, ako môj muž-tvrdia švagrine.

minkak
9. jún 2008

sylverka nehnevam -smejem sa 😀 😀 😀

zuzu-ahoj to vyzerame tak staro???

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, aj ja chcem vyzerat ako 18-tka,no sa mi to uz pekne dlho nedari.. 😀

krajcoanka
9. jún 2008

ja mam 33. 😖

sylverka
9. jún 2008

sorry 29 niak som sa pomilila no je vidieť že si už uberám roky asi starnem

minkak
9. jún 2008

anka prepac,to som nechcela-lebo teda moj svokor kluce od nas nema

mucilienka
9. jún 2008

anka, aj by som sa zasmiala na tom, ze svokor nema kluce uz od nicoho, ale neviem, ci sa to patri... bo sa to fakt cita ako vtip, prepacte.. som morbidna... 😅 😔

zuzu2302
9. jún 2008

sylverka tak potom ja sa citim na 12 😀

minkak ja neviem, ked tie fotocky su take drobnucke 🙂 ja nehovorim, ze vyzeras staro 😝

sylverka
9. jún 2008

No muci ja by som chcela ale asi tažko si pomyslia že mám 18 a dve deti jedno 5 rokov druhé pol roka skoro

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, keby si trosku tmavsej pleti, mozno uz by ti koncilo aj zakladku 😀

minkak
9. jún 2008

muci ale anka to tak aj napisala 🙂

zuzu ja mam 26 -ale tiez sa citim na 18 🙂

minkak
9. jún 2008

muci ty dnes idesss 😀

mucilienka
9. jún 2008

minka, snazim sa 😀

sylverka
9. jún 2008

No tmavšia pleť by sa mi hodila ja som jak snehulka ale nie taká fešnička mne by sa lubilo byť mulatečka s mierami modelečky a dlhé= nohy 🙂

zuzu2302
9. jún 2008

minkak no tak som ti nejak tipovala , ale skor 25 🙂 potesila som ta ? 😀 😀 jaj boze, mne tipuju tych 18 a kazdy mi tyka... zo zaciatku mi vadilo, ze mi kazdy vykal, teraz mi vadi ,ze mi tykaju... ako keby som nejaky pubertiak bola 😀 😎