Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

adulikka
26. sep 2009

mne všetky tri deti spia

adulikka
26. sep 2009

a doteraz som si čítala časopisy na internete .

mirka099
26. sep 2009

fuuha, neviem si predstavit ako u vas vyzera vecerny ritual.. papanie, kupanie, uspavanie.. musis mat doma veselo. necudujem sa ze si kradnes trosku nocneho casu len pre seba 🙂

adulikka
26. sep 2009

dá sa to ...už by mi bolo smutno bez tých mojích detičiek...viem si zadeliť čas

adulikka
26. sep 2009

a hlavne sa vyžívam v tom tichu 😀

hasleerka
26. sep 2009

adulikka ja sa tiež vyžívam teraz v tom tichu ... mne hrozí každú chvíľu bud psychiatria alebo ušné 😀

mirka099
26. sep 2009

nooo, to musi byt balzam na dusu 😀
vzdy ma zaujimalo, nepobudi Ti najmensie babo starsie deticky?

hasleerka
26. sep 2009

mirka u nás spia baby od začiatku spolu ... ja som spávala s nimi do 8-ich mesiacov tej mladšej bo sa nám do spálne nezmestila postielka (chodila som randiť k mm) 😀 ... a ked sa mladšia zobudila, staršia urobila kuk čo sa deje a chrňala dalej

mirka099
26. sep 2009

hasleerka tak to je dobre.. 😀
takze rande k mm? zeby korenie manzelskeho zivota?

pytam sa preto lebo maly mi uz mesiac katastrofalne spava (to uz od roka spaval sam celu noc v detskej) a teraz sa mi budi aj na moje datlovanie do klavesnice.. tak len tak potichucky sa snazim. neviem si predstavit ze by sme mali dalsie babo co sa v noci budi. potom uspavat dvoch naraz? jeden druheho sa budu rusit. 😕

hasleerka
26. sep 2009

no v tomto ja moc neporadím, moje sú odmalička spachtošky .... my máme dokonca pc v detskej a zaspávajú aj pri telke alebo cd-rozprávkach

no a či to bolo korenie neviem, hlavne to bolo situáciou ... máme iba 2-izbák, v jednej izbe moja mamina a druhú sme rozdelili sadrokartonom

mirka099
26. sep 2009

hasleerka aj my mame dvojizbak.. a tiez jednu rozdelenu sadrokartonom. na malu detsku a malu spalnu. az na to ze nemam doma maminu.
mas pekne fotky v albumoch... krasne baby mas doma 😉 v puberte ta vyjdu na dost draho, hmm? sminky, malovacky, vsetko trojmo... 😀
ach jaj maly je uz hore...

adulikka
27. sep 2009

je tu už niekto ,alebo je ešte skoro ? 😉

aj my máme 2-izbový byt...a tiež jednu rozdelenú ako u vás sadrokartonom...len ja tam mám dve detské izby .
najmladší zatiaľ spí snami v postielke v spálni .tak sa nebudia . 🙂

mirka099
27. sep 2009

Ahoj adulika, ja uz sa poslusne hlasim 🙂
este som sa vas chcela opytat, za ten sadrokarton.. vstavali ste si do nho aj okno?
Adulika ako vidim o chvilu mate oslavu narodenin..?

adulikka
27. sep 2009

máme tam aj okno...akurát MM tam ide dať okná...zatiaľ tam je len diera v tvare okna...

no máme teraz kopu osláv...ja som mala...potom v utorok dcéra Miška...potom narodky Adriánko ...a ptom meniny mama 5.10...a potom na konci mesiaca otec so sestrou...

mirka099
27. sep 2009

Prepac odbhela som.. Tak teda vsetko najlepsie celej rodinke. Sama oslava, to uz hej... 😀

adulikka
27. sep 2009

neva..ale som sa už tu nudila 😀 ...sama kuk na počítač...

mirka099
27. sep 2009

a co zvyknes robit takto po nociach na pc? samozrejme okrem konika 🙂 ja sa snazim viest vlastny blog, a bavi ma uprava fotiek.. a tak len hladam kadejake programy, stahujem malemu rozpravky...

hasleerka
28. sep 2009

som sa včera ku vám ani nedostala, Miška mala teplotu a ešte som aj žehlila ...

Mirka dík za pochvalu ... my to máme rozdelené zasúvačkami, baby majú izbičku pri okne a my máme takú maličkú spálničku

adulikka
28. sep 2009

Ahojte ja som tu už dlhšie...

mirka ja pozerám koníka ...na ňom vzorky a súťaže...

potom som v mama a ja...tam prispievam

potom podajdalej...čo ak niekto potrebuje čo mám ja navyše

potom naničmama...

potom tie časopisy...

potom ? musím porozmýšlať...ozaj ešte na malovánky pre deti

mirka099
28. sep 2009

adulika no tak pestre... (dakujem za tipy, preklikam si!) na mama a ja prispievas do diskusii, alebo pises clanky? bola si uz aj v casopise?
ja som tu dnes vynimocne len na skok, mam doma draheho 😵 robi nocne, tak toto je u nas zriedkavy vecerny scenar 😉

adulikka
28. sep 2009

hej prispievam do diskusii

hasleerka
28. sep 2009

pekný večer sovičky 😀 ... adulikka ty toho postíhaš 😀 ... nechodila si kedysi aj medzi maminy30 ... a to podajdalej, hod do IP stránku

mirka tak si užívaj s tm ... ja mám toho dnes zase výnimočne na nočnej a ja by som spala ako bábo, tak tu dnes dlho nebude

adulikka
28. sep 2009

hasleerka chodila som aj medzi maminy 30 ...máš pravdu

www.podajdalej.sk

tak obidve mi odchádzate ...? a že nočné sovy

adulikka
28. sep 2009

hej postíham toho kopec...veď celý deň musím stíhať kopec vecí ,tak sa ani večer neviem zastaviť 😀

hasleerka
28. sep 2009

adulika ja by som ani nešla, len sa mi chce hrozne spať, a oči mám dáke unavené, tak to zase nechcem preháňať

adulikka
29. sep 2009

Ahojte zas som tu prvá ?...

hasleerka
29. sep 2009

ahoj adulikka ... som bola v base, ale už som tu nachvíľu

adulikka
29. sep 2009

😀 dobre ,že v base

hasleerka
29. sep 2009

adulikka tie veci tam predávaš či niako posielaš?

adulikka
29. sep 2009

zatiaľ som len kukala ,že jedna pani chce oblečenie na dcéru a ja mám dosť vecí ,tak by jej to poslala