Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

lia
26. mar 2008

pomaha tusim,uvidime ked dopijem a dochrumem kakao 😀

maja22
26. mar 2008

ale už končím, bo malý je ranostaj....papa

ifrimka
autor
26. mar 2008

lia, pozerala som si albumy...
ty chces retro kocik? mne sa tiez paci, ale kupili sme travel system. teraz sa muzovi smejem, ze by sa mu zisiel retro kocik, lebo on panikari akonahle maly zamrnci a nadrmaca kocik...ktory ma pevnu rucku, podotykam.

elise
26. mar 2008

majka tak brú nocku

lia
26. mar 2008

co je retro ifri?? 😕 ja uz ani neviem co tam mam 😀

elise
26. mar 2008

ja ked neviem čo zo sladkého tak je dobrá aj varová čokoláda

anjelinka
26. mar 2008

lia, tak to musi byt mnamky, aj ciste asi by sa dalo papat.

maji, bru nocku.

eli, prajem ti, ved vies 😵 ...a aj nam, ale kde nic, tu nic akosi. 😒

lia
26. mar 2008

ciste chrumem uz anjelik 🙂 😝 parada 🙄 zajtra mozem zase potit 🙄
ifri,ten uz nechcem 😉

elise
26. mar 2008

anjelinka aj tebe veľmi prajem 😵 😉 😉

anjelinka
26. mar 2008

eli, poznam 😀 , aj ked mne varova nechuti. najlepsi manzel, v pondelok podostaval same fajne vysluzky olievackove, akoze on nie je na sladke, ale som mu prisahala, ze sa nedotknem tych veci, lebo si robil srandu, ze ako dlho to na policke vydrzi....tak som odolavala do dnes. heh, ale uz som nevydrzala, som zjedla baranovi hlavu a z vajca after eight som povyberala tie mentolove cukricky.

anjelinka
26. mar 2008

eliseee, dakujem...verim, ze sa obe coskoro dockame...a vlastne, kazda jedna snazilka 😉

elise
26. mar 2008

malý si toho tiež dosť vyšibal a tak tiež mu tajne potiahnem, ved to nezbadá 😀 tvárim sa vždy nenápane 😎

ifrimka
autor
26. mar 2008

lia...taky ten s velkymi kolesami a ohnutou ruckou, este starsie ako sme sa v nich my vozili

elise
26. mar 2008

anjelinka možno budeme v spoločnej téme aj tehulkovať naraz 😉 to by bolo super 😉

anjelinka
26. mar 2008

a malemu asi nebude chybat..sa rozdeli aj s maminkou, nie? 😉

k tym kocikom, keby som vedela, ze dakedy este budu v mode tie kociky, co sme sa v nich my vozili, tak asi teraz by som bola hviezda, lebo so sestrou sme mali fakt krasny, zeleny, velky...a mama ho predala nejakej ciganocke za 100 korun pred par rokmi 😀

ifrimka
autor
26. mar 2008

anjelinka, ja som pojedla co moj maly 4mes podostaval pod zamienkou, ze ja budem mat cokoladu on cokoladove mlieko 😀

lia
26. mar 2008

uz viem ifri,ale uz ho nechcem
vsade je kakao 😅 kto to bol?? 😅 🤐 😨 😀

anjelinka
26. mar 2008

elis, to by bolo super...ja inak uz piaty den meskam, sa mi to nikdy nestalo 🤐 , no necitim sa ako tehotna, takze...skor to beriem ako psychickeho povodu, som si vsugerovala, ze nemozem cez sviatky dostat, aby mi mohli robit hormonalny profil, no a teraz nic...

lia
26. mar 2008

mne sa tiez pacia 🙂 aspon na zahradu by som chcela taky stary ako sme mali my 🙂

elise
26. mar 2008

ifrimka ved o tom to je ja ešte stále kojím tak spapá spolu s maminkou len on to bude mať v mliečku
anjelinka malý sa dokonca s nami delil prideli čokozajaca mne a a ockovi čokovajko zbytok nedal 😉

anjelinka
26. mar 2008

ifrimka, ale malicky, je este velmi malicky, ked ma styri mesiaciky...to by sa asi pokazilo, kym podrastie... 😎 , niekedy tomu treba pomoct.

lia, no nevieeeem, ale si ma tym kakaukom milka navnadila. 🙂

lia
26. mar 2008

kedy budes testovat anjel??ja uz by som davno 😀

lia
26. mar 2008

anjelik 😀

lia
26. mar 2008

uz mixujes?? 😀

elise
26. mar 2008

anjelinka skúsiš test? či ešte počkáš?

ifrimka
autor
26. mar 2008

mne este ani nemeskalo a uz som mala divny pocit v prsiach, takze som sa vybrala do obchodu kupit testy

hormonalny profil?

lia
26. mar 2008

necakaj 😀

elise
26. mar 2008

lia aj mna si navnadila 😀 pokušiteľka 😀

anjelinka
26. mar 2008

liiiiii 😀 😀 😀 😀 ja som nevydrzala este pred meskanim, tak som testla, ale nic. teraz cakam, ak do piatku nedostanem, tak este skusim jeden....

lia
26. mar 2008

hihi 😀 dsajte si aj vy,nech nemam vycitky,prosisiiiiiiiiimmmmmm