Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

janazi
11. apr 2008

ifrimka akurat som si pozerala tvoj album je krasny 😵

rinuska
11. apr 2008

No ja fakt idem spať , visí mi hlava , ja asi nebudem prává nočná sova ☹
Zuzi cauu .

ifrimka
autor
11. apr 2008

jej, ty ma asi zabijes, co?
uz som len tvoja....veru, ze sa flakam....inspirujem sa na nete satami...sice je to este pol roka, ale na matovu svatbu

ifrimka
autor
11. apr 2008

moje nervy, az sa cervenam 😀 dakujem
a ty preco nemas?

ifrimka
autor
11. apr 2008

tak teda dobru noc kati

uhlikova09
11. apr 2008

ach idem ja spat,zacina tu byt nuda v tejto te 😒 me

ifrimka
autor
11. apr 2008

ze? ale aj minuly piatok....tak dobru uhlik 😉

krajcoanka
11. apr 2008

ahojte, všetci!Niekto spomínal nudu? tú som tu ešte nestretla. 😀

krajcoanka
11. apr 2008

Ja som akurát dorobila Sacherovu tortu. Dá si niekto? 😀
Zajtra má dojsť kamoška s malou. Tá mala v marci 3 roky, ale nebol čas(počasie) na oslavu. 😝
Kolko mám nakrájať? Kolko je vás tu? 😀

krajcoanka
11. apr 2008

to tu musím zahúúkať aby niekto došiel?Asi! Tak hu, húúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀

ifrimka
autor
11. apr 2008

ja sa hlasim 😝

a ako davidko, co brusko?

ifrimka
autor
11. apr 2008

pocula som akysi hukot, len tak mimochodom

krajcoanka
11. apr 2008

Je to ok. V podstate sa jednalo o rozostupenie svalu v brušnej dutine-čo neviem či aj ja nemám(po Pôrode). 😒
No u detí je to "normálne". Ked začne sedieť a napínať tie svaly, tak sa to upraví. 😝

ifrimka
autor
11. apr 2008

a nestiahlo sa ti brucho?

silvietotik
11. apr 2008

Zdravím noční sovy a ráda bych se přidala.. Taky mezi vás patřím 🙂 🙂

jasterica
11. apr 2008

Babulky,caves... 😉 Vcera som vas nemohla omrk,lebo nam strajkoval net a normal som bola z toho chora,ze nemozem konovat 😀 a sovickovat... 😀

krajco,sacher dort 😵 bezva...mnaaaam,hod recepturu,ja sa lubim zvrtat v kuchynke 🙂
a ty si sa to pytala,ze co robim,ked skola volaaa? 🙂 noo,studentka uz nie som...ucim 😉 celkom v pohodke praca,kedze ucim vysokoskolakov,mam vela volna a nenamaham sa ani nejako fyzicky...akurat je to narocne na pripravy na prednasky...ale nestazujem si vobec 😉

ifri,podelis sa so mnou s tou tortickou od krajco...? 😉

krajcoanka
11. apr 2008

ostalo mi ☹
Bola som v min.týž. s mangelom na oslave-ja len chvílku a pýtali sa ma či čakáme tretie. 😖
Teraz neviem či si to naozaj mysleli, alebo podrýpavali 😒

jasterica
11. apr 2008

krajco,ale ved vy chcete to tretie,no nie? 😉

krajcoanka
11. apr 2008

ano, ale ešte nieje a pripadalo mi to ako vysmech na adresu môjho výzoru 😖 ☹

ifrimka
autor
11. apr 2008

no teda anka, to niektory ludia...skod reci

jasterica a co ucis?

silvi.... krasny chlapcek, ale posledna aktualna z 2005 nie? mimochodom vitaj 🙂 🙂 🙂

jasterica
11. apr 2008

silvi,vitaj... 😉 inak,aj ja som silvi naozaj,jastericka som len tu na konovi 😀

ifri,odborne predmety...ochrana okrasnych rastlin,dendrologia /latinaky/ a zaklady lesneho hospodarstva

jasterica
11. apr 2008

krajco,tak si im aj ty mala nieco ´splechnut´.... 😀 by zostali ako meravi... 😀

krajcoanka
11. apr 2008

jej, silvi ahoj. Prepač ja som ťa ani nepostrehla. mne totiž na torte tuhne poleva, tak beham od kompu k šporáku.
Postupne ako tá poleva tečie dole 😖 tak ju davam naspäť. 😅

krajcoanka
11. apr 2008

jasterka a nechceš sa dojsť realizovať aj k nam na zahradu?
Vidím, že na svojej si sa už vyburila. Je nadherná! 😉 Robíš aj architektúru? 😉

jasterica
11. apr 2008

baby,vy tusim len vypekate... 😀 minule maja tie linecke,teraz krajco sacherku,musim aj ja volaco najblizsie,aby som nezaostavala za sovami... 😀

jasterica
11. apr 2008

karjco...ja len realizacky...viem,kde co ma byt,aka drevina kam a co s cim kombinovat... 😉 v podstate som robila nasu zahradu s kolegom,ktory ma prave na starosti projekty...on to uci,takze v tom je zasa doma on 😉

krajcoanka
11. apr 2008

Ja to robim kôli kamoške.Zajtra sa mi pozvala že budu u nas oslavovať.Chcela som niečo nasadiť-nieaku zeleninu a zase z toho nič nebude. 😠
Ale pokial bude pršať, tak ma to trápiť nebude.

jasterica
11. apr 2008

krajco,ved zajtra to podla predpovede priaznivo nevyzera 😖 tiez som sa planovala vrtat v zemi na zahrade a vyberat prve burinky 😅
tak peknu oslavu... 😉

krajcoanka
11. apr 2008

Jej to je super jašterka, škoda že ste tak daleko. Ja zhanam totiž nieakeho architekta( na neskoršie), ktorý by bol dobrý, finanč. prijatelný a mal aj nieaký vytvor za sebou. Tu pri Ba je všetko v astronomickích číslach. ☹ 😖

jasterica
11. apr 2008

krajco,ved ja ti dam kontakt na neho...on spravi projekt,navrhne,ma aj predajnu drevin-zadovazi material...no problemo...on robi vsetko na kluc 😉 firmu ma v N.zamkoch,no chodi realizovat bezne do limbachu,senca,co je tiez-ako aj vy,blizko BA 🙂 ak budes chciet cislo,dam ti do IP 😉