Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
11. apr 2008

no však daj ! Ale asi to bude aktualne až na rok, lebo teraz sme dorobili fasadu a ešte musíme dorobiť pivnicu(prerabali sme st.dom 😉

jasterica
11. apr 2008

kukam,ze drahy tu pri mne a pri tv zadriemkal...uz v pyzamku-cistucky,vonavucky 😉 a ja mam pred sebou vecerne procedury v kupelni,co mne vzdy otras dlho trva 😀 asi idem na to... 😉 a potom si pojdeme schrupnut 😀 papapa a dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔

jasterica
11. apr 2008

krajco,oki,mas ip 😉

krajcoanka
11. apr 2008

ahojček, jasterica.
Je tu ešte niekto?

krajcoanka
11. apr 2008

nemam ip! ☹

jasterica
11. apr 2008

uz maaaaaaaaaaaas,nie? 🙂

jasterica
11. apr 2008

uz letim ozaj,huhuhuhuhuhu a dobru,dobru,dobruuuuuuuuu 😔

krajcoanka
11. apr 2008

ano, diki! 🙂

ifrimka
autor
11. apr 2008

uz spis anka?

krajcoanka
11. apr 2008

nie!kukam temy

ifrimka
autor
11. apr 2008

a uz si videla pezplienkovu? som do dnes nevedela!

krajcoanka
11. apr 2008

čo? bezplienkovu?

krajcoanka
11. apr 2008

tušim sme tu len my dve. Anjelinka sa dnes ani včera nestavila?

ifrimka
autor
11. apr 2008

no nakuk ni do nej, zaujimave, aj by som skusila, lebo ja aj tak nemam co robit cely den okrem behania okolo kubka.

veru sa nezastavila. dufam, e je to dobre znamenie a nie zle

zuz11
11. apr 2008

huhuhuhuuuu 😉

krajcoanka
11. apr 2008

ahoj zuzka! 😉
ifri, idem kuk ale tam je až 217 strán čo som letmo kukla 😲

ifrimka
autor
11. apr 2008

😀 ...ale ved my ich dobehnme

cau zuzi, ty by si sa dala na nieco take?

krajcoanka
11. apr 2008

ja vôbec neviem o čom tam rozpravaju o akom znakovaní????? 😒

zuz11
11. apr 2008

ja bezplenkove zo zasady necitam, dufam ze ma tam neohovaraju a nenadavaju na mna.... ale ja tu temu nemusim 😀
aj ked od 8 mesiacov chodime na nocnik 😀 ale bez plienky sme iba na nocniku a pri kupani 😀 😀 😀

krajcoanka
11. apr 2008

zvláštne! však ked mi počurá postel, tak mam viac roboty ako keby som jej davala plienky 😖 😀
v Afrike take problemy nemaju, lebo tam ide o prežitie a vôbec nie o plienky.Aj ked je taka doba že z tych plienok je kopu odpadu ☹ , ale čo už!

ifrimka
autor
11. apr 2008

to je dobre, ked od 8 mes....ako si zacinala?

o ked napr. dietatko prebalujes, tak mu ukazes znak, pocas aj po a ono si vytvori asociaciu a ked je dostatocne velke tak ti zacne ukazovat ten znak, ked mu bude treba vymenit plienku(a pod.)

krajcoanka
11. apr 2008

to mi pripada ako cvičenie psa 😖 Sorry!!!
A však moji synovia su neni hluchonemi, aby som im ukazovala. Tým nechcem urážať hluchonemích-to v žiadnom prípade!!!Ja si myslím že na všetko je správny čas a nie robiť experimenty. Ja nemam čas sedieť pri nom a sledovať. Možno keby som bola v paneláku. Ja bývam v 7 izbovom dome 😖 a to ti hovorím, že sa nikdy nenudím. Hlavne nie pred vianocami. 😀 roboty mam vyše hlavy. 😖

krajcoanka
11. apr 2008

pôjdem haji. ešte musím hodiť sprchu a dokončiť tú slávnu tortu 😉 🙂
tak pa, ifri 😉 🙂

zuz11
11. apr 2008

ifrimka, mala je vegetacka, nic neukazuje a ani na kakanie nehovori 😀 🤐 proste rano vstane a ide na nocnik, a to ju tam cez den takto obcas davam a kaka uz iba tam ( kedze kakava iba rano, obcas po obede a vecer po kasi 😀 ) inokedy iba cikava 😉
a zacali sme preto ze Hanka sa jedovala na kakanie do plienky 🤐 a tak sme sli do obchodu a kupili nocnik a odvtedy kakame don 😀

ifrimka
autor
11. apr 2008

sikulka hanka 😉

krajcoanka
11. apr 2008

zuzi a to fakt začala od 8 mes. do nočníka?to som ešte nepočula.Lubko až od 2 rokoch a to som myslela že super. Segrin malý mal v dec. 3 a ešte ma cez den občas plenku 😖

zuz11
11. apr 2008

aka sikulka? ju od vtedy ucim ze ee je kakanie teraz uz ze kak kak a ona kak kak vrieska na chodbe ked otvorim vchodove dvere lebo sa jej paci ako sa to roznieva 😀 ale samoska na kakanie nepovie nic 🤐 clovek ju tam musi posadit a potom sa vykaka ani za svet nic pred tym nehovori 🤐

mafka23
11. apr 2008

ahojte baby,vy nespíte? a ráno sa vám chce vstávat?

krajcoanka
11. apr 2008

mafka aty čo?prečo nespíš? 😀

zuz11
11. apr 2008

krajcoanka, no aj Hanka nosi plienky ale kaka vyhradne do nocnika 😀 vravim ze sa hrozne hnevala na kakanie do plienky a od kedy ju davam na nocnik je v pohode ( asi sa jej lepsie aj tlaci) a asi ma fajnovu ritku 😀