Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

jankatt
15. apr 2008

da sa a ty ako

anjelinka
15. apr 2008

ahojte, ja len pozdravim.... 😉 mam nejaku robotku.

adelik
15. apr 2008

vsetko v pohode....mala spokojne spinka ,tak je to ok....konecne som dosiahla,ze zaspinka sama,bezo mna..sice este protestuje,ale spanok ju premoze..velmi sa z toho vytesujem...uz toho bolo dost 🙂

jankatt
15. apr 2008

no tak to ja moju neviem naucit vzdy si musim lahnut k nej inac vrieska ako keby ju rezali

adelik
15. apr 2008

jankatt...take iste to bolo u nas....a najhorsie na tom bolo..ze zaspinkala iba pri mne...pri ocinkovi ani pocut..s nim len vystrajat,ale uspat nikdy 😖 .teraz asi dva tyzdne to funguje tak,,ze dam ju do postele..cajik,cumlik,necham otvorene dvere a odchadzam....ona si pomrnci a zaspinka..a pomerne dost rychlo..popravde,ani sama tomu nechapem...tak sa len potichucku tesim 🙂 .uvidime dokedy

jankatt
15. apr 2008

tak moja by bola schopna prevratit aj postielku co by nervacila keby som odisla

krajcoanka
15. apr 2008

čaute. no predstavte si že ma sem nechcel muž pustiť! 😠 Ešte že ráno vstáva 😉

adelik
15. apr 2008

tak to mas tazke..ale neboj,to sa zmeni 😲 ..inac nasa mala zasa nechce do postielky....spi s nami 😖 ....takze sme to museli vyriesit tak....ze raz ja,alebo ocinko spinkame s nou...lebo traja spat spolu je horor....takze koniec radovankam... 😢 ..ale sidielko male aj tak lubime 🙂

adelik
15. apr 2008

a preco ta nechcel pustit?

krajcoanka
15. apr 2008

lebo kukal angličtinu-v rámci práce sa učia a pozeral dopredu témy, tak sa ho pýtam či tomu rozumie a on že ne. 😀 😝 Nevie ani abcdu 😖

jankatt
15. apr 2008

ja ze uz ani neprides

adelik
15. apr 2008

tak to ma chudak tazke..ze ho pozdravujem 😲

krajcoanka
15. apr 2008

inak čaute všetky, ja som letela aby som tu niekoho chytila 😀 a zabudla som aj pozdraviť. 😝

adelik, diki. on to ma ťažké, lebo on si radšej sadne pred telku než aby kukal do kníh 😠 potom sa čuduje ,že nič nevie.aj som mu hovorila že ak niečo nevie, tak mu to vysvetlím.On potrebuje stale poháňať 😖

krajcoanka
15. apr 2008

inč dnes ako som kojila ma david strašne pokúsal 😢 tak som zrevala, že ma určite počul aj sused 😝
Kto s vas ešte kojí a stalo sa mu to?

jankatt
15. apr 2008

ja nie ani som nekojila male mi naucili na flasu a ani som nemala mlieko

krajcoanka
15. apr 2008

jani, tak to maš bezbolestné 😀

jankatt
15. apr 2008

tak to ano na jednej strane to bola vyhoda ked sme mali ist nieco vybavit nemusela som sa ponahlat a mohli sme sa zastavit aj na kave 😀

krajcoanka
15. apr 2008

to je super!
a čo , už tu nikto nieje?Kde su ifri, anjelinka, jašterica....

jankatt
15. apr 2008

asi sme tu len mi dve

krajcoanka
15. apr 2008

no tak to som fakt došla na amen 😀

adelik
15. apr 2008

este som tu......kocky....bola som este trosku upratat....ale oci mi uz klipkaju..tak idem hajat...vsetkym dobru noc 😔

adelik
15. apr 2008

krajcoanka..este si tu?

krajcoanka
15. apr 2008

ano adelik 😉

adelik
15. apr 2008

tebe oci neklipkaju?

adelik
15. apr 2008

a kedy prosim ta rano vstavas?

jankatt
15. apr 2008

no nic idem ja pomaly rano vstavam dobru nocku prajem pa pa

adelik
15. apr 2008

papa

krajcoanka
15. apr 2008

janka, dobrú.
adel, ja som sova.ja bývam do 1-2 hore.rano vstávam cca o 8,30-9 hod 😉 🙂

adelik
15. apr 2008

ved aj ja som taky nocny vtacik..hlavne ked je polovicka v praci..on by urcite povedal..ze niesom normalna 😀

adelik
15. apr 2008

a toto forum je fakt super.....kecas a kecas...a popritom zabudam na cas...ale mala spinka..tak je vsetko v poriadku....a co si to dnes zazila pri tom kojeni? 🙂