Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

adelik
15. apr 2008

krajcoanka.....nehnevaj sa....idem koncit..zasa niekedy nabuduce,ok?budem sa tesit..dobru nocku

krajcoanka
15. apr 2008

Davidko makusol do prsa ☹ Ešte ma tak nikdy nekusol! Inač on je ako budik presne o 2 sa budí a potom spí až do rána. 🙂 možno aj preto som do 2 hore(nie vždy)

krajcoanka
15. apr 2008

tak dobrú, čo už! 😢

Je tu ešte niekto?

tinni
15. apr 2008

ahojte, je tu este niekto? 😕

krajcoanka
15. apr 2008

ahoj, tiny.Ja sa tu ešte motám!

tinni
15. apr 2008

super, ako sa mas? 😉

krajcoanka
15. apr 2008

ujde to!robím ešte popri na kompe.starši ma v máji narodky a ma rad thomasa, tak mu chcem vytlačiť také zastavky-ozdoby 😉

tinni
15. apr 2008

🙂 mne sa nechce spat... priatel dostal dnes crevnu chripku, tak dufam, ze hlavne malicka to nechyti... nevies i poradit, co robit, aby to od neho nechytila?

krajcoanka
15. apr 2008

no neviem, hlavne ju treba izolovať(myslím aby nebola v jednej izbe s mangelom), umývať ruky a vetrať!a nech ju moc nechytá!kamoška nosila rúško a mala to nedostala.môže sa totiž stať že aj ked tebe nič nebude že to na nu prenesieš 😖 Dufam že sa tak nestane! 😉

tinni
15. apr 2008

hej, to je jasne, lahol do si druhej izby, len dufam, ze uz to od neho nechytila, lebo bol snou poobede, ked uz mu nebolo moc dobre ☹ nevies nahodou, dokedy sa to prejavi, odkedy to chyti? 😕

krajcoanka
15. apr 2008

to je asi rôzne. Nášmu malému do 24 hod.aspoň naposledy čo bol chorý ☹

tinni
15. apr 2008

hmm, no zatial spinka dobre, tak dufam, ze to bude fajn... dakujem
myslis, ze jej mozam dat preventivne jednu davku kvapiek Hylak?
Ja som si dala preventivnee Becherovku-na dezinfekciu 😀

krajcoanka
15. apr 2008

myslím, že netreba robiť prevenciu.Ak sa to dostaví, tak to potom rieš! Ešte kojíš?

tinni
15. apr 2008

uz nie, kojila som ju do roka... a vy ste zdravi? 😕 vraj teraz je v Ba nejaka epidemia crevnej chripky 😒

krajcoanka
15. apr 2008

no my sme ok, črevná chrípka je horor!starší ju mal ako ročný, ale to bol des.museli sme volať sanitku.take male deti sa nesmu dehydrovať, tak som mu davala po lyžičkách vodu a vkuse grcal-chudatko. SAnitka došla po hodine, že mali noveho šofera a nemohol nájsť našu ulicu(rano o 3)tak som čakala na ulici a ked som ich videla ako pomali idú, tak som im svietila s baterkouz do xichtu.

Inač kukla som album.Tá blond farba ti sekne.Si kočica 😎

tinni
15. apr 2008

jeeej dakujem 😉

no to je horor, priatel je uplne zniceny, nevie sa ani pohnut, stale len vracia a ma hnacku 😒 aasi pojdem zajtra k nasim, kym sa da dokopy, len dufam, ze to malicka uz nechytila od neho ☹

tinni
15. apr 2008

inak to s tou sanitkou je katastrofa! 😲

krajcoanka
15. apr 2008

no uvidíš! kuk IP! 🙂 😉

krajcoanka
15. apr 2008

skus ísť k vašim, ak to nebude frajerovi vadiť! 😝 🙂

krajcoanka
15. apr 2008

inak neviem či sa zachvílku nezobudí david. Lebo o takomto čase sa zobúdza. 😖

tinni
15. apr 2008

no, asi pojdem, kvoli malickej... no aj mne sa Rebecca okolo dvanastej budi a dnes spinka ako zabita 😀 aj som na nu bola pozriet a ani sa nehla...

krajcoanka
15. apr 2008

však sa ešte niekedy stav na pokec. 🙂
Aj ja asi pôjem. Tak ti želám dobrú noc a neochorte!!! 😉 🙂

tinni
15. apr 2008

tak dobru noc 😉

elise
16. apr 2008

hu huuuuuu 😀 😀

jasterica
16. apr 2008

kukuc,kocandy... 😉
a ja ze prva budem a tu ma elise predbehla... 😀

krajco,si ma vcera tusim postradala... 😉 to vies,venovala som sa len a len drahemu,som povedala,ze nebudem ´konovat´na compe...aleee... 😉 😀 😀 😀 a bola masage,lebo aj chrbat ma bolel a tak sme si len kuvikali v posteli... 😀
a masku mam prave teraz,predvcerom vecer si nejaku spominala... 😉 ak si nemyslela karnevalovu 😀 ,tak mam olivovu na osviezenie pleti...pre dobry pocit... 😉

elise
16. apr 2008

ahoj jašterička 😉 ja len som teraz abstinujúca sova lebo mám toho v práci veľa a večer sem nakuknem pozdravím a buvinkám 😀 😀

jasterica
16. apr 2008

elise,aspon si spomenies... 😀

elise
16. apr 2008

jašterička aspon nie som mimo ale napíšete toho dosť , kto to má čítať 😀 😀 😀

maja22
16. apr 2008

hu hu baby, kukám panelák, ale mrkám sem.... 🙂 🙂 🙂 🙂

elise
16. apr 2008

ajoj majka🙂