Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

elise
3. máj 2008

jani ahoj aj ja som pôvodom z trnavy ty si z ktorej časti?

maca793
3. máj 2008

margret a nechceš požičať nejaké dvd s rozprávkami? mám ich strašne veľa a myslím si, že aj pre tietvoje deťúrence by sa niečo jednoduchšieho našlo.

margaretka11
3. máj 2008

Elise 😀 . Ja našim malým púšťam rozprávky aj na cd alebo dvd, ale mám pocit, že to ich až tak nezaujme. Ale zato reklama, stačí, že počujú zvučku a už obaja stoja pred telkou 😀

Ahoj Janka, ja som nová, Maca ma zlanárila 😀

maca793
3. máj 2008

margret
už sme sa dlho nevidelei, nedáme si stretko? číslo ešte máš?
a čo nie si na dvojičkách? tam som tiež hľadala, nejak to tam od obeda nebehá

elise
3. máj 2008

margaret 😀 tie reklamy ani nehovor to asi robia aby zaujali predovšetkým deti 😀

margaretka11
3. máj 2008

Že Elise, to sú premyslené triky 😀

Maci, dvd mám celú haldu, kupujeme tie rozprávky, čo vychádzajú v novinách, nech majú malí zásoby 😉 . Číslo ešte mám, na stretku sa možeme dohodnúť, ale momentálne mi to myslí iba hokejom, nie som schopná uvažovať 😀

maca793
3. máj 2008

a najradšej aké reklamy majú radi? lebo moja tie, v ktorých vystupujú deti a najnovšie žerie macka uška.

jasterica
3. máj 2008

ahojte zeny... 😉 sovicky... 😉 dnes vas je o nieco viac ako vcera... 😀

margaret,vitaj a cit sa ako doma... 😉

my sme dnes v zahradke porobili,popratala som v dome,navarila som a potom som sa povenovala sestrinej malej...mesacnej neterke 😉

elise
3. máj 2008

maca lukasko má rád brumíka, kde je bábo a reklamu na pivo 😀

jankatt
3. máj 2008

elise mi sme sa uz stretli v cukrarni bola som tam len na skok a bez malej ale to bolo uz davno

margaretka11
3. máj 2008

ahoj jasterica a ďakujem 🙂

Maci, nedá sa povedať, že by nejakú reklamu zatiaľ preferovali, všetko sa im páči, ale všimla som si, že spozornejú keď ide reklama na Nurofen pre deti lebo je tam bábätko. To Simonka aj okomentuje slovami Jéééé bába 😀

maca793
3. máj 2008

elise

takže už do mala by si dal 😀

elise
3. máj 2008

aha myslíš v casale? jasne už mi to zapína 😉

maca793
3. máj 2008

moja je ako prikovaná ku kobercu, neprídeš ma pozrieť cez týždeň? som sama doobeda doma, malá ostáva tu a ja si idem oddýchnuť, konečne 😀

jankatt
3. máj 2008

ano presne tam

elise
3. máj 2008

maca aj ja sa čudujem a ked ideme na kofolu a ocko má pivo tak je neudržatelný asi ho fascinujú tie bublinky 😀

maca793
3. máj 2008

asi je po ockovi 😵

maca793
3. máj 2008

jasterica
keby som mala záhradku, aj ja by som bola pracovala dnes, ale keďže nemám, tak som prehadzovala u mamy spáleň,od nábytku cez posteľ, oblečeko....

margaretka11
3. máj 2008

Maci aj by som prišla, ale ak dnes hokej dopadne fatálne, tak sa budem topiť v slzách 😀 . Nasledujúce dva týždne budú pre mňa maximálne stresujúce, tak neviem, či by nebolo lepšie počkať až MS prehrmia 😀

elise
3. máj 2008

janka ja idem k našim v utorok do tt s malým idem k zubárovi tak sa môžeme aj v meste stretnúť 😉

maca793
3. máj 2008

ale doobeda by si prišla? nie? mali by sme pokoj, deti budú v škole, jeden deň si spravne klídek-pohoda

jankatt
3. máj 2008

aj by sme mohli zavolala by som aj linduske mozno by isla s terezku

elise
3. máj 2008

linduška má môj telefon a rada sa znovu stretneme naposledy sme sa videli náhodne v ikei terezka je už veľká slečna.

maca793
3. máj 2008

kvietok
ale tie slzy v prípade prehry nebudú také hrozné, veď o nič nejd, len o majstra sveta 😵

margaretka11
3. máj 2008

Maci, manžel má od utorka voľno, nejak sa dohodneme. Ale pravdupovediac, ak by bolo pekne, bolo by lepšie, keby sme sa šli poprechádzať, šlo by to?

jankatt
3. máj 2008

ja som ju stretla v maxe a hovorila ze mala bola chora tak nechodila ani von ona byva kusok odomna

maca793
3. máj 2008

doobeda áno, malá je tu, takže by sme mali pokoj, poobede by som deti nechala von a šlo by sa. pondelok- streda by som mala byť doma, v piatok určite, lebo mám robotu.

margaretka11
3. máj 2008

nooo, tak taká streda by bola fajn, pokiaľ by bolo von pekne. Ráno by sa maličkí napapali a desiatu možu zblajznúť aj vonku 😉

penelope2066
3. máj 2008

cau maca som tu ale nie dlho mna to tu velmi dlho nebavi ale za to som tu milionkrat za den a vkuse sem po troskach nakukam,co nove?ja chcem teraz kupit dajake starsie auto ale zatila nic coby mi vyhovovalo asi este trosku dosetrim a potom

maca793
3. máj 2008

aké by si chcela?
máme sa fajn,už sme po mandliach, malej ich vyberali pred mesiacom, našťastie od vtedy nebola chorá, deti boli dnes u otca, Sisa je z toho hovotá, veď to pozdáš