Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sylverka
15. máj 2008

Babenky išla by som na striček bielučky a trsala by som ja som na diskotéke snáď nebola roky to je haluz

krajcoanka
15. máj 2008

idem do vídňa

jankatt
15. máj 2008

ides len na vylet alebo na dlhsie

krajcoanka
15. máj 2008

na 7 dní ku kamoške 😎

ifrimka
autor
15. máj 2008

ja som si dnes dala trocha pivka s obedom, prisli rodicia za nami na 4 dni, tak sme si dali 😝

jankatt
15. máj 2008

ides oddychovat cooo

sylverka
15. máj 2008

Kam sa chystáte v lete na dovču reálne a kam by ste chceli ísť?

sylverka
15. máj 2008

Ja sa chystám na Slovensku už sme si zaplatili ale chcela by som do Paříže s plnou peňaženkou 😔

jankatt
15. máj 2008

mi ideme zasa do chorvatska teta tam ma prenajaty dom na cely rok a ty sa kam chystas

krajcoanka
15. máj 2008

janka, šak ked tam ma dom, tak sa pridáme, aby nebol prázdny
😀

jankatt
15. máj 2008

ona uz tam je s malym mesiac a domov sa chysta az v oktobri....ze by sme isli 😀

sylverka
15. máj 2008

Mňe by stačila aj hudba a tanec vonku mesiac more šumí a tak parada 😀

sylverka
15. máj 2008

Ja mám asi niáku náladu tanečnú už som sa asi zbláznila alebo neviem asi som Vás už otrávila keď sťe prestali písať.

ifrimka
autor
15. máj 2008

no, prisiel mi muz, ideme spat, majte sa dobre babenky....zajtra? 😉

jankatt
15. máj 2008

dobru ifri

sylverka
15. máj 2008

ahoj 😔

krajcoanka
15. máj 2008

aj ja idem pa, sylvi a sorry, ja rano mam vybavovačky.musím ísť, aby som vladala zajtra aj kolo detí chodiť , aj baliť sa na dovču 😉 🙂

sylverka
15. máj 2008

Tak teda asi to dnes zabalím dobrú vyspinkajte sa a dúfam že zajtra pokecáme papa 😔

sylverka
15. máj 2008

😔

krajcoanka
16. máj 2008

hu, hu, huuuuuuuuu
ja som sa došla len rozlúčiť.čaka ma balenie, takže neviem či budem mať čas sa ešte večer zapnúť.
zajtra okolo 9 vyrážame. možno sa ozvem z viedne, ak budem mať možnosť. takže držte sa!pa, pa 😉 🙂

mamartinka
16. máj 2008

caf krajcoi a uzite si dovcu.a stastnu cestu bez nehody.pa,pa.

sylverka
16. máj 2008

štastnú cestu drž sa a pozdravuj Vieden nezabudni navštíviť múzeum ale vezmi si aj desiatu a niečo na pitie lebo je strááááášne veľké papa. 😝

krajcoanka
16. máj 2008

no nedalo mi to nenakuknuť sem. 😀
maťa diki
sylverka a ake muzeum myslíš?tam je ich viacej. Planujeme schonnbrunn , zoo a mrtve rameno dunaja(na motor. lodke) 🙂

sylverka
16. máj 2008

No neviem ako sa volá ja som tam bola na výstave tutanchanonovej zlatej masky 😅

krajcoanka
16. máj 2008

aha, ale to je už nieje, či? to bolo len do určitého času. a kolko stal vstup?Nevieš kde presne to bolo?
Viedeň je velká. 🙂 😉

sylverka
16. máj 2008

No asi v centre mesa a vstup bol drahý už presne neviem koľko išli sme od námestia tak asi kúsok viem iba že bolo strašne veľké ale neviem ako sa volalo a asi by som ta už netrafila ale viem ešte že tam bola výstava krásnych obrazov a keď si si ich chcela pozrieť mohla si si aj sadnúť na pohodlnú sedačku aby si mala lepší emocionálny zážitok. 😎

krajcoanka
16. máj 2008

tam je vela namestí. 😀
Nebol to nahodou Karlsplaz?

sylverka
16. máj 2008

Je to možné btedy keď som tam bola tam niečo renovovali a bol tam parlament alebo čosi také no neviem

sylverka
16. máj 2008

No asi som tu zasa len ja ostala kde ste babulky čo spíte 😔

murasek
16. máj 2008

ahoj silverko, ja tady jeste bloudim 😀