Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

anjelinka
8. apr 2008

ahojte moje 😵

majka, ked pisete o peceni, ja ked vypekam na sviatky, tak zacinam o deviatej vecer a koncim rano o piatej a potom cely den spim 😉

krajcoanka
8. apr 2008

maja 😀 😀 😀 , robila si kakaové? To maš vedieť, že ked sa pečie, tak sa nebehá k internetu, lebo tam sa čas zastavuje! 😀

ifrimka
autor
8. apr 2008

ale vies co, uz je to take nase..chlapy ti vacsinou zalezu do hajan 😉 a my si pustime radio a pecieme

maja22
8. apr 2008

anjelinka, ja aj s upratovaním max do tretej.... to bol môj rekord... 🙂 inak, o jednej sa už snažím väčšinou umývať... ale včera to bolo prvýkrát, čo som už nevládala a odpadla som do postele a musela som ten bordel spratať cez deň... a to mi ešte aj svokra trochu pomohla... 🙂 🙂 🙂

anka, no presne, pri nete mi už 2x zhorel obed pre malého.... 😅 my máme totiž pc v kuchyni... som raz bola chorá a mala som takú nádchu, že som ten smrad ani necítila, len zrazu pozerám, že čo aký dym to tu je... 😅 😅 😅

anjelinka
8. apr 2008

ale niekedy maji poviem pravdu sa aj v noci bojim, taky divny pocit, rozmysla, kde co v dome zasusti, praskne, hned si zacnem namyslat, v kuchyni mame taky roztahovaci gaucik, tak posledne sviatky uz manzel pri mne spi v kuchyni 😀 .ale najlepsie je, ked ja taka pohruzena do roboty a on zrazu z nicoho nic zachrape, a tak riadne nahlas...vtedy mi bije srdce ako o zivot... 😕 😅

maja22
8. apr 2008

anjelinka 😀 ja som tiež taký bojko... stačí, že chladnička zahučí a ja už pozerám kade - tade po kútoch... 🙂

jankatt
8. apr 2008

ahojte mozem sa k vam pridat

maja22
8. apr 2008

vitaj janka 🙂

jankatt
8. apr 2008

tiez sa vam nechce spat 🙂

ifrimka
autor
8. apr 2008

maja....a pod postel a do skrine, do zachodu...poznaaaame veeeelmi doverne

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka, tak nebud potichu.Daj si najtichšie rádio a počúvaj! To je sila, ako musia ženičky , ktoré majú malé deti fungovať ešte aj v noci, že? 😝 A ráno kolo detičiek. 😝

anjelinka
8. apr 2008

majka, potom si manzel zo mna stale utahuje, ze nemam ciste svedomie, nech sa priznam, co som spachala a podobne...najhorsie je, ze ja sa nebojim takych "skutocnych veci", ale skor niecoho nadrealneho...manzo zas bojko na taku realitu, ked vidi pavuka, minule nam skrecok usiel a behal po kuchyni... 😀

ifrimka
autor
8. apr 2008

anka, zabudla si na muzickov, ked sa poobede vratia s prace

krajcoanka
8. apr 2008

ahoj, jani, vitaj u nás! Tiež si taká nočná sova? O kolkej chodievaš spávať?

Anielinka, netreba kukať strašidelné filmy a počúvať strašidelné príbehy. 😀

krajcoanka
8. apr 2008

ifri, ano presne tak a nielen z práce, ale aj z mejdanu. A najhoršie je ked musíš po nich ešte upratovať! 😠 😀

jankatt
8. apr 2008

ako kedy obcas sa zadari aj rano o stvrtej nastastie mala si lubi pospat a niekedy tahame spolu do dvanastej ale skor ako o deviatej nevstane

maja22
8. apr 2008

takže nie som v tomto ohľda sama "divná"? 😀 To je super... Môj muž s i kvôli tomu zo mňa uťahuje, ale podľa aj chlapi sú rovnakí stracho... len sa to hanbia si priznať... 🙂 🙂 🙂
A presne - tiež sa bojím "nadreálneho" viac ako živých ľudí.... Aj teraz sa obzerám.... 🙂 🙂 Na vešiaku na chodbe nám visia kabáty a mne tam každú chvíľu behne zrak, či je všetko o.k.... 😅 😅 😅

ifrimka
autor
8. apr 2008

jeeej, ty sa mas jani, moj kubko poriadne nespi cez noc a potom este vstane o 6tej, ked sa na mna usmeje stastie tak o 7 - pol 8, vysmiaty a zhoovorcivy

maja22
8. apr 2008

strašidelných filmov sa bojím... Ja mám dosť už aj z niektorých kriminálok.... Sa bojím ísť aj na wecko sama v noci.... Si neviem predstaviť, že by sme ho mali vonku na dvore ako kedysi... To by bolo hroznééééééé..... 🙂

krajcoanka
8. apr 2008

jani, to je super, ale moc to nepreháňaj! Ja som počula že človek si najviac oddýchne, keď spí do polnoci- u mna nehrozí! mne sa mladší budí na hlad o 7,30 a to musí byť ticho, ale ked starší začuje že je hore , tak už sa pýta:"mama dáš mi jogurtík?" a potom je dospaté! Davidko otvorí oči a konec! 😖
Ale nieje to vždy. Ak je všetko ok, tak spime tiež do 9. Ale v poslednom čase menej. 😖

ifrimka
autor
8. apr 2008

anka a to davidko spi vkuse od vecera?

jankatt
8. apr 2008

maji to mas este dobre aspon mas muza doma ale moj je na mesiac a viac prec a chdi len na tyzden domov a v trojizbovom byte to nie je bohvieco ked pocujes aj splachnutie 🙂

jankatt
8. apr 2008

ved obcas zaspim aj o siedmej skor ako moja dcera 😀

maja22
8. apr 2008

Janka, do spanie doobeda ti závidím... 🙂

maja22
8. apr 2008

Jani, môj muž chodí na týždňovky... Je doma len cez víkend... Inak fungujeme na skype... Do noci, obaja... On pracovne a ja koníkujem.. 🙂 🙂

jankatt
8. apr 2008

tak to viem co je aj si si zvykla?

krajcoanka
8. apr 2008

ifry,ja mu dam cuc, ked idem spať a on vydrží do tej 7-7,30, ale večer mu davam 1 dcl kaše a za tým moje malako. 🙂 😉

Baby, nebudťe poo..., však ste nieaké ženy, nie? 😅 sa pomodlite a bude všetko ok. Povedzte si nebudem sa báť a budem silná a budem mať v duši pokoj! a je to!!! 🙂

ifrimka
autor
8. apr 2008

ale baby podla mna to ani tak nie je o spani dlho, ale nepretrzite...to ked vas 2-3x za noc zobudi plac, tak potom ten spanok nie je taky dobry

anjelinka
8. apr 2008

uz som tu, mamina volala 😉

maji, hovor mi o vesiaku, priamo zo spalne vidim na chodbu, kde mame vesiakovu skrinu...a najlepsie, ze ked spim, tak v izbe mam aj orbitrek a na nom kopec veci, hned si vselico predstavim. dakedy sa az tak zlaknem, ze musim prejst do obyvky a tam zaspim v pohodke...neviem, ci lepsie zony su tam alebo co.

krajcoanka
8. apr 2008

ifri, suhlas! hlavne ked sa derú zúbky! 😒