Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
7. júl 2008

No čo už. Davidko sa držal stoličky a Lubko mu chcel dať iba pršteky preč, ale si neuvedomil že on sám stáť nevie. Ja som mu akurát hladala tú prilbu. Nevedela som kde som ju deň predtým položila. Chudáčik Lubik. Aj som na ňho nakričala a potom ma to strašne mrzelo ☹ . Idem dať deti hajať a ešte sa objavím.

sestri
7. júl 2008

držím ti palce,aby všetko dobre dopadlo.

horallka
7. júl 2008

nočné sovy, kde ste?

sestri
7. júl 2008

tu a tam...

monkula
7. júl 2008

Anka, aj ja veľakrát nakričím na jarka ,pretože on reaguje strašn zbrklo, on by malú len ochraňoval, ael veľakrát je jublíži, samozrejme nechtiac..Aj mi je to ľúto, aj jemu je to ľúto, lebo potom ho pristihnem, ako ju hladk áa plače, že on nechcel
Tak si radšej zahryznem do jazyka a poĎakujem že sa mi snaží pomôcť...

horallka
7. júl 2008

sestri - aj ja- tu a tam

sestri
7. júl 2008

všimla som si...

horallka
7. júl 2008

aj ja som si všimla 🙂

krajcoanka
7. júl 2008

sylverka, sylvi, diki.
Myslím že už je to ok. Malý bol aj na RTG aj na Ct-čku( Dalli mu vypiť taku horku vodičku, ale bol len ospaly, neuspalo ho to, tak mu to dali priamo do žily. celeho ho dopichali, lebo mu nevedeli nájsť žilu- chudatko).
Našťastie žiadne krvacanie do mozgu nieje. 😔
No my sme boli natom najlepšie. Boli tam strašne stavy, ako cista v hlavke 1,5 a 3 dieťaťa, ktorá rozťahovala lebku. Bolo mi strašne ľúto tých chlapčekov. Oni boli taký zlatý. ☹ ☹ ☹
Prajem im, aj ich mamám hlavne to zdravie a psychyckej pohody.

Inak som videla z okna na izbe ako tam behali tí policajti. Ste počuli o tom lekárovi čo spáchal na Kramároch sebevraždu? Chudák, asi toho mal veľa. Inak tí doktori sú stále v službe a nemajú ani platy, ani poriadnu dovolenku. Je to strašne smutné. ☹ Naozaj mi je ich ľúto. Nasadzuju cely svoj život do služby(zanedbávaju svoje rodiny,... ) a ak niečo nevíde, hneď ich postihuju. Mali by mať aspoň tie platy zvýšené. 😕 Je to nevďačná robota, ale niekto ju musí robiť.

sestri
7. júl 2008

celé zdravotníctvo je nevďačná robota...

krajcoanka
7. júl 2008

uplne s tebou súhlasim!!!! Aj to tak vyzera!!!! Keby ste videli to oddelenie. Ako bolo tam vymalované, ale tie špinavé hračky zo 70-tych rokov. No des!!!
Na buduci pondelok idem na kontrolu, a som si povedala že tam musím nieaké doniesť. Extra pre to oddelenie. Ved ako sme došli domov, malí sa nemohol odtrhnúť od našich hračiek , a ešte som ho nevidela sa hrať tak pekne a dlho s hračkami.
To isté inventár pre mamičky-ani toneidem popisovať-hanba!!! ☹

horallka
7. júl 2008

A toľko peňazí sa už popchalo do toho zdravotníctva a stále to nevidieť. Alebo že by tie peniaze zmizli niekde inde?

sestri
7. júl 2008

ja viem...keď som robila v liečebni pre dlhodobo chorých,nemali sme poriadne ani prádlo a o rukaviciach ani nehovorím.

ambret
7. júl 2008

Ahojky můžu k vám? 😀

horallka
7. júl 2008

Aj do pôrodnice aby si mamičky pomaly už nosili všetko - a odbijú vás nejakým trápnym balíčkom, ktorého väčšinu tvoria nejaké reklamné materiály

sestri
7. júl 2008

jasné ahoj...

ambret
7. júl 2008

Horalka tady do porodnice už se musí nosit na mimi všechno, krom bavlněných plínek

horallka
7. júl 2008

Ambret,
ty si to teda roztočila s tými pôrodmi, ako tak pozerám. Teraz by to už mal byť chlapček, že jo?
Veď aj u nás sa už do pôrodnice musí nosiť pomaly všetko - okrem bavlnených plienok- kto by ci haj pral, že? A to aj nočné košele, a podložky pod seba a najlepšie aj príbor, lebo sa mi z ich príboru hneď vyhodil na pere kút.

sestri
7. júl 2008

to hej...ja idem na malý zákrok na ruke a v ružinove ma objednali až na február...a to mi tŕpnu prsty...neviem si predtaviť,čo by bolo dovtedy...to je naše super zdravotníctvo.

ambret
7. júl 2008

Jojo miminko jsme chtěli v březnu jsem v 8tt potratila, tak snad to teď vydrží. Moc rádi bychom chlapečka, tedy hlavně manžel, ten by byl snad nejšťastnější na světě, ale moc tomu nevěřím, jsme asi jen holkový

sylverka
7. júl 2008

ja som v r 2007 dostala baliček v porodnici celkom fajn kvapky do nosa pre kojencov sudokrem fašku chicco servitky pampers tie male ale aj to poteši mydlo a potom už len vzorky ale lepšie ako nič krajči držim ti palce

sestri
7. júl 2008

ambret...4 dieťatko...to ťa obdivujem. 😉

horallka
7. júl 2008

ambret,
to ťa aj ja obdivujem,ako to zvládneš, zvládaš? A držím palce, nech je to už tentokrát chlapček. Bude takým benjamínkom vašej rodiny- baby sa oň potrhajú.

ambret
7. júl 2008

Děkuji za obdiv, vždy jsem chtěla velikou rodinu. Holkám ani příbuzným jsme to zatím neříkali. Naši budou stejně určitě proti, jé to bude zase přednáška

krajcoanka
7. júl 2008

ambret, držím palce a nechsa to vydarí!!!!!!! 😉 🙂
Si šikula, že sa dokážeš postarať o4. A zvlášť v dnešnej dobe! 😉 A vaši nech sa nestaraju, oni ich živiť nebudú.Každy si má žiť svoj život!!!

sylverka
7. júl 2008

To je snad tvoja vec ved deti su boží dar ktorý sa nemá premrhať

ambret
7. júl 2008

Však já vím, ale jak je znám, tak si stejně nějakou tu přednášku neodpustí

ambret
7. júl 2008

Mě normálně přepadává hladík

krajcoanka
7. júl 2008

tak im nehovor nič a bude!!!! aspon bude prekvapko 😀

ambret
7. júl 2008

No právě, já jim nic neřeknu, jenže na mě to poznají brzo, mě roste bříško hnedka od začátku