Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

anjelinka
7. apr 2008

ifri, pozdravila si muzika? ze tu oslavu virtualnu budeme robit? 😀

jasterica
7. apr 2008

huhuhu sovy 😀

maja,ty ina sikovnica...pecies aj o polnoci? 😕 😉

ifri,serusenky 🙂

anjelik,ty solidarna,ani ja nemam este babo..pracujete na nom? 😉

anjelinka
7. apr 2008

jastericka, ahoj, ved ci veris, alebo nie, akurat teraz myslim na to, ze v tejto teme same maminy, ze ja jedina tu snazilka 😒 . esteze si ma zachranila...

a ano, pracujeme, ale vysledky ziadne. akurat teraz uz nemam mrchu od 25teho februara, pri 27dnovom cykle par rokov presnom na hodinky a kopec tehu testov negativnych....na porazenie...nevadi...vy ste na tom ako jasteri?

anjelinka
7. apr 2008

heh, si zaregistrovana den predomnou...ja som sa najprv na mojasvadba.sk registrovala 😉

jasterica
7. apr 2008

anjelik,podobne...mrcha kolisava...riesime to u gynda...aj zajtra idem,chodim tam ako na hodiny klavira... 😅

jasterica
7. apr 2008

anjelik,este aj registracia skoro rovnaka...? 😕 my tusim telepaticky prepojene... 😉

anjelinka
7. apr 2008

jasteri, asi to tak bude...myslim ta telepatia...a cyklus si mala vzdy nepravidelny? lebo ja prvykrat teraz...a vlastne, raz som tiez nemala mrchu dva tyzdne, ale to uz ma sanitka vzala do nemocky s cystou.

a co tak casto chodis k dr.? 😔

jasterica
7. apr 2008

anjelik,kolisavy cyklus tri roky...dietkovala som a som si to cele pokaslala 😒

robil mi odbery krvi a teraz ide dat hormon.liecbu,aby sa tvorili folikuly...a pisala som jonasovi,mam aj vypocet a sexujeme podla toho... 😀 mozno je to blbost,ale mam kamosky,co podla jeho vypoctu tehu zostali 😉

jasterica
7. apr 2008

idem do sprsky,rano skoro vstavam... 😉 papa...a good night 😔

ifrimka
autor
7. apr 2008

jasne, ze som pozdravila...vkuse som mu musela prekladat, ked som sa zasmiala

hej jastericka, vcera si nebola...praktizovali ste jonasa?

jasterica
7. apr 2008

ifri,jonas predvcerom,teraz trochen setrime material... 😀 ale uz fakt musim odletiet,bo rano budem viac mrtva ako ziva... 😀 paaaa 😔

anjelinka
7. apr 2008

jasteri, to ma mrzi. a dieta? ano, to poznam, robila som to rok, znacne som schudla, ale aj ochorela... 😔 , no uz je to za mnou...

a ja jonasovi velmi neverim, ale asi by som si tiez dala spravit vypocet, topiaci sa aj slamky chyta, bohuzial, je to tak, ale verim, ze coskoro budeme obe tehulky...

aaa, dobru nocku a pridi castejsie, nech tu nemam pocit osamotenej vrby snazilky 😎 😉

ifrimka, manzel je anglican??? som sa chcela uz vcera spytat.

ifrimka
autor
7. apr 2008

nie, rumun, ale stretli sme sa tu v londyne. on je tu uz skoro 9 r., ja 3....ale akurat dnes som bookovala letenky...to ako nafurt. ja pojdem 10.juna aj s malym, on sa nami pojde na par dni na dovolenku a este ostane asi do sept. alebo do konca roka. to uvidime

anjelinka
7. apr 2008

ifri, letenky kam, na SVK? Ci do Rumunska? A prislo vela rodiny na svadbu aj odtial? Ja mam otca Juhoslovana, tiez som take mix dieta 🙂 .

ifrimka
autor
7. apr 2008

na svk, ja som este v rumunsku nebola, teda bola, ale na dovolenke, vtedy som ani paru nemala, ze sa raz za rumuna vydam

je mi ohromne luto, ale musim koncit. ☹ maly nam vcera nespal od 12tej do 3tej a zase dnes nechce spat. musim ist skusit ho nejako uspat(zatial sa realizuje muz) - uz som z toho zufala

pa

ifrimka
autor
7. apr 2008

... dufam, ze sa uvidime zajtra 🙂

anjelinka
7. apr 2008

ifrimka, ja tiez padam, tak dobru nocku zelam...ahojky zajtra 🙂

maja22
7. apr 2008

baby, už sa lúčite?

maja22
7. apr 2008

ja som práve dovykrajovala praclíky

krajcoanka
8. apr 2008

no, čo sovičky?

krajcoanka
8. apr 2008

ste tu niektorá? Včera mi celý den nešiel net 😠

krajcoanka
8. apr 2008

No to musím asi zahúkať, aby sa mi niekto ozval! Tak hu, húúúúúúúúúúúú 😕

krajcoanka
8. apr 2008

no ja tu tuším rozprávam sama zo sebou! 😢

jasterica
8. apr 2008

krajco,pocula som ta az do nitry...ty brdo... 😀

maja22
8. apr 2008

ahojte 🙂

krajcoanka
8. apr 2008

ahoj, maji, ako si sa mala? Koláčiky-včerajšie nezhoreli? 🙂

ifrimka
autor
8. apr 2008

zdravim babule?
ako sa mate?

maja22
8. apr 2008

anka, no trafila si sa, zhoreli... 🙂 našťastie nie všetky a aj tie "líznuté" sa dajú zjesť.... 😉 celkovo sa mi včera po polnoci prestalo dariť, tak som to o pol druhej zabalila... a dopiekla dnes...

ifrimka
autor
8. apr 2008

majka ved aj tak tie liznute zvacsa chutia najlepsie

ty si ako ja a moja mama. my nepecieme 1-2 tyz pred vianocami. to uz je tradicia, ze 2-3 dni a do noci

maja22
8. apr 2008

jj, moja mama tiež.... šak nočné sovy, né? 😀 😀 😀