Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

zuz11
9. apr 2008

no super este tak ak by sme sa mohli konecne vybalit 🤐

krajcoanka
9. apr 2008

ahojte sovičky, je tu niekto? 🙂

uhlikova09
9. apr 2008

ahoj tak som prisla aspon nakuknut,maly mi konecne zaspal 😔

krajcoanka
9. apr 2008

hu,húúúúúúúúúúúúú 🙂

uhlikova09
9. apr 2008

😀 😀 😀

maja22
9. apr 2008

hu hu 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

uhli, ako je malý?

uhlikova09
9. apr 2008

ach pojdem ja asi do večnych lovist 😀

maja22
9. apr 2008

zuzi, ďakujem, že si pozisťovala ti einfo o MK 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

anjelinka sa večer neukázala?
A čo máte nové babulky? 🙂

maja22
9. apr 2008

Neviete, čo to môže byť? Malý mi dnes odmietol banánovú ryžovú mliečnu kašu, aj mlieko, chcel na večeru len čaj a stále je nejaký umrnčaný.... ☹

uhlikova09
9. apr 2008

maji nebude chorucky?

maja22
9. apr 2008

boli sme minulý týždeň - sople, kašeľ... ale už nás to prechádza...

maja22
9. apr 2008

Doteraz, keď sme aj boli chorí, apetít mal v poriadku, tak neviem - môže sa dieťa objesť mlieka a mliečnych kaší?

Nemerala som mu teplotu, lebo líčka má skoro studené a aj hlavička sa mi zdá normálne teplá, nie horúca... Nechcem ho budiť, konečne spí už 5 min bez plaču...

krajcoanka
9. apr 2008

maji a netlačia sa zúbky?ono ich nemusí byť vidieť, ale môžu sa zosúvať a to bolí. My mame už dva 🙂

ifrimka
autor
9. apr 2008

zdravim holky z nasi skolky.... pamatate na tuto piesen?

uhlik, do skoreho vyzdravenia prajem!

majka, ja sice niesom velmi skusena v tejto vekovej skupine, ale skus mu dat nejake piskotky s tym cajom. ak ma anka pravdu bude mu to aj masirovat dasna zaroven

krajcoanka
9. apr 2008

ahoj ifri. Ja neviem, ja by som s tými piškotami asi do roka počkala. čítala som na koníku, že to nieje zdravé.

maja22
9. apr 2008

už spí 20 min 🙂 🙂 🙂 sa vytešujem....
no, zúbky - bola by som rada, nemá ešte ani jeden...
ešte čo sa týka teploty - môžem veriť môjmu dotyku, alebo u takých malých detičiek predsa len musím zmerať..? doteraz som totiž väčšinou teplotu u neho spozorovala tak, že mal teplejšiu hlávku ako inokedy....

krajcoanka
9. apr 2008

ja to tiež meriam 😀 dotykom.Ked sa mi zdá horúci, tak dám teplomer. Ked spí, tak ho nechaj. ak by mal horúčku tak by si ti určite zbadala. 😉

maja22
9. apr 2008

anka, my už piškóty papáme... koncom siedmeho mesiaca som mu začala dávať do dopoludňajšej ovocnej výživy sušienky od hero prebiotické medové... a asi 3 - 4x sme už mali v poslednom čase aj obyčajné piškótky...

jasterica
9. apr 2008

ahojte zienky-nocne vily... 😀 akurat som dala na ksicht avokadovu masku a cakam,kym sa plet dostatocne nehydratuje... 😀

krajcoanka
9. apr 2008

ja som niekde čítala že obyč.pišk.obsahujú lepok a ten môžu až od roka-tuším. 😖

krajcoanka
9. apr 2008

jasterička, chceš byť čeče? 😀

ifrimka
autor
9. apr 2008

anka a preco by to malo byt nezdrave?
ja to celkom nechapem, my sme na tom vyrastli a tu sme , nic nam nie je 😉 a vyrobcovia detskej vyzivy ich vyrabaju , minule som videla jedny, ktore boli odporucane ako primes(prresne ako maja vravi) tusim, ze od 6 mes. a samotne uz si nepamatam od 8 al.9
kde to bolo? precitam si.

jasterica
9. apr 2008

krajco,nechcem zestaraaarnout a na plastiky nemam... 😀 ...naladu... 😉

zuz11
9. apr 2008

lepok sa moze uz skor ako od roka.... ale ja hanke nedavam ziadne piskoty a aj kekse iba vynimocne lebo sa od nich pribera 🤐 a nasej hanky je tak ci tak dost 😀

krajcoanka
9. apr 2008

jašterka 😀
ifri, počkaj kuknem

krajcoanka
9. apr 2008
krajcoanka
9. apr 2008

ja som pri prvom davala v 8 mes. normalne piškoty a na zadnej strane bolo napísané od 6 mes.
Davidko ma dnes 6 mesiacov, ale naozaj neviem čo s tým. Zajtra idem k pediatričke, tak ak nezabud. tak sa spýtam 😉

anjelinka
9. apr 2008

ahojte 😉 , len tak na skok, rano vstavam, idem s manzelom nieco vybavit...som vas dosla pozriet a pozdravit sovicky...huuu,huuu...

uhlicek, Matinko nech sa skoro uzdravi, dobre, ze si s nim nakoniec sla k dr. dobru nocku ti zelam 😉

krajci, menzes stale nikde, i ked uz mam take hnus navaly na brucho a krize 🙄

zuz, konecne ta vidiet 😉