Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maja22
3. apr 2008

to bábatko je tam také zlatunké...

anjelinka, aj ja tie seriály pozerám... 🙂

anjelinka
3. apr 2008

uhlicek, vidim, citam....moja... 😉

ide na mna akasi jarna unava, uz nevladzem byt dlho na nete...ale teraz sa to rozprudi, zajtra vecer, to uz pojde k vikendu, v sobotu sa nevstava do prace...budu viacere sovicky huuuukat 😉

uhlikova09
3. apr 2008

rinuska musime nieco poriesit lebo aj ja som sama

anjelinka
3. apr 2008

majka, pomozeme si, ked sme zeny, nie? 😀 😀 moj manzel mi dnes povedal, ze uz zanedbava svoj konicek, druhu svetovu vojnu, ma kopec novych knih, ale poobede nema cas, vecer, ked citaval bolo fajn, ale ze uz je nainfikovany mnou a povinne pozera...tak mu vravim, ze nech nekeca, ze povinne, ale ze uz chce sam...odsuhlasil napokon, aj ked nerad, ze je to strasne navykoveho charakteru 😀 😀 😀

rinuska
3. apr 2008

uhlikova a si z Popraduuu , to by sa dalo niečo poriešiť 😀

elise
3. apr 2008

rinuška kuk na koníka budeme s tebou 😉

ifrimka
autor
3. apr 2008

ale trpime, co?....dufam, ze si to aspon vazia 🙂

ja som sa dnes tiez tesila ako skolacka na vylete, lebo dnes robil rano, zajtra volno a potom az v sobobtu poobede

ale tento moj maly, zase sa budi kazdu pol hodinu a to nas este drzi za tricko, privesky alebo mna pripadne za vlasy....to ab sme ho nahodou nepolozili

uhlikova09
3. apr 2008

no jasne ze som z Popradu 😀 tak daco poriesime 😀

elise
3. apr 2008

ifrim a ešte tými nôžkami sú zakvačení🙂

rinuska
3. apr 2008

si milá elise , ale s tým mojím šakalom nemôžem cválať celý deň, asi sa pôjdem niekde flákať a miniem kooopu peňazí 😀

uhlikova09
3. apr 2008

ach sovicky idem spinkat papapapaaaa

maja22
3. apr 2008

ale práve v téme o viere spomínam, ako je to v tých našich seriáloch všetko komplikované, vzťahy narušené, všade min jedna nevera... akoby sa život skladal len z takýchto smutných vecí... a pritom to jednoduché : radosť rozdávaním rastie je kdesi zabudnuté....

anjelinka
3. apr 2008

uhlicek, vela si sa neohriala 😀 , bru nocku zelam 😉

rinuska
3. apr 2008

Ja som tiež dohúkala 🙂

maja22
3. apr 2008

inak, to dvd fakt nič moc...

anjelinka
3. apr 2008

maji...co ti budem vraviet...o nevere viem svoje...ako chvalabohu nie konkretne ja, ale velmi blizky clovek mojmu srdcu... 😔 😔
dnesny svet je obrateny uz naruby, chvilami mam pocit, akoby "rodina" uz neplnila to, cim niekedy bola...pristav lasky bohuzial uz dnes je cudzi pojem asi...cest vynimkam 😒

ifrimka
autor
3. apr 2008

dobru noc rinka, uhlik

maja22
3. apr 2008

anjelinka, veď to, človek to vidí okolo seba a je mu z toho smutno... ale na druhej strane, existujú aj pekné vzťahy a oplatí sa brať si z nich pozitívnu energiu...podľa mňa je dôležité aj to, čomu človek verí... ak verí v dobro a snaží sa ho podávať ďalej,raz sa mu to vráti (aspoň dúfam...), ale ak nám ešte aj v telke servírujú, že mať pekný vzťah je utópia, čovek tej myšlienke môže skôr či neskôr podľahnúť... a to mi je ľúto...

maja22
3. apr 2008

no nebudem tu aj ja ešte smutné témy pridávať... kuknite na vtipy, dnes mi dva došli mailom, tak som ich sem vycapila... ja som sa teda vyrehotala... 😀 😀 😀

anjelinka
3. apr 2008

najviac ma dnes dostalo v ordinacii aj to, ako priviedli nelu s martinom vecer domov. mam v podobnom veku sestru a vidim to iste...uz asi klamat rodicov je na dennom poriadku. manzel sa rozhorcoval, co sa to deje. a normalne som dostala strach, ze ked raz budeme rodicmi, aby sme z nasich deti vychovali cestnych a zodpovednych ludi naplnenych laskou...mat deti je velka zodpovednost, vychovat este vacsia. 😔 hlavne im ukazat dobry priklad. mam krstnu, ktora s manzelom ziju ukazkovym manzelskym zivotom a citit to aj z ich deti, vazia si rodicov, hovoria pravdu, rodicia im ukazali lasku medzi sebou a deti z toho cerpaju...kiezby sa to aj mne a michalovi takto podarilo...

maja22
3. apr 2008

anjelinka,tak po tom túžim aj ja... držím ti palce... inak, ja mám mladšiu sestru, ale s nami naši tiež nemali problém... a dúfam, že ani mať nebudú... teda, mňa konkrétne, museli z domu von posielať... ja som večne len nad knihami alebo pro telke sedela.... 😀 😀 😀

elise
3. apr 2008

ja ešte tu len niečo sťahujem nezaháľate sovičky normálne nestíham čítať

dannynka
3. apr 2008

ahojte moze sa pridat dalsia nocna sovicka 😀 😀 😀

anjelinka
3. apr 2008

vsetky majka tuzime byt dobrymi rodicmi...ja do nasho vztahu davam aj Boha, niekedy som mala problem to takto verejne vyhlasit, ale je to tak...no..asi by som mala prejst do temy veriacej...ale chcela som tym povedat len to, ze zrazu vsetky velke problemy sa mi zdaju byt po zvazeni malichernejsimi...aj to, ze sa nam nedari mat dieta beriem ako to, ze este nam asi nie je dane byt rodicmi, ze neprisla ta spravna chvila...a uvazujem uz aj nad tym, ze co ak nemame mat dieta...a rozmyslam, ci by som sa s tymto vedela vysporiadat...

anjelinka
3. apr 2008

aaaa, este k rodine, skopcim vam nieco, co mi vcera manzel poslal z prace...ak sa teda nenahnevate, ked uz tu s majkou rozoberame rodinu...

danny, ahojky 😉

Když maminka jednoho dne večer chystala večeři, přišel za ní do

kuchyně jedenáctiletý syn s lístkem v ruce.

S podivně strohým výrazem jí ho podal.

Maminka si osušila ruce o zástěru a pomalu četla:

* Vyplení záhonku : 20 Kč

* Úklid pokojíku : 50 Kč

* Nákup : 10 Kč

* Hlídání sestřičky /3x/ : 90 Kč

* Dvě jedničky : 50 Kč

* Každodenní vynášení odpadků: 30 Kč

* Celkem : 250 Kč

Maminka se na chlapce něžně podívala. Vzala propisku a na druhou stranu

lístku napsala:

* Devět měsíců nošení pod srdcem : 0 Kč

* Všechny probdělé noci, když jsi byl nemocný : 0 Kč

* Všechna pomazlení, když ti bylo smutno : 0 Kč

* Všechny osušené slzy : 0 Kč

* Všechny věci, kterým jsem tě každý den učila : 0 Kč

* Všechny snídaně, obědy, večeře, svačiny a namazané chleby: 0 Kč

* Každodenní péče : 0 Kč

* Celkem : 0 Kč

S úsměvem lístek podala synovi. Když si ho přečetl, cítil se zahanben.

Otočil lístek a pod svůj účet napsal: "Vyrovnáno."

Pak maminku objal a dlouho se k ní tiskl.

Když se v osobních a rodinných vztazích začne počítat, je konec všemu.

Láska je buď zdarma nebo není vůbec.

dannynka
3. apr 2008

anjelika ahoj,no toto som tu uz tusim niekde citala 😀 😀 😀 dobre.... 😉

maja22
3. apr 2008

vitaj dannynka...

anjelinka, to je fakt ťažké... mne viera tiež veľmi pomáha, ale asi by som pár dní preplakala, keby som nemohla mať dieťatko... aj ďalšie... no myslím, že ak je človek na niečom "ukrátený" má pridané niekde inde.. len niekedy sa to "inde" ťažko hľadá...
ale ty si ešte mladá,tak to netreba vzdať... 🙂

maja22
3. apr 2008

to s tou láskou je pravda...

ifrimka
autor
3. apr 2008

anjelinka, ty koza jedna 🙂 , normalne si ma rozplakala

anjelinka
3. apr 2008

maji, nevzdavam, to je jasne, na to este je priskoro to vzdat 😉 ...verim, ze sa to podari...a verim, ze prirodzene 😅