Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
27. mar 2008

no hadam dobre dopadne, ale nekakal zase 3dni....masirujem, cvicim s nim a nic extra tekutiny a nic

lia
27. mar 2008

idem aj ja uz,je na case,o siedmej vstavam ☹ juuujjj ☹

elise
27. mar 2008

tak to zabalím aj ja a zhasnem lebo tu už asi nikto nie je papa a dobrú nocku všetkým 😔

lia
27. mar 2008

je anjelik,ale takto to je a my s tym nic nezmenime,bohuzial ☹ .je to za mnou,dufam,ze ma to uz nikdy necaka,to co som si vytrpela 😔

ifrimka
autor
27. mar 2008

dobru

lia
27. mar 2008

dobru nocku sovicky 🙂

zuzitka
27. mar 2008

sovicky ... ja som teraz dokoncila fotoknihu, ale uz idem spat... nechcem vidiet to rano 🙄 😔
inak chodim spavat okolo 1h 🙂

sue
27. mar 2008

Ifrimka, má malý nejaké problémy s bruškom? 😕 bolí ho keˇnekaká? Lebo náš kaká raz za 8 dní, teraz je to už 10 a doktorka povedala, že kým má mäkké bruško a prdká, je to OK...

julia225
27. mar 2008

jeeeeeeeej...tato tema tu nieje dlho, ze??? 🙂 tak v noci dovidenia 😵

ifrimka
autor
27. mar 2008

caute, som tu iba na skok, lebo musim navarit ...

sue maly prdi ako z kanona, volame ho aj prdosko, ale brusko ma fajn, ved som sa aj cudovala, ze z toho nie je nervozny...bola som v poradni a povedala mi zenska, ze aby som mu dala cerstvo vytlacenu pomar.stavu s vodou

a inak som sa pytala, c oni tu nekontroluju bedrove klby a ona nato, ze to nie je potrebne, ze tym sa moze narobit viac skody ako uzitku a ze to rodic sam zisti, ked nieco nie je v poriadku...a spytala sa ma, ze skade som....vraj najnovsie studie ukazuju, ze to nieje potrebne...stavim sa, ze ani nevie kde slovensko je.

ked som sa tu (GB) bola registrovat u doktora, sestra mi navrhla vyter a spytala sa ci u nas robia sono!!! 😠 mala som sto chuti povedat, ze aj vodovodne kohutiky a slpachovacie zachody mame!!! 😝

papa v noci

sue
27. mar 2008

Ifrimka, čoooo? Pomarančovú šťavu???? to snáď nie 🙄 však to je alergén jak sviňa 😲 nechápem tieto neodborné rady... Ak tak tak daj pár hltov harmančekového čaju - to je mierne prírodné laxatívum 😉 ale ak je kojený, prdká a má mäkké bruško, netráp sa 🙂 naša doktorka hovorila, že ich rekordman nekakal 16 dní...

maja22
27. mar 2008

sue, odkiaľ si? my máme doma rekordmana - Marek nekakal 16 dní....to keď bol kojený, odkedy papá tuhú stravu, tak má v plienke skoro každý deň...

elise
27. mar 2008

majka ahoj 😉

monkula
27. mar 2008

Môžme soviť s vami?

elise
27. mar 2008

jasné monkulatakže heslo je hu hu hu 😉 😀

monkula
27. mar 2008

hu hu hu... 😀 😀 😀

elise
27. mar 2008

😀

monkula
27. mar 2008

Ako sa máte?
Ja som dnes bola so synom na tréningu, potom nakúpiť a unavená som, ako keby som po trávniku behala ja... 😀 😀 😀

elise
27. mar 2008

ja som pracovala a makala až do 18 hod lebo zajtra mám dovolenku a budem si vychutnávať lukaska 😵
mon a ty si netrénovala? 😀

monkula
27. mar 2008

Nie, dnes mám v posilke voľno... 😀 😀 😀

elise
27. mar 2008

a čo si nakúpila inšpiruj mne sa zdá že stále kupujem to isté 😒

monkula
27. mar 2008

Kupovala som na večeru..
Kuracie prsia, len som ich osolila, okorenila a dala na pateľňu upiecť, k tomu ryža, a veeeľa zeleninky, Ľadový šalát,so m položila na tanier, na tom som dala postrúhanú mrkvičku, kápiu, jarnú cibuľku, celé som to pokvapkala olivovým olejom a mňaaam, tá zelenina mi tuším chutila viac, ako to mäso s ryžou... 😀 😀

paska
27. mar 2008

hu 😀

elise
27. mar 2008

mon mňam pošli aj mne🙂 ja zajtra plánujem tvarohové gulky 🙂 a neakú polievku čo ladnička dá (mám tam zeleninku tak niečo na ten spôsob.

monkula
27. mar 2008

Pošlem chytaj... 😀 😀 paska, hu...

elise
27. mar 2008

hu hu....mám 😀

monkula
27. mar 2008

A chutí?

elise
27. mar 2008

blbne mi net nedopísala som hu hu paska 😉

paska
27. mar 2008

odkedy mame sovovu temu? 😀

maja22
27. mar 2008

ahojte baby, ja ešte prepínam pc na tv, bo kukám ordináciu - teraz je reklama.... 🙂