Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maca793
31. máj 2008

ahojte všetky, ktoré som zabudla pozdraviť 😉

maca793
31. máj 2008

aký ste mali dnes deň 🙂

maca793
31. máj 2008

ja som bola s deckami vo Zvolene sa previesť vláčikom, strašne sa im to páčilo, hlavne malej. minula som strašné peniaze. týždenný rozpočet 😉 ale to neva

monkula
31. máj 2008

maca, náročný, moje deti sa predbiehali, kto hlasnejšie piští, a kto komu viac ublíži, kto koho viac buchne atď, proste celá súťaž spočívala v tom, čo najviac ma vytočiť... 😔
Som šťastná, že spia... 😅

minkak
31. máj 2008

maca no to su super ceny,aj u nas take obcas byvaju ale treba natrafit,ked sme este nemali malu chodievali sme neskor domov a stavili sme sa v kaufe a to boli ine ceny na zaverecnu rozky za 0,10 a podobne,teraz chodievame poobede tak to uz moc nenatrafime

maca793
31. máj 2008

to je na nervy, mne stačí, ak prídu zo školy a hneď medzi dverami sa začnú hádať a malá pritom spí 😉

monkula
31. máj 2008

Hmm, to poteší...
Odkedy malá chodí m,tak do Jarka len zapára, predvčero mmu takú šľahla ovládačkou po hlave, až sa chudák rozplakal, ta ksom jej symbolicky capla po rúčkach, 😅 😅 , a urobila jej nono, a ona sa postavila ,pozrela sa an ruku, zodvihla ju, urobila jaujaujau, zodvihla prst a povedala nono!!! no a ja so msa začala smiať, ale až vdruhej izbe, nech si nepodkopem autoritu...

majka_kozka
31. máj 2008

Dobry večer nočne sovy

monkula
31. máj 2008

Ahoj Majka, vitaj, ako sa máš?
ja som Monika ...

maca793
31. máj 2008

tak som sa zdržala, mala som obchod na mojom bazáriku. dnes som nahadzovala nové veci. a niečo som už aj predala. 😉

monkula
31. máj 2008

no super... 🙂
baby máš druháíčky?

majka_kozka
31. máj 2008

ahoj,mam sa fajn a akurat nemozem spat lebo beriem tbl.na stopnutie mliecka a su to halucinogeny 😢 tak obcas pocujem divne zvuky

monkula
31. máj 2008

A prečo berieš liek na stopnutie mliečka? 😕 😕
Fuha, ja by som sa asi zbláznila z divných zvukov

majka_kozka
31. máj 2008

ved sa aj idem zblaznit.Majusko sa mi odstavil a zacinal mi zapal

maca793
31. máj 2008

budú v septembri, terza končia prvú triedu, takže somvsi to patrične užila

monkula
31. máj 2008

jooj, tak to m ije ľúto, moja Chiarka cická doteraz a to mala 16 mesiacov, ale pravdupovediac, už am to unavuje a svojím spôsobom aj obťažuje, pretože mi hoci aj v posilovni začne vyhŕňat tričko a kričať ham ham ham 😅 😅 😀

krajcoanka
31. máj 2008

ahoj majka!
Monika, mirka diki 🙂

monkula
31. máj 2008

Aj môj Jarko ide až budúci rok, ako im to ide? je dnešná prvácka látka náročná?

magg
31. máj 2008

ahojte, je tu este niekto?

monkula
31. máj 2008

ja ,ako obvykle... 😀

majka_kozka
31. máj 2008

ahoj krajcoanka.Ja som v podstate spokojna ze sa odstavil.mam vydatne mlieko.majusko ma 12 kg,ale necitim sa dobre kvoli tym tbl

maca793
31. máj 2008

nie nie je. zvládli to ľahko, Maťka už vedela v škôlke čítať, takže problém nemala vôbec a ani s matematikou.
len Simka je svojská, potrebuje iný prísptup ale nesťažujem si.

monkula
31. máj 2008

12? Moje malinké dievčatko malo v 16 mesiacoch 8500 g... 😔

monkula
31. máj 2008

Sranda,m aké sú rozdielne...Sú jedno, alebo dvojvaječné?

maca793
31. máj 2008

dvojky. jedno je po mne a druhé po ex-svokre. 😀
len 8,5kg? v 16 mesiacoch? mne mala Kajka 11kg teraz máme 13kg.

majka_kozka
31. máj 2008

ano 12.je velky jedacik po tatovi.nechcelo sa mu hybat,ale teraz cca 2t je taky ciperny...vsade je 😀

monkula
31. máj 2008

macka, Chiarke zistili chudokrvnosť, narodila sa o 4 týždne skôr a vážila 2800 g, takže ona je taký drobček odjakživa, už nám robili aj krvný obraz, všetko je v pohode,aaž na to železo...

magg
31. máj 2008

monkula aj moja je drobcek a pritom sa narodila presne na termin

maca793
31. máj 2008

Maťka tiež železo do 3 rokov 0 bodov, brali sme sirup fenorin asi tak sa to volalo, potom sa to upravilo, našťastie teraz nie je žiadny problém. síce sa narodili v čas, skoro na termím 2 týždne pred, ale mali strašne málo Siska 2220g a Maťka 2580g. a ja som k tomu priblrala strašne veľa kíl z 52kg na 130kg a aj viac, potom som sa nevážila.

monkula
31. máj 2008

Vidíš to...
Len mi vadí, že na mňa každý pozerá, ako keby som jej nedávala jesť... Aj včera sme boli v obchode, malinká sa vyšierala na predavačky, a keď som išla o kúsok ďalej, tak som počula, aká je chudunká... 🙄
Alebo an ihrisku, oná má 16 mesiacov? aká je malá, no to poteší...