Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

jasterica
8. máj 2008

ahojteee soveny 😀 my dnes veget den,boli sme v arborete mlynany,naaaadherne tam teraz kvitnu a vonaju rododendrony... 😉 bolo pekne pocasko,radost bolo vonku byt... 😉

mamartinka
8. máj 2008

no kde ste sovky.rozpiste sa trochen. 😕

mamartinka
8. máj 2008

no vydim ze sa vam dnes akosi nechce.tak ja koncim.majte sa vsetky a dobru noc prajem.pa. ☹

krajcoanka
8. máj 2008

ahojte 😉 🙂

ifrimka
autor
8. máj 2008

cau anka, mata, jasterka
este ste tu?

krajcoanka
8. máj 2008

ano som tu.tak ja som si sadla s davidkom pred komp, lebo urodzenému sa nechc e spať 😖 😔

mamartinka
8. máj 2008

krajcoanka vytaj.este chvilu teda zostanem.ako sa mate?maly uz lepsie?my sme tu dnes opet mali teplo. 😉

krajcoanka
8. máj 2008

do 21,30 som mala navštevu a ešte potom boli deti hladne 😖 dada trapia zuby ☹ , tak som mu dala pred chvilkou panadol a čakam kedy zabere 😖

ifrimka
autor
8. máj 2008

jemine...ja som sa teraz tak nastrasila...prispela som do youtube....my sme sa s muzom sttrasne rehotali na jednom smejucom sa chlapcovi, ked som bola tehotna a ked som to tam teraz chcela dat, tak som si pozerala aj nejake ine a natrafila som na staaasne strasidelne

mamartinka
8. máj 2008

tak sa trapite.chuda male.daj mu za mna pusinku na licko na skore uzdravenie.

ifrimka
autor
8. máj 2008

inak, neviete ci maly moze mat reakciu na zemiak? davala som mu dnes 2x a nejaky je vyhadzany, taku krupicu ma na stehnach....okolo ust to ma asi so slin, ale to na stehnach sa mu objavilo len teraz 😕

krajcoanka
8. máj 2008

ahoj maťa.no mohlo by byť lepšie.dnes som nahnala navštevu do vinohradu kopať 😀 a potom sme robili vatru.ešte som sa nedostala do sprchy, lebo davida mam na kolenách 😒 momentalne sa ukludnuje na prse.on ma taky program,že o 21,30 leži v posteli a čitame star, rozpravku.lenže dnes dlho vresčal,lebo do pol 10 sme mali navštevu-4+4deti 😒

krajcoanka
8. máj 2008

ifri, neviem.ja davam biozemiaky.a nemiešala si ich s kravs.mliekom? 😕 iba čisty zemiak si mu dala?varila si ho v normal.vode?možno že ta voda je na vine,či?

mamartinka
8. máj 2008

to vazne.tak to mas dobre zariadene.navsteva pride na oddych a musia robit.to by sa aj mne taka navsteva pacila keby za mna pokopali zahradu.

krajcoanka
8. máj 2008

šAK musia aj kopať, nielen papať urodu 😀

ifrimka
autor
8. máj 2008

a je mu nieco anka? alebo sa mu len nechce spat?

varila som v supke, v prefiltrovanej vode...vcera som mu sptavila kasu z UM a dnes len s vodou

krajcoanka
8. máj 2008

ja som dnes-kedže bolo volno chcela mať klidek v zahradke a tak.ale v rano mi zavolala segra že čo mam na plane že či nemôžu dojsť aj s kamoškou vyvenčiť z panelaku deti. no čo som mala povedať nie? 😅

krajcoanka
8. máj 2008

a nie je to z tej kaše ,ifri?
david je už v posteli.On si strašne pretieral očka.určite su to zuby.som mu kuk do pusky a ma tam normal baloniky. ☹ nechcela som mu davať stale večer panadol, ale musela som.On ma potom kuše a robí divočiny 😠 ale už som ho ukludnila s prsom 😀 a asi pomohol aj panadol.On už o tomto čase davno spí. 😔

ifrimka
autor
8. máj 2008

ale myslela som, ze som mu spravila zemiak. kasu zriedenu s UM...z neho to nie je, na to je zvyknuty

vcera som mala navstevu...moj byvaly kolega (totalne gay) a taky bol zlaty s malym...naucil sa pri sesternicinych detoch..on mi radil, ze bonjela je to jedine, co je na zuby dobre 😉

mamartinka
8. máj 2008

tak tak.nielen jest.ja koncim dnes.za chvilu pride manzel z prace.tak dobru.pa

krajcoanka
8. máj 2008

čo je bonjela? inač kamoška mi dnes hovorila že boli na prezentačke liekov a tiež mi spomínala také čosi.Ja mam slabú pamäť na nazvy, ale hovorila že to chutnala a chutilo to ako puding 😀

krajcoanka
8. máj 2008

pa, maťa

ifrimka
autor
8. máj 2008

gel...oni vyrabaju rozne, napr. na bolesti svalov a tak a minula som vudela v lekarni tento na prerezavanie zubkov

sa ti zije mata, ten moj az o taku hodinu a pol pride

ifrimka
autor
8. máj 2008

dobru mata

krajcoanka
8. máj 2008

ifri, ale to je asi dostať len u vas, nie?
inač pred včerom jedol lubko 1 zmrzku a bola som proti, lebo ešte nieje teplo na zmrzku.no tatinko miluje deti nadovšetko a spraví čo si len zažiadajú 😖 včera kychal a dnes ma uplne iny hlas.normalne zachrypol. 😠 to som ti zabudla povedať.

ifrimka
autor
8. máj 2008

no bobacik maly....a;e co sa uz da robit, ono si trosku aj zvykat treba...poznam pripad, ked malej 5roc aj jogurt ohrievaju v mikrovlnke

ifrimka
autor
8. máj 2008

aj si mu daco davala? ,my sme mali kubka zachripnuteho minuly tyzden(asi sme ho nechali dlho vo vanicke, lebo sa tak cvachota), ale davala som mu len vlazny caj a 1x som mu dala sirup proti bolesti a teplote

krajcoanka
8. máj 2008

ja som mu dala stoptusin a dr. hovorila že ked začne vykašliavať tak to mam zmeniť na hedelix.on ma totiž suchy kašeľ ☹

ifrimka
autor
8. máj 2008

to je najhorsie vsak, ked sa ani kaslanim neda ulavit. to ani ja nemam rada, takze si ani neviem predstavit ako tie nase chudence trpia

krajcoanka
8. máj 2008

no ,ale u nas to ma "našťastie "starší.davidko zase plače ☹