Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

mamartinka
7. jún 2008

no ahoj moja.ako sa mavas?co ste dnes robulali?deti su zdrave?inak v pondelok mi ma zacat moj den.uvidime.mozno bude piatok 13 stastny den.a este tu je rozpisana bolest hlavy.aj teba bolieva?

monkula
7. jún 2008

Macka, aj mne, cchela so msi sťiahnuť nejaké pekné obrázky na scrap a v polovici ma vyplo 😠 😠 😠
Ahoj Anka ,ahoj maťka...

maca793
7. jún 2008

to je blbé 😠
ahoj 😵

krajcoanka
7. jún 2008

tak je po oslave.Včera som bola hore do 2,15, takže teraz som pri uspávaní skoro zalomila 😖
No idem ešte spratavať kuchyňu.myčku som už zapla, ešte len par hrncov oplachnem a spracem stôl.
normalne som spravila metrovy kolač + piškotovu tortu s jahodami a všetko je preč 😲 😝 .Nič nam neostalo.ani kolač, ani mäso 😅

mamartinka
7. jún 2008

cau monki.

maca793
7. jún 2008

tie koláče by som si dala, v poslednom čase strašne veľa jem a neviem prečo, štve ma to a už som aj pribrala ☹

maca793
7. jún 2008

a čo ste oslavovali?

maca793
7. jún 2008

idem hajať o týždeň sa tu znova ukážem ahojte a prajem dobrú noc 😲

mamartinka
7. jún 2008

cau maca.aj ja sa lucim.zachvilu dofrci mangel.pa.pa.a dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobru vsetkym nech vas zajtra hlava neboli.

minkak
7. jún 2008

ahojte,
monika tak ste mali oneskorene MDD 🙂
maca a martinka dobru nocku 🙂
anka tak oslava bola dobra,ked vam nic neostalo 🙂

martinadt
7. jún 2008

ahojte ste tu ešte niekto? ja sa dnes asi pridám 🤐 😨

minkak
7. jún 2008

ahoj,ja som tu 🙂

martinadt
7. jún 2008

ahoj no aspoň niekto 🙂 dnes budem stršiť asi ja dlho 😅

minkak
7. jún 2008

a preco?nechce sa ti buvat?

martinadt
7. jún 2008

no dnes ani nie a čo tebe

krajcoanka
7. jún 2008

ahoj aj ja som ešte tu, len sa mi splašil kôň.
oslava bola ok, len som strašne unavená. 😖
Martinad a ty maš ako staré deti? medzi nimi je len 7 mesiacov rozdiel? 😲

minkak
7. jún 2008

no ja chodim neskor spavat 🙂 -ja som taka sovka 😀

martinadt
7. jún 2008

krajcoanka to druhé babo neni je moje ten Lucas 😉 toho som opatrovala 😉 moja je len ta bambuľka 🙂

minkak a o koľkej zvykneš chodievať spávať? nemáš problémy potom cez deň za malou behať?

minkak
7. jún 2008

jaaaj aj som sa pozerala ze 7-mes.rozdiel 😲 a uz ho neopatrujes?

poobede si niekedy lahnem s malou-takze OK 🙂

martinadt
7. jún 2008

no teraz tu bol len na 2 dni, opatrovala som ho cez týždeň keď jeho mamina pracovala len teraz som si našla prácu aj ja a od júla nastupujem, čiže on bude mať novú opatrovateľku

inak ja mávam stále problémy so zaspávaním, už keď tak ťahám viac dní tak až potom si pospím

krajcoanka
7. jún 2008

martina a ty kde byvaš?

minkak
7. jún 2008

aha a co budes robit,ak sa mozem opytat?ja nemam problem so zaspavanim len chcem byt tudoma mame net,2 mesiace tak ma to este drzii 😀 ,ale aj predtym som chodievala spavat tak po 24-ej,aj ked som chodila este do roboty.....inak strasne rada spim ale rano,ked som este nemala malu tak sme s muzom spavali aj do 12-ej cez vikendy a niekedy sme potiahli aj do 2-ej 😉

krajcoanka
7. jún 2008

a prečo ho maš napísaného ako svoje dieťa?

martinadt
7. jún 2008

ja bývam momentálne v taliansku, idem pracovať do jedného penzionu a o malú sa mi bude starať jedna kočka

krajcoanka
7. jún 2008

no, super!a to maš taliana za manžela? Si spokojná?rozumiete si?

martinadt
7. jún 2008

nie nemám manžela taliana, som s malou pri ujovi

minkak
7. jún 2008

mati,a ake tam mate teraz pocko?

martinadt
7. jún 2008

dosť upršané sem tam vybehne slniečko 🙄 no hrozné a neni je ani nejako teplo 😖 my sme vlastne hore v alpách na severe

minkak
7. jún 2008

a ako dlho si uz v taliansku?planujes sa vratit alebo to zatial neriesis?

krajcoanka
7. jún 2008

sory, davala som do albumu fotky
Tak to tam musí byť krásne na horách.A tvoje dieťa máš zo slovákom a teraz si uja v taliansku?Nemusíš odpovedať ked nechceš