Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sylverka
10. jún 2008

ahojte sovičky krajči včera kúpelka dnes čerešne ty si ale šikulka na všetky strany to je supiš 😀

mucilienka
10. jún 2008

ahojte babulky,
anka, ten dzem este teraz???? 😲 😲

mimmka
10. jún 2008

ja ju tiež obdivujem, ja by som teraz neumyla ani riad 😀 ale počítač to áno... 😀 😀 😎

krajcoanka
10. jún 2008

diki babenky.no ak stihnem ešte pri vas ten džem , tak budem s dneškom nad mieru spokojná 🙂
dnes mi mužiček varoval, tak som stihla aj vyplieť 1 riadok mrkvy. 😎 už som ju tam ani spomedi tej zeliny nevidela.Neviem sa dočkať kedy ju už budem davať davidkovi. On mi totiž ine nechce.Dnes som mu davala hipp-nieaku tagliate-cestovinu a nechcel mi to jesť, tak som mu normalne s lyžičkou vypačovala usta nech to aspoň ochutná.potom som mu dala mrkvu s jablkom a len kukol na farbu a už ho rubal do seba 😀 .je to mazanec mazaný!!!

krajcoanka
10. jún 2008

babenky ja musim stíhať, lebo v zime budeme jesť hole palacinky 😀 .domaci džemik u nas nesmie chybať!!! 😉
a ja som si dnes poobede schrupla, takže som čula.Inak ak nie som nieako extremne unavená večer fungujem najlepšie.Len muža nieako zanedbávam. 😝 😝

sylverka
10. jún 2008

ahojte ešte raz zdravim ostatné ktoré som nepozdravila čo ste dnes porábali ja som sa bola na plavárni okúpať lebo mi bolo teplo

krajcoanka
10. jún 2008

muci, ja robím džem taky rychly zo želir. cukrom.to len zovre, povaríš chvilku a plniš do poharov. 😉

mimmka
10. jún 2008

no vie presne čo chce 😀
naša zase klasickú varenú mrkvu vypľúva a skúšala som jej dať hippku mrkva so zemiakom a tak sa naládovala, no neviem čím je to dochucované, keď jej to tak chutilo 😉

mucilienka
10. jún 2008

anka, klobuk dolu.. si ty ale sikulka.. ja som dnes zavarala visne od svokra.. dzemy tento rok flakam, bo ich mam asi dvesto kuskov... 😝

krajcoanka
10. jún 2008

muci u nas džemy idu aj do kolačov aj na gofry,palacinky....Ono to vyzera že stale jeme sladke, ale to tak nieje. raz za čas spravim kolač(teraz to bolo častejšie keďže sme oslavovali) a raz za tyždeň urobím sladke jedlo-nieje to pravidlo!

krajcoanka
10. jún 2008

muci, ale aj ty si šikovnica, ked zavaraš.Dnes ženy väčšinou všetko nakupuju a najde sa len malo domácich žienok.Ja budem zavarať až zajtra,ked budem stihať.

mimmka
10. jún 2008

no ja nezaváram ☹ , ale rada by som sa to naučila..., je to tažké?

krajcoanka
10. jún 2008

ani nie.zaleží čo napr:čerešne umyješ, zaleješ nalevom-sladkým a zavreš flaše .sterilizuješ a hotovo 😵

mimmka
10. jún 2008

a na sterilizovanie je potrebná špeciálna nádoba? lebo moja babka také niečo mala 😕

mucilienka
10. jún 2008

anka, ja ani nezalievam nalevom.. mamca ma naucila odhadnut kolko cukru na 7dcl pohar ovocia - podla druhu, a zalejem vodou studenou z vodovodu a supnem do pary.. tak som robila aj tie visne, len som pridla do kazdeho 3dcl poharika stamperlik vodky... 😀

mimmka
10. jún 2008

muci, také višne mám rada 😀

mucilienka
10. jún 2008

mimka, vyvaris to normalne v hrnci...

krajcoanka
10. jún 2008

mimka ja mam taky velky hrniec na sterilizovanie, ale ak maš taky šikovný-široky kde sa ti zmestí viacej poharov, tak nemusíš kupovať. moja suseda to sterilizuje tak , že ked hodi klokoč ešte 5 min. povarí a vyberá.Ja to robím s tym velkým teplomerom.80 st.-20min.

muci tak aj ty si žienka domáca? No super! Ja si myslím že to nieje hanba.Niektoré baby sa mi vysmievajú, ale ja zase viem niečo navyše o čom oni nemaju ani potuchy! 😎
A nekazia sa ti ked ich davaš do pary? lebo tam treba dodržať nieaky postup.Moja svokra zavarala na pare, ale jej 50% chytilo plieseň na vrchu.Ona to davala na plech a dala tam asi 4 cm vody a dala to do truby.

mimmka
10. jún 2008

ok, toto leto to skúsim a potom podám hlásenie ako to dopadlo 😀 😀
začnem asi ovocím 😀 😀

krajcoanka
10. jún 2008

muci tak po takom nedelnom obede s kompotom nemôžeš sadnúť ani za volant, čo? 😀 😀 😀

mucilienka
10. jún 2008

tak zavara aj moja svokra.. ale neviem, ja som na klasiku vo vode, ako robi mama.. ak neviem, kolko casu varit zavolam mame, alebo kuknem v mudrej knizke.. problemy som mala s jahodami, ale uz aj tie zvladam bez toho, ze by sa kazili...
anka, no a co ze som zienka domaca? ja som hrda.. vzdelana a este aj gazdinka, nie? to mi hovori manzel.. podla mna nie je nad domace veci, viec co jes, hlavne ked mame tie detuchy, kojime sme tehotne, nie? ja uz peciem aj chlieb doma v pekarni.. sme nekupovali chlieb ani pamati nemam.. mne je ten z obchodu hrozne kysely, ked viem, ako chuti dobry domaci chlebik...

krajcoanka
10. jún 2008

muci 😲 tak to som ešte neskušala.To je komplikované, nie?a aku muku tam davaš? maš na to špecialnu trubu?lebo kamoš mi hovoril ,že sa predavaju nato take truby-ako mikrovlnka,take niečo.
idem ten džem ešte dokončiť a potom nakuknem.

mimmka
10. jún 2008

na ten chlieb existujú aj také piecky na chlieb, vyzerá to ako fritéza 😉

krajcoanka
10. jún 2008

no tak už som tu !vyšlo mi 6 1/2 pohara džemu z 1500g čerešní a jahôd.

krajcoanka
10. jún 2008

hoďte mi do IP niektorá receptik na ten chlebik ak viete. 😉 Ja by som to rada vyskušala.

krajcoanka
10. jún 2008

no, idem sa ja ospršiť a hajať. Tak sa s vami lučim, pekne sníčky a krásny zajtrajší-dnešný deň.pa

zuzu2302
11. jún 2008

huhuhu 😀 ci ako to robi sova 😅

ste tu?

sestri
11. jún 2008

ahojte...v závisláčkach nikto...v sovičkách nikto...kde ste všetky?

uhlikova09
11. jún 2008

hu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

mamartinka
11. jún 2008

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲