Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
6. jún 2008

jani a to čo?akurat som mala na mysli že sa ťa spytam či ti ex da pokoj a ty povieš že bol za tebou! čo sa mu po tebe cnie? 😨

mimmka
6. jún 2008

ahojte, tiež sa mi nejak nechce spať..... 😒 a zajtra mám o deviatej ráno skúšku 😀 😀

jankatt
6. jún 2008

neviem pripada mi to tak ale bol zlaty velmi mily a nieco potreboval ved mi uz sme sa zacali bavit uz je to v pohode zostali sme kamarati

zuzu2302
6. jún 2008

ahoj mimi .. takze ta zajtra caka tazky den??

krajcoanka
6. jún 2008

ahoj mimi! 🙂
jani,kamarati?milý bol?a to sa chceš k nemu vratiť? 😀 robím si srandu 😉 🙂

jankatt
6. jún 2008

urcite nie nemam chut zasa makat ako idiot a byt obmedzovana ale sem tam dat kavu to by sa este dalo 😀

zuzu2302
6. jún 2008

jani.. .a to ten tvoj ex je ako otec tvojej malej? prepac, ze sa do toho miesam , ale ma to zaujima.. .vies, lebo ja som slobodna mamicka a bojim sa, ze co bude ,az bude... ☹

mimmka
6. jún 2008

no tak trochu hej, ale ja som teraz doma sama a len s malinkou, tak si to teraz užívam.... 😀
a čo robíte vy kočky?
dala by som si ináč takú tortu....škoda, že krajcoanka nieje moja susedka 😀 😀

mucilienka
6. jún 2008

caute baby, aj ja sa pridam...

jankatt
6. jún 2008

nie neni on nemohol mat deti malu mam s priatelom co s nim teraz zijem

majka_kozka
6. jún 2008

ahoj krajcoanka.este sice beriem tbl.,ale uz je lepsie.Idem uz buvkat.Dobru nocku

zuzu2302
6. jún 2008

no to je blbe.. ja som si tiez par rokov myslela, ze nemozem mat deti.. .ale teraz uz viem, ze ano 😀 😀 😀

jankatt
6. jún 2008

on mi to akosi zabudol povedat

melory
6. jún 2008

janka??? no toto??? to by ma nenapadlo 🙂

zuzu2302
6. jún 2008

to vazne? a vedel o tom? hm.. tak to je nefer ... 😒 ja som to povedala svojemu, ake mam podozrenie, ale, ze chcem baby.. tak neviem.. on si asi fakt myslel, ze nemozem mat babo ☹

mimmka
6. jún 2008

jankatt, a prišiel sa pozrieť na malú, alebo na teba.... 😉
zuzu, bývaš s rodičmi, alebo sama....máš to asi ťažké, ale neboj život ide ďalej a poznám prípady, že mamičky našli nakoniec toho pravého a majú ďaľšie detičky.... 🤐
ahoj mucilienka 😉

jankatt
6. jún 2008

on o tom vedel ale zatajil co uz ja si z toho uz nic nerobim i ked sme prezili aj velmi pekne chvile 🙂

krajcoanka
6. jún 2008

sorry,plakal mi davidko,tak som ho bola utíšiť.
zdravím všetky čo sa pripojili.
mimmka, šak blava neni daleko.sadni do auta a dobehni.ja budem do 2 ešte hore 😉 🙂

jankatt
6. jún 2008

mimmka prisiel za mnou a malu uz videl a hovoril ze je nadherna a tak co ma dost prekvapilo lebo on a deti nejdu do kopy

mucilienka
6. jún 2008

baby, aku tazku temu rozoberate...
skoda, ze ja nemam byvaleho, mohla by som pridat.. ja som si vzala prveho aj posledneho v jednom... 😀

zuzu2302
6. jún 2008

byvam sama, mam taky maly 1-izbovy bytik... akurat pre nas dve 🙂 a tazke, vies , ze ani nie.. som stastna, ze som takto dopadla.. myslim, ze je to lepsie ako nasilu zit s niekym, koho.. alebo lepsie povedane, kto ta nelubi 😒 ... ja som uplne v pohode.. navyse sa objavil niekto ... (ale to je este veeeeelmi skoro o tom pisat 😎 😝 )

zuzu2302
6. jún 2008

muci, tak to mas teda stastie.. nech vam to vydrzi 😀 😀 😀

krajcoanka
6. jún 2008

zuzu, tak to je super že maš aspoň kde byvať, lebo dnes je to ťažké, zvlášť ked si sama s dieťaťom. 😒

mimmka
6. jún 2008

jankatt, tak mu asi ani nieje ľúto, že nemože mať detičky, hoci ja by som sa asi zbláznila, lebo som do deti strááášny blázon už od detstva 😉 ale takú vec nemal tajiť.... 🤐
krajcoanka, jáj ale šak už je neskoro a ja bojím výjsť aj pred dvere.... 😀 😀

mucilienka
6. jún 2008

zuzu dakujem... to vies, niekedy to zaskripe, ale zase sa to "premasti" a je to dobre.. ved sme spolu "uz"12 rokov.. 😅
neboj, aj u vas sa objavi "NIEKTO", na ktoreho sa oplatilo cakat...

zuzu2302
6. jún 2008

krajcoanka ja viem, ale to ja mam take stastie vies? je to babkin byt, len ona byva inde... aspon , ze to tak vyslo, lebo sme velka rodina a maly byt.. by sme v nom uz siedmy byvali, keby som ja nebola tu 😀 ale nastastie super vyslo.. este , ze tak

mucilienka
6. jún 2008

mimka, krasne dcerky...
janka, a ako vedel, ze nemoze mat deti?

jankatt
6. jún 2008

mimmka neviem zvierata miluje ale nemal moznost byt v kontakte s detmi teda iba s mojou malou....tak to urcite nemal ved vzdy existuje nejake riesenie

zuzu2302
6. jún 2008

muci ja verim na lasku 🙂 som taka naivka na takeho veci.... verim, ze zivot je ako rozpravka, ze vsetko sa skonci dobre 🙂

mimmka
6. jún 2008

zuzu, jasne máš pravdu a držím ti palce, šak si kočka ..... 😉