Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

mimmka
6. jún 2008

našťastie hej, ešte to nebolo také "vážne", ja ale neviem, ako to môžu niektorí chlapi takto maskovať....čo potom povedia doma....

zuzu2302
6. jún 2008

to muzi hladaju len sex, nie vztah, ci ano? ked ostavaju so zenou

mimmka
6. jún 2008

no bohužial sú muži, ktorí nevedia zostať navždy pri jednej žene, našťastie to neplatí pre toho môjho 🙂

mucilienka
6. jún 2008

zuzu, ja som mala 16 rokov.. my vsetko zvladame odvtedy spolu 🙂
zuzu, rozptylenie a sex? na vyrovnanie rutiny doma, alebo... mimmka, to by aj mna zaujimalo, co hovoria doma.. a ci su tie ich manzelky celkom mechom udrete

krajcoanka
6. jún 2008

ja si myslím , že oni chcú adrenalín a to klamanie a "hranie" na dve strany im ho poskytuje 😠 .
Ale ja mam našťastie krasne manželstvo aj po 12 rokoch. 🙂

mimmka
6. jún 2008

muci, asi hej, keď ja by som si vedela hneď spočítať kolká bije...no nie?

jankatt
6. jún 2008

no nic idem ja spat lebo rano nevstanem prajem dobru nocku sovy 🙂

mucilienka
6. jún 2008

janka, dobru noc

krajcoanka
6. jún 2008

dobru aj ja pôjdem, ešte musim dokončiť polevu a pôjdem haji.Zajtra ma čaka oslava.pa,pa

mucilienka
6. jún 2008

mimka, by este len spoznal, s kym ma co do cinenia 😠 😀

zuzu2302
6. jún 2008

idem uz aj ja pomaly.. este kuknem na balkon a haji... tak nech vam to vydrzi s vasimi muzickami... dufam, ze aj ja si raz niekoho takeho najdem 🙂

mimmka
6. jún 2008

moje manželstvo trvá síce len deväť rokov, ale navzájom sa podporujeme a pomáhame si.....doma je to taká deľba práce....a to isté aj s deťmi.....šak sú aj jeho 😀 ale inak sme bývalí spolužiaci....

mucilienka
6. jún 2008

zuzu, urcite.. ja tomu verim.. a dobru...
mimka, tak sa dobre poznate 😀

mucilienka
6. jún 2008

baby, tak aj ja dobru.. papa

mimmka
6. jún 2008

janka, dobrúúúú
krajcoanka, príjemnú zajtrajšiu oslavu 😉
zuzu, aj ja tomu verím a držím palčeky a dobrú noc 😉
muci, no lepšie ako svoje gate.... 😀 , ale on je fajn 🙂 ozaj vy sa snažilkujete o druhé?

mucilienka
6. jún 2008

mimka hej, snazime sa o druhe babo... uz to je oficialne.. tento mesiac sa nepodarilo... dostala som MS.. bo aj to prve nam islo velmo tazko...ale hlavne ze je uz mala doma, sa to lahsie znasa... 😉

zuzu2302
6. jún 2008

niekde som citala, ze dieta filter spravnych chlapov .. .tak uvidime 😎 dobru noc

mimmka
6. jún 2008

muci, aj nám sa to druhé moc nedarilo, asi po roku sa to podarilo, no neviem či je to tým vekom, alebo čo, lebo ani neviem ako som prišla k tomu prvému a pri druhom sme mali veľké plány, ktoré zlyhali, lebo pôvodne som chcela bábo v lete a bolo skoro na vianoce 😀 , je fakt, že sa to lepšie znáša, keď už je jedno doma... 😉
a kde bola tvoja malinká?

mucilienka
6. jún 2008

mimka, myslela som doma, akoze sa nam podarila 😀

mimmka
6. jún 2008

tak to sa vám podarila, je krásna 😉

mucilienka
6. jún 2008

mimka dakujem... je to take slniecko... ja mam taky blby pocit, ked muz nie je doma, je v DE 2tyzdne na sluzobke, tak ma dnes mala uistila, ze "BUBACI SU NENI, SU PEC, SU V USA" tak som sa poriadne zasmiala 😀 😀

mimmka
6. jún 2008

no tak to je dobréééé, to sa už ani ja nebojím 😀, my budeme takto o rok kecať...možno 😅, inak mne je takto dosť smutno, keď muz nieje doma, tiež chodí na služobky, ale len na 2-3 dni, a je to potom taký blbý pocit, že som sama.....najprv sa teším, ale potom ma to prejde 😀 😀

mucilienka
6. jún 2008

mimka, presne ako ja.. najskor som cela bez seba od stastia, a potom ma to opusta...

mimmka
6. jún 2008

našťastie existuje takéto niečo, ale mne pomáha, keď sa v posteli obklopím deťmi 😀 takže sme v posteli samý babinec... 😀

mucilienka
6. jún 2008

mimka, to pomaha aj mne, hoci sme tam len dve.. aj ked nemozem zaspat a pritulim sa k malej tak som hned hotova.. inak, ona tak krasne vonia 😵 😵 na zblaznenie.. aj tvoje deturence tak vonaju?

mucilienka
6. jún 2008

mimka, tak ja pre dnesok koncim... idem si privonat 😀 dobruuuu

mimmka
6. jún 2008

juj, hej ja to mám tiež strašne rada.... 😵 a neboj za chvíľu sa rozrastiete... 😉 my máme celkom slušný vekkový rozdiel-8 rokov, moja malá mala svoju sestričku doslova veľmi túžobne očakávanú, ona ju chcela už ako päť ročná.... 😎

mimmka
6. jún 2008

muci,dobrú noc.....aj ja sa idem privoniať 😀

maca793
7. jún 2008

tak kde ste? ja som tu len na skok, prišla som z kauflandu, zase som pokupovala za super ceny zeleninu. 😉

mamartinka
7. jún 2008

hu,huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.co maju lacne v kauflosi?