Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sylverka
19. jún 2008

NO hej už áno tak tam aspoň chodím pozerať segru a mamu tatina a kamošky

monkula
19. jún 2008

no, moja konečne zalomila, diéta-nediéta, idem sa najesť, som hladná, ako vlk, až sa mi hlava točí... ☹ ☹

sylverka
19. jún 2008

dobrú chuť die´ty sú k ničomu nič neriešia hlavne ak kojíš ja som skúšala nejesť od piattej a nedá sa to lebo keď sme vonku nebudem si predsa brať desiatku a z vonku som hladná a tak

sylverka
19. jún 2008

No dobrú nôcku prajem Vám dámy 😔

sylverka
19. jún 2008

😔 😔 😔

monkula
19. jún 2008

presne tak, idem si dať chlebík, mňam, ešte neviem ,čo naň dám, ak niečo v tej chladničke nájdem, maal som upratovací záchvat, rozmrazial som chladničku a vyrazial všetko ,čo sme nejedli, tak toho veľa neostalo...

minkak
19. jún 2008

monika len si daj a co si ides dat dobreho?
sylverka ja som pri kojeni este pribrala a ked som prestala behom 2 mesiacov 8kg islo dole ani neviem ako
a to som jedla a jem stale rovnako aj v tehotenstve aj pri kojeni aj teraz
a odvtedy postupne mi ide kilecko -dve dole kazdy mesiac
len dufam,ze to bude este pokracovat 😉

krajcoanka
19. jún 2008

hu, huuuu. tak ja som akurát priletela od zubára 😀

minkak
19. jún 2008

anka aaano a ako ???uz lepsie?
ja sa trapim od nedele,bolia ma vsetky zuby na pravej strane aj ucho a predvcerom do toho migrena a vcera nadcha tak som uuuplne mimo...
som zvedava co bude zajtra,snad uz budem fit 😉 uz toho bolo dost,mohlo by sa to otocit 😉

krajcoanka
19. jún 2008

no, ja som bola aj s deťmi, lebo dadovi lezu zuby a stale cuca. manžo hovoril že on si neda s nimi rady sam, tak sme boli všetci 4. odchadzala som od nej o 23,20 a to tam ešte 2 čakali 😝
No a keďže už prešla hodina , aj ja som sa naladovala 😀
Ale už sa mi ulavilo. dala mi prvu pomoc a v pondelok mi ide vyťahovať nerv ☹ .si predstavte že až pod blombov som mala hlboky kaz, až do živeho

krajcoanka
19. jún 2008

inač ahojte. Ja sa vždy zabudnem pozdraviť. A kto tu všetko ostal?Mirka,......?

minkak
19. jún 2008

anka a vy mate normalne st.pohotovost?
my tu mame len v sob.a ned.tusim do 16-ej
ale je tu jeden dr.ktoremu sa da zavolat -on ma ambulanciu v dome

krajcoanka
19. jún 2008

dnes mi dado spadol dozadu na hlavičku(na parkety), tak som sa rozhodla že mu kupime helmu. Som ju dlho hladala, ažsom ju našla. Ja mam zo starším taku strašnu skusenosť-jemu v 8 mes. praskla lebka a boli sme v nemoc. 5 dni na pozorovaní.tak už si to ani nechcem predstaviť že čo by sa stalo keby.....
Vypada to smiešne, ale mame všade parkety, tak som si myslela že to radšej kupim. Však to bude nosiť hlavne doma.
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=1071

minkak
19. jún 2008

anka ved to je v pohode ved si zahuuukala to je miesto pozdravu 😀
mala by tu byt este monika ,ale isla sa napapat ,tak snad este pride

krajcoanka
19. jún 2008

Ja mam taku staru Dr. v Ba -pod Slavinom. Má síce už okolo 77, ale stale podnika a robí dobre. Len sa u nej dlho čaka.Aj ked je človek objednany.Niekedy aj 2 hodiny.Dnes som čakala iba 1. 😖
Ordinuje od 17-......Môj manžo tam raz sedel do 2.To mu ale robila 8 koruniek 😝

minkak
19. jún 2008

anka no tak o tom som este nepocula ale vyzera to zaujimavo,len si to trosku neviem predstavit nasa mala by to asi nenosila a nebude mu v tom teplo ale chapem tvoje obavy-chudacik lubko a ako sa mu to vtedy stalo?

minkak
19. jún 2008

fiiiha anka -ordinuje od 17-ej tak to je super tak tomu verim ,ze ma vela pacientov
a kedy spi ?cez den ,to je asi tiez taka sovicka 🙂

krajcoanka
19. jún 2008

sedel v detskej stoličke z ktorej by si povedala že nikdy nevypadne a bol blizko stola, nohami sa silno odrazil a prask na parkedy-cely sa prekotil aj zo stoličkou smerom dozadu. a ešte šťastie že to bolo len 2 cm od hrany kuch linky. To by malo potom ine nasledky.ani nechcem pomyslieť. Ale už to ma zrastene.
Inak čo sa týka nosenia, myslím že je to zvyk. a je to lahučke a ma to otvory. Je to z materiálu ako su žinky na cvičenie-take niečo.

krajcoanka
19. jún 2008

No, ta Dr. je taka čiperka. Ja si pamätám , ked mne ešte robila mliečne zuby-mi ich trhala.Je to taka naša rodinna Dr. ale naši už k nej nechodia, lebo keďže je sukromná, tak sa platí za všetko.

minkak
19. jún 2008

no tak tomu verim aj nasa mala sa tak zvykne odrazat,nastastie som bola vzdy pri nej a neodrazila sa az tak silno
odkedy to spravila 1* tak ju od stola vzdy odsuvam ked niesom pri nej...vtedy som skoro mala infarkt
urcite je to o zvyku a je to dobre lebo tie paaady...to je sila

minkak
19. jún 2008

no to musi byt ciperka ked v 77 taha do noci-to je ina kava 😉
klobuk dole 🙂

minkak
19. jún 2008

anka idem ja buvat,snad zaspim
snad aj ty sa vybuvas-tie zuby nepodarene-tak ma to rozculuje cely zivot sa s nimi clovek trap ☹
dobru nocku a sladke snicky 🙂

krajcoanka
19. jún 2008

zuby už nebolia 😀 Dobru nocku!

krajcoanka
19. jún 2008

Je tu ešte niekto na pokec?

minkak
19. jún 2008

anka ale mna ano ☹
dobru noc,pa

krajcoanka
19. jún 2008

no, idem aj ja. Papa

krajcoanka
20. jún 2008

a dnes nikto nesovíí? ☹

minkak
20. jún 2008

anka,ahoj ,no asi nie 😕 😕 😕

krajcoanka
20. jún 2008

ahoj!
No ja som sa už chystala vypnúť pc.a isť robiť taku piškotovu tortu s jogurtom, lebo zajtra mame taku malu grilovačku.
a ty čo si porobkala dnes?

krajcoanka
20. jún 2008

no, koniec debaty, dado tu kričí tak pre dnes končím.Pa,pa