Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
8. jún 2008

cau rinuska!

az pozajtra...bola som trochu chora, vybavovacky, balenie atd. ako sa mate?

ifrimka
autor
8. jún 2008

ahoj mata!

vidim, ze je tu plno novych tvari...

mamartinka
8. jún 2008

ahojte sovky.no minkak foto asi nebudu.nejde mi to.mozno niekedy.

ifrimka
autor
8. jún 2008

a preco ti to nejde?

mamartinka
8. jún 2008

neviem sama.neviem pod co si to mam ulozit.

ifrimka
autor
8. jún 2008

ako pod co ulozit?popis...

mamartinka
8. jún 2008

neviem pod co mam vytvorit ten album a ako.my mame v nete ulozene fotky a ked chcem niekomu poslat tak vyberiem odtial.

krajcoanka
8. jún 2008

zdravím sovulky! 😉 🙂

krajcoanka
8. jún 2008

maťa nová fotka? 😉 🙂
šak daj nieaku z blízka! ešte som ťe zblízka nevidela.šak daj aj z pasu.to neva! 😀

zuzu2302
8. jún 2008

ahojte 🙂 tak aky ste mali den? ja som bola u rodicov, tak som si trosku " oddychla " .. som sa flakala 😎

krajcoanka
8. jún 2008

ahoj zuzu 🙂 😉

monkula
8. jún 2008

Avoj 🙂 🙂
My sme dnes boli na plavárni, Chiarka bola prvýkrát, juuuj, ako sa jej páčilo. Najprv sa obzerala, ale potom som s ňou musela krúžiť stále dokola, ani nechcela, aby som ju držala, koleso nechcela, no proste Vodnár 😀 😀 😀

minkak
8. jún 2008

ajojte kocky 🙂

monkula
8. jún 2008

Ahoj Mirka, ako?

krajcoanka
8. jún 2008

ahojte mirka , monika! 😉 🙂

krajcoanka
8. jún 2008

maťa, máš IP!!!

minkak
8. jún 2008

ajoj monika,celkom fajn ale je tu stale uprsane pocko...,okolo17-ej sa trosku vycasilo tak sme vybehli ale uz zacalo zase pokvapkavat-tak nic moc--ake ma byt leto neviete?
tak vy ste sa boli kupkat?ale vam je 🙂

monkula
8. jún 2008

Ahoj Anka...

krajcoanka
8. jún 2008

no, ja som rada že sa ochladilo, lebo my sme tu už odpadávali z toho horka.A mne to vyhovuje, že je pod mrakom.Ja sa nerada slním. 😖

monkula
8. jún 2008

Mirka, príprava na dovču... 😀

mucilienka
8. jún 2008

caute babulky!

minkak
8. jún 2008

ahoj anka,no vies ,ale vsetko je mokreeee ☹ vsade kaluze ,blato...ani do piesku sa neda aj smykalky,hupacky mokre...
a doma mi mala dlho neobsedi,aspon na balkon chce ist a tam je tiez vsetko mokre-tak ja radsej slniecko 🙂

minkak
8. jún 2008

ajoooj muci,akoooo? 🙂 uz som rozmyslala kde si 🙂

monkula
8. jún 2008

Ahoj Majka... ja som si až teraz uvedomila, malinká má po Tebe meno... 😵

krajcoanka
8. jún 2008

mirka, šak jej daj gumaky a nech sa trochu povala v blate. 😀

minkak
8. jún 2008

anka no diiik,my sme veeeelice cistotne,ona ked ide okolo kaluze-tak ukaze a povie no-non-no a pekne ju obide-taaaka je zlatunka,aj ked je v piesku kazdu chvilu mi dava rucky aby som ju oprasila...a pi papani ma v rucicke servitku a vsetky kvapocky pekne utiera 🙂

krajcoanka
8. jún 2008

len ju tak nesterilizuj 😀 , treba aby bola odlna aj voči bacilom! 😀 😀 😀

minkak
8. jún 2008

no ved to je,nastastie nebyvane moc chore
a to jej tak samej vadi-ona tak opakuje vidi co robim ja tak vsetko chce aj ona-aj upratujeme spolu,len dokedy jej to vydrzi 😀

krajcoanka
8. jún 2008

no len aby jej to vydržalo čo najdlhšie. Ale to budu baby, lebo kamoškina mala je tiež taka. 🙂 .To vieš s chlapmi je iný život.Ale nesťažujem si!!! 🙂

monkula
8. jún 2008

Mirka, aj moja Chiarka upratuje... Aj sama vyhodí plienku