Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

adulikka
2. okt 2009

minkak veď ty to máš už za pár

adulikka
2. okt 2009

mirka veď aj ja som mu kúpila niečo na spanie...iba čo som dala kopec peňazí zato a nepomáhalo to aj tak

mirka099
2. okt 2009

my mame taky nas ritual uz od narodenia ten isty... nic sa nezmenilo... zo zaspavanim sme nikdy problem nemali...

adulikka
2. okt 2009

ja len tak hádam...ževraj deti v noci rastú...no môže to byť z hocičoho...a čo tak mu dať blízko postele takú lampičku malú na stenu ,nech mu tam svieti celú noc

mirka099
2. okt 2009

dakujem za rady, asi na to neprideme. skusim vsak este "kludnejsi chod" pred spanim. este ma napadlo ci sa neboji niecoho co zazije cez den. ale to by znamenalo ze je taky bojko, ked to trva uz mesiac. to uz idem asi do komplikovanych terorii.

kde zmizli ostatne sovy? monkula asi uz drhne aj kachlicky v kuchyni 😀

mirka099
2. okt 2009

mam zapnute svetielko v kuchyni a ma otvorene dvere takze po tme nieje, este som zabudla, neznesie ked mu zatvorim dvere a je v tme.. pred tym mu to nikdy nevadilo.

johnie
2. okt 2009

ja uz asi idem do vecnych lovist...
bru noc sovice

adulikka
2. okt 2009

aj ja musím nechať otvorené dvere ,kým zaspí...aj ja som bola umyť tých pár riadov

adulikka
2. okt 2009

a ja že tu budeme do rána...
MM ešte neprišiel z piva...a ja ,že tu pri vás budem čakať

monkula
2. okt 2009

Hotovooo, umyté... vy ste mi teda sovy.... 😝 😀
To m s minkak sme tu veľa ráz sedele až do pol druhej, Mirka, pamätáš? 😀 😀

mirka099
2. okt 2009

ja som este tu

mirka099
2. okt 2009

monkula sikovna si.. a rano pekne do cistuckeho vstanes 🙂
a co ste riesili do pol druhej??? to uz ste sa aj k vesmsiru museli preklebetit 😀

adulikka
2. okt 2009

ja som tu ešte tiež...tiež by ma zaujímala téma o čom ste tu tak dlho klebetili-písali 😀

johnie
2. okt 2009

no tak ste ma navnadili... som este tu .. ale pome 😀 kvakat...
o com?

johnie
2. okt 2009

no tak kde ste? 😕

minkak
2. okt 2009

monkula jasneeeeeee 😀
ved to som ja pred par dnami vyhrabkala na vrch co myslis,ze kto to bol 😀 😀 😀

mirka099
2. okt 2009

no ved to ze cakame.. monkula s minkak by nam povedali o com?
tak skus ty nahodit nieco, mna nic nenapada 😅

minkak
2. okt 2009

tiez rozmyslam,ze o com ,no o vsetkom,stale bolo o com.... 😀
som sa trosku vratila do zadu-tak spominam co sme si tu pisali-sranda,takto po dlhej dobe to citat 😀

johnie
2. okt 2009

ja tiez citam a pozeram albumy
no a popritom kopem poklady na fb 😝

adulikka
2. okt 2009

no ja už idem há-há ,nejdem už čakať na MM...tak zas zajtra

mirka099
2. okt 2009

adulika tak ahoooj. a vies zaspat ked takto na neho cakas? idem aj ja.. urobim si asi teply cajik... a zas ku mojej knizke.. 😅
tak bru

adulikka
2. okt 2009

veď neviem zaspať ,ale ako písala mirka dobrá kniha to spraví...

adulikka
3. okt 2009

ste tu niektorá ?

anarida
3. okt 2009

Ahojte 🙂 adulik ja som tu

adulikka
3. okt 2009

dobre som rada ,lebo naši doma pozerajú joj-ku a mňa to nebaví 😖

anarida
3. okt 2009

ja pozerám superstar a zaspla som si aj PC 🙂 ako ste sa dnes mali čo ste robkali?

adulikka
3. okt 2009

dnes sme boli na hodinku von...vymrznúť bacily ,lebo sme ukašlaní...usoplení...ale už to pomaly prechádza

anarida
3. okt 2009

My sme mali angínu neviem či som včera spomínala prvý krát bola Emka choručká už je celkom OK až na soplíky 😝 blbé počasie

adulikka
3. okt 2009

akurát bola pod sprchou...urobila som nátierku na zajtrajšie chlebíčky...máme oslavu...vybrala na zajtrajší obed z chladničky...nakrájala salámu...no zabávam sa ako viem

anarida
3. okt 2009

🙂 zajtra sa idete zabávať 🙂