Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maca793
12. apr 2008

a kedy prídeš kukuč? baby sa pýtajú na teba, a ja neviem odpoveď ☹

jankatt
12. apr 2008

ale pisete

penelope2066
12. apr 2008

ahoj krajcoanka....maca navod na co?

maca793
12. apr 2008

tak sa pridaj aj ty alebo nahoď tému ja vás tak nepoznám, nemám tu možnosť ☹

jankatt
12. apr 2008

maci nestiham citat robim si papiere

penelope2066
12. apr 2008

maca ako sa maju baby?

jankatt
12. apr 2008

maci ip

maca793
12. apr 2008

jankatt
našla som a odpísala som 😉

anjelinka
12. apr 2008

to nie je o tom, dat si s tym pokoj. ja som sa tam vzdy dostala nahodou, sama, cielene, nikdy...prvykrat mala kamoska problem, bala sa ist, tak nahuckala mna, isla som. viete ako to dopadlo? k tej kamoske povedala jednu vetu, ale o mne hudla dve hodiny....potom uplnou nahodou som sa stretla s jednou pani na sidlisku, fakt nahoda, vobec sme sa nepoznali, no a ta mi povedala, ze ta a ta vestica, tak ze je najlepsia v kosiciach, ale ze co vravi veci do blizkej buducnosti, tak sa stanu az s odstupom cca dva roky, tri. a viete co? mne sa 95% veci splnilo, mala som to nacmarane na takom papieri, minule, ked som upratovala stolik, tak som to nasla zahrabane, zacala som si to citat a bum...naozaj vsetko do bodky...
druhykrat som sla s kamoskou, inou, no a ta pani zacala vraviet aj mne. k jasnovidke som sla s kamoskou tiez, ale nedalo mi sa nespytat na mna, lenze co mi povedala, boli uplne hluposti, ktore sa vobec nestali. a k liecitelke som tiez sla s kamoskou, ale tiez povedala mne viac ako vsetkym mojim kamaratkam...proste, trosku na hlavu postavene, ale pravdive...

maca793
12. apr 2008

fajn, len Sisi bola chorá, Kajka je po operácii nosnej mandle a vyberali jej konečne stipulu z uška, Maťka bola od piatka u otca, prišla chorá, takže znova pôjdem ku doktorke, porazí ma a porazí aj doktorku, bola som tam minulý týždeň 2x. 😵

maca793
12. apr 2008

anjelinka
mne to , čo povedala sa splnilo na 99%. a keĎ mi to isté povedali už 2 rôzne ženy, tak v niečom bude pravda.
ja som tiež bola s kamoškou, tá bola u nej 30 min. a ja 2,5 hodiny 😵

anjelinka
12. apr 2008

no, a k tym veciam, co mi povedala ta pani. napriklad: bola som po rozchode s mojim manzelom terajsim...a vravi, ze tento, co ste sa s nim rozisli sa stane vasim manzelom, aj ked to teraz boli, ale stretnete sa o dva roky a date sa dokopy, o rok spravite svadbu...samozrejme, zabudla som na to a neverila tomu...potom o segre, ze je super dievca, velmi dobre, mile, ale ked dovrsi 15 rokov nastane zlom a stanu sa veci, pri ktorych sa vam pozastavi rozum, budete na nu musiet viac davat pozor...potom, ze sa zoznamim s jednym chalanom, o par mesiacov mladsim odo mna, ze nech sa s nim rozidem cim skor a nech si dam bacha, aby som neotehotnela, lebo by si ma vzial a do 7 rokov by sme sa rozviedli, do bodky ho opisala, co bude robit, jeho znamenie a naozaj, poznala som sa s takym...a povedala, ze ked sa s nim rozidem, tak do niekolkych dni nato sa stretnem s mojim terajsim muzikom opat a dame sa dokopy...a??stretli sme sa hned na druhy den po dvoch rokoch...a o rok sme sa vzali nato...potom, ze svojho otca som nevidela styri roky, ale ze dojde o styri mesiace, neohlasene zo zahranicia...a dosiel...potom, ze ked otec odide, pojdem do grecka na dovolenku s kamoskou neplanovane, tak aj bolo...proste kopec veci...a minule som ten papier citala, sa mi az dych zastavil... 😅

anjelinka
12. apr 2008

som chcela ist spat baby, ste ma opat tu vtiahli 😀

maca793
12. apr 2008

ja tiež budem musieť ísť naposledy som bola pred 3 rokmi, minulý týždeň bola kamoška u jednej ženy, tá býva len o 4 vchody ďalej ako ja, ale nezistila som čo jej povedala, a koľko si za to pýtala, ale pravdu, trošku sa aj bojím, čo mi povie.

anjelinka
12. apr 2008

ja neviem maci, ci by som uz sla, trochu sa obavam toho, co mi povie... 😕

maca793
12. apr 2008

a už ste všetky odišli?

jankatt
12. apr 2008

nie

maca793
12. apr 2008

tak potom kde ste? 😉

anjelinka
12. apr 2008

tu sme 😉

maca793
12. apr 2008

ja nie, ale som zvedavá

maca793
12. apr 2008

baby a o čom sa tu tak najradšej a najčastejšie rozprávate?
ja by som preberala toľko tém, len neviem, ktorou začať, aby to tu náhodou neupadlo

anjelinka
12. apr 2008

maci, rozoberame od ihly po traktor...takze naozaj hocico 😉

maca793
12. apr 2008

takže čo rozoberieme teraz?

anjelinka
12. apr 2008

ma asi zabijes 😀 😀 😀 , akurat som natiahla pyzamko a vetram v spalni a pojdem drichmat 😕 😅

maca793
12. apr 2008

nezabijem, pyžamo neznášam vyvetrať nemôžem, lebo deti spia, a aké máte počastie? tu v BB strašný vietor.

maca793
12. apr 2008

tak bru noc a o týždeň prídem znova kukuč na vás, idem aj ja

anjelinka
12. apr 2008

maci, my sme dnes boli aj s maminou a segrou a manzom na vylete v jaskyni, bolo celkom fajn, dokonca sme boli dnu len v mikinach a ked sme vyrazali z KE, tak co mame teplomer v aute, tak vonkajsiu teplotu nameral cez obed na 25stupnov, este ked sme prisli domov bolo fajn pred vecerom, ale teraz je to hnus, prsi....vlastne, po dazdi a fuka.

tak pa macka, idem buvat, ja snad sa tu este stretneme a pokecame, packo a bru nocku.

skuli
12. apr 2008

A spáááát 😀

jankatt
12. apr 2008

este nieeeeeee 😀

krajcoanka
12. apr 2008

ahoj skuli, teba som tu nevidela 😉