Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
20. apr 2008

anjelinka,diki.ináč viem ako funguju linky 😀 len som nemohla najsť tu temu. 😵 diki

anjelinka
20. apr 2008

anka, v pohodke, a to nie je tema, to je normalne stranka, ako modrykonik, ci mojasvadba.

inak, neviete, kedy bude uhlicek v telke v novom byvani? 😅

anjelinka
20. apr 2008

janka, ahojky 🙂

krajcoanka
20. apr 2008

dala som foto ako sme skatovali 😉

anjelinka ja viem že tam je modra strecha ale aj tam su temy 😀 😉

anjelinka
20. apr 2008

ale aj tam su fotoalbumy 😀 😀 😀 😀

ano, pokukala som foto, ty si ale sikovna mamina 😉

jasterica
20. apr 2008

krajco,kukni na tej streche do fotoalbumov a najdi si jastericu /mna 😀 /a jej album a uvidiiis... 😉
na na krete sme boli v hersonissos,ale aj v rethymno sme boli...pozicali sme si jeep a prejazdili stred ostrova...aj dolu na matale a v citrusovom udoli sme boli 😵

anjelik,ano nasi maju velky hlboky bazen s ohrevom,s krytom,o mesiac sa uz bude dat kupat... 😉

jasterica
20. apr 2008

baby,kecajte aj za mna,musim do perin,rano uz o siedmej ucim... 😕 idem teda,papa,bruuuuuu 😔

anjelinka
20. apr 2008

ja tiez uz idem zalomit, tak dobru nocku zelam babenky.

jastericka, maj sa krasne 😉

krajcoanka
20. apr 2008

jasterka, videla som , pochopila som, základnú mam ukončenú! 😀 chcem sa ťa spýtať či v lete nemate veľa komarov z toho jazera 😵

to je super že maju vaši bazen!väčšinou to mavaju mlady ľudia a starší moc nechcu.je s tym veľa práce.

krajcoanka
20. apr 2008

ste ešte tu? ja tu mam maleho a nestiham pisať 😢
prerezava sa mu horný zubok 😅 a stale plače 😢

maja22
20. apr 2008

No, počítala som zasa čo to, môžem ísť do postieľky... 😀 😀 😀
Ahoooojte 🙂

krajcoanka
20. apr 2008

pa maji!
je tu niekto, alebo mam isť spať?

skuli
20. apr 2008

😝

krajcoanka
21. apr 2008

hu, húúúúúúúúúúúú 😉

uhlikova09
21. apr 2008

Ahojte sovičky,tak mi uz to mame za sebou,bolo super v telke si to pozrite o 2 alebo tri tyzdne to pojde 😀

krajcoanka
21. apr 2008

ahoj uhli! až?Ja som myslela že to bude teraz v nedelu! a ako si to zvladla?aj ste museli niečo opakovať? 😝

uhlikova09
21. apr 2008

Ano museli a kolko 😀 ale nielen koli nam 😀

krajcoanka
21. apr 2008

mala si tremu? No šak napiš ako to prebiehalo, nech vieme 😀

rinuska
21. apr 2008

húúúúúúúúúúúú , a čé si máme pozrieť? 🙂

uhlikova09
21. apr 2008

Mala som tremu a aku ale baby keby som vam to tu mala vsetko rozpisovat tak tu sedim do rana,cely štab aj s moderatorom su super,všetci boli v pohodicke a strasne tym ze sa robili srandicky to pomahalo proti treme,nebudem uz viac o tom aby ste si to pozreli 😀 😀

krajcoanka
21. apr 2008

ahoj rinuš!
Uhli je hviezda-točila nove byvanie. 😉 😀

uhli aj ste si niečo vybrali?

krajcoanka
21. apr 2008

alebo ste mali len výlet? 😀

rinuska
21. apr 2008

uhlik a hľadali ste v poprade
ahoj anka

uhlikova09
21. apr 2008

nepoviem nic pozerajte a uvidite 😀 😀 😀 😀

uhlikova09
21. apr 2008

dobre idem spinkat,unava z dnesneho tocenia,majte sa pridem zajtra papappaa

rinuska
21. apr 2008

len potom hod presný termín 😀

krajcoanka
21. apr 2008

baby , ja mam taku svalovicu po tom včerajšom korčulovaní 😢 a to som prešla iba 5 km 😒

krajcoanka
21. apr 2008

som sa dosprchovala a po x mesiacoch som si dala masku 😝 .naposledy to bolotuším pred Davidovim pôrodom 😔
inač aj u vas tak leje? Dnes sme boly v zahradke a s lubkom sme sadili mrkvičku a cibulku 🙂
Davidko nam spal 3 hodiny.Som chodila kuk či dýcha 😕

krajcoanka
21. apr 2008

nik tu nieje?
Som sa chcela rozlúčiť, lebo tu je búrka a musim vypnuť pc.V minule mi odišil zdroj z pc.
tak pa

jasterica
21. apr 2008

Ahojteeee...akurat som kukla fotky zo vcerajska,sestra sem hodila fotky z krstu mojej neterky...ak chcete,kuknite album bublinkajasminka 😉

karjco,aj tu leje ako z krhly... 😒 a masku mas...?jeeej,ty budes mat plet ako babatko prdelku 😀

uhli,tak si hviezda a kedy to budu vysielat....?daj avizo,nech ta kukneme v telke... 🙂