Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maja22
21. apr 2008

ahojte, aj u nás leje, aj sa blýska a občas i zahrmííííííííííí

maja22
21. apr 2008

jašterička, pekné fotky 🙂

rinuska
21. apr 2008

tak dnes , ked som celkom vitálna , sovičky spia????

maja22
21. apr 2008

Alebo tu čítajú, alebo sa boja búrky - ja som taká závisláčka, že aj keď nám tu hrmí a blýska, nevypnem pc asi dovtedy, lež mi tu niečo nebuchne... 😀

rinuska
21. apr 2008

ahoj , aspoň jedna živá duša , škoda , že u nás nie je búrka , tak by sa krásne spalo 🙂

anjelinka
21. apr 2008

ahojte, nik tu nie je? tu bolo tak krasne do vecera, sme s manzelom spravili veceru vonku, normal sme si na dvore ohnik rozlozili, opekali, vinko popijali....taky romantikus...ale sa mi zda, ze sa tu dviha tiez v KE vietor. 😖

gabinicee
21. apr 2008

ahoj náhodou jsem sem zašla tak nevím jestli jsem vítaná u nás je venku tma a vítr už asi ustal
😀

anjelinka
21. apr 2008

ahoj gabi, jasne, ze si vitana. len neviem, co porobili tie baby, ci im odtrhlo internety alebo co 😀 😀 😀

gabinicee
21. apr 2008

no tak to teda taky nevím třeba zavřeli oči a houkaj když jsou ty sovy 🙂 🙂 🙂 😝

gabinicee
21. apr 2008

a jak to že nspíš ty?

giovannajana
21. apr 2008

... aj tu som ... 🙂

anjelinka
21. apr 2008

giovi 😉 , ahojky moja.

gabi, ja nikdy nechodim spat skoro, najskor tak cca o jednej rano, bud som na nete, alebo nieco citam v posteli. a ty?

maja22
21. apr 2008

Ešte som tu.... huuuuuuuuuuuuu 😀

anjelinka
21. apr 2008

majka, ahojky, som si myslela, ze ta tu dnes ani neuvidim. 😉

gabinicee
21. apr 2008

mě se taky nikdy nechce moc brzo do postele ještě že gábi vstává kolem osme to docela jde jsem prostě taková sova
giova vítej
a co čte andílek v noci ted naposledy četla Viewega

gabinicee
21. apr 2008

jako že já jsem ted naposledy četla Viewega to jsem ale popleta 😀 😀 😀

maja22
21. apr 2008

no, nejako mi začínajú padať viečka od únavy... asi to tu zabalím, už tu jazdím dve hodiny.... 🙂

anjelinka
21. apr 2008

to je v pohodke, citam o grofke batoryovej, bola dost brutalistka 😀

gabinicee
21. apr 2008

maja tak dobrou noc
andílek tak to bych do tebe neřekla to se ti asi potom zdají krásný sny co??? 😉

anjelinka
21. apr 2008

majka, tak dobru nocku 😉

gabinka, hmm, preco?? ma nepoznas este 😎 . ale ja som inak vystraseny clovek, sa rychlo viem zlaknut. dnes mi sestra volala, ze mala hrozny sen, zaspala a zrazu cca o pol hodinu sa zobudila, az vyskocila z postele, zacala kricat na cely byt, snivalo sa jej, ze jej niekto prikladal pyjavice na tvar..brrr 😖

jankatt
21. apr 2008

ahojte sovy 🙂

gabinicee
21. apr 2008

no tak to bych řcala taky mě se na štěstí nic hroznýho nezdává jen ted naposledy se mi zdál sen a když jsem si ve snáři přečetla že to znamená smrt v rodině tak jsem měla celý týden špatný protože můj manžel jezdí s kamionem a tak jako strach si nikdy nepřipouštím ted jsem ho měla na štěstí dojel v pořádku a taky si říkám že se mě na štěstí nikdy nic nevyplnilo tak proč by mělo tohle 😒

gabinicee
21. apr 2008

janka ahoj

anjelinka
21. apr 2008

Ja sa snazim neverit zlym veciam, ale tak niekedy mavam take predtuchy a bohuzial sa castokrat splnili. 😔 😔

jankatt
21. apr 2008

kde su vsetky sovy

gabinicee
21. apr 2008

ono se říká že špatný sen většinou nevěští nic špatnýho a zas když si říkám jaký hrůzy ted vídáme v tv tak se není čemu divit já na štěstí předtuchy nemám důkazem je to že můj táta se vyboural v autě a že je mrtví jsme zjistili několik hodin po a já když na ten den vzpománám tak byl úplně normální vůbec nic jsem necítila ☹

gabinicee
21. apr 2008

všecky sovy už asi spí 😅

anjelinka
21. apr 2008

gabinka, to je mi velmi luto s ockom 😔 😔 😔 . A telka? ved je to sama cierna kronika, staci si zapnut jojku vecer, otrasne. uz to ani nepozeravam, same zlo len ukazuju.

budem koncit babenky, bezim spat, tak sa majte krasne, zajtra som tu ako na koni...vlastne uz dnes 😉

jankatt
21. apr 2008

asi hej gabi len mi este nie 🙂

jankatt
21. apr 2008

anjelinka dobru nocku