Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
31. mar 2008

zdravime melory

zlate deticky krajcoanka....mojmu muzovi sa pacilo foto kde starsi bozka malickeho

pekna torta eli...a to sa ti dalo pracovat? ja som do 7tyz pred term (mala som narok do 13tyz), dokonca sa ma mjitelkapytala preco este nezostanem dlhsie, ale ja som uz bola taka vystresovana...kazdy den som robila aspon 1 hod nadcas (bez zaplatenia, podotykam)....po 1 tyzdni som sa vsak na mat nudila

uhlikova09
31. mar 2008

tak si ho mala poslat do............. postele!!!!Baby co ste dnes take? 😀

scarlette
31. mar 2008

uhlikova noooo dobry napad ale neda sa...
inak babule co zvyknete tak robit na materskej? najdete si cas aj na seba???

anjelinka
31. mar 2008

cafte 😉

uhlicek, ahoj moja, ako???

uhlikova09
31. mar 2008

no jasne,jedine sa stihnem osprchovat a volakedy aj najest 😀

anjelinka
31. mar 2008

vcera som uz nevladala, akosi som zalomila po dlhej dobe... 😀 a vidim, ze uhlicek ma hladal 😵 😅

uhlikova09
31. mar 2008

jeej ahoj anjelik,dobre a ty?

ifrimka
autor
31. mar 2008

cau anjelinka? ako sa mas?

scarlette
31. mar 2008

anjeli ahojcek 🙂
uhlikova tak si ma potesila 😉 ale ja budem rada ak sa niekedy zadari tak sa na to budem tesit

scarlette
31. mar 2008

letim domov zatila paaaa

anjelinka
31. mar 2008

scarletti, ifrimkaaa, ahojte 😉

uhlicek, mam sa, hmm, celkom ujde, MS nikde, tak este trosku nadeje mame a tak pomalicky...som pozerala, ze Martinko je uz ostrihany v albumceku, ako to prezil? V pohodke?

Ifrimka, ty ako s malinkym? 🙂

uhlikova09
31. mar 2008

ano anjelik moj hladala som ta 😀 ,ale pokial mas manzela ktory ti pomoze tak nieje o com ale ja take stastie nemam 😒

anjelinka
31. mar 2008

uhlicek, v com mi pomoze? alebo to nepatrilo mne?

ifrimka
autor
31. mar 2008

ja sa tesim ked je moj muz doma..aspon si mozem vlasy umyt... poznate tu fazu, ked dieta zacne plakat, ked odidete z izby..tak mojmu kukovi staci aby som sa mu chrbtom obratila....a sranda je ked kvackam pradlo na susiak, ktory je za gaucom. chudak ten je zmateny 😉

krajcoanka
31. mar 2008

scarlette, nevzrušuj sa nad takými, však to ber tak že ty s ním nebývaš, že on len príde a o chvíľu odíde.

ifrimka, diki za pochvalu a že pozdravujem mužíčka. 😀

Ja na seba nemam absolut čas, takže ked som doma, tak si ani vlasy nenatáčam-aspon ich šetrím! 😀
Ale ked niekam idem, tak ano.To si ale musím dať budíka! 😒

uhlikova09
31. mar 2008

juj ja som to hlupo napisala to prve patri anjelikovi a to o tom manzelovi patri scarlette

uhlikova09
31. mar 2008

prepac anjelik,nepatrilo 😀 martin to strihanie prezil v pohodicke,ani neplakal 😀

anjelinka
31. mar 2008

uhlicek 😉

inak, aky ste mali dnik babenky?

uhlikova09
31. mar 2008

ach idem uz spinkat uz som unavenaaaa 🙂

ifrimka
autor
31. mar 2008

ja super, boli sme na nakupy ... chladnicka uz bola trochu vybrakovana

krajcoanka....muz dakuje za pozdrav (vegeti vedla mna s tretinkovym pivkom a tortillovymi chipsami)

uhlik, ten tvoj matko sa ale ma, ked chodi nakupovat s victoriou. a nie hocikam, do selfridges

anjelinka
31. mar 2008

uhlicek, takze dnes zalomis pre zmenu ty skor? mozno aj ja, ale som obzrata, lebo som dostala na pizzu chut, boli sme na nakupe, tiez ako u ifrimkovcov, prazdna chladnicka, kupila som teda tu pizzu, tak nech trochen pretravi.

a martinko uhlicek je statocny chlap teda, ja sa pamatam, ked moja kamoska kadernicka strihavala deturence male, plakali na bozie raty. 😅

uhlikova09
31. mar 2008

ifrimka no a ako inac si myslela ze my sme nejake becka aj s paris hilton sme kamosi 😀

ifrimka
autor
31. mar 2008

uvidime sa chvilonku

krajcoanka
31. mar 2008

ifrimka, ty si odkiaľ, ked uvádzaš ine zahraničie? 😉
Muž je slovák? Asi ano ked pije pivko 😀 , že? Na chipsy pozor! Z toho sa ľúbi priberať! 😀

michalag
31. mar 2008

Ahojteee 🙂 ,,

krajcoanka
31. mar 2008

ahojček michalag!

uhlikova09
31. mar 2008

no zlatunky bol vobec ani nezanrmcal ale neprijemne mu to bolo teda lebo mu to robila zo strojcekom

anjelinka
31. mar 2008

krajcoanka 😀 😀 😀 , to k tomu, ze "muz je slovak" , ked pije pivo.... 😀

anjelinka
31. mar 2008

uhlicek, hmm, ale bud rada, ze vydrzal, ze sa neometal, bo kolko deticiek aj uska maju zaskrabnute od strojcekov, nevedia vydrzat... 😕

michalag
31. mar 2008

tak nas zajtra caka poradna v 2 rokoch, tak som zvedava kolko sme pribrali, len dufam ze sa neockuje 😅 😕