Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

monkula
28. mar 2008

pudel apricot? 😅 😅 😅 😅 netuším, ako to vyzerá... 😔 😔 😔

Anjelinka, pri mojich zdr. problémoch, radšej tehu nie... 😔 😔

sue
28. mar 2008

Monky, tak ako ovca 😀
Elise aj náš predošlý kocúr Richard prišiel ako zbitý pes k nám a nakoniec sa dožil 13 rokov 😵

anjelinka
28. mar 2008

sue, a to ste si taky velikansky domisko postavili?? juuuj, mne by stacili uplne styri izbietky. pozemok by sme mali, ale este zatial nemame tolko koruniek, aby sme sa mohli do toho pustit ☹ .

mon, tak ty potom planujes velku rodinu, ked taky domisko mate vo vyhlade 😅

sue, vraj poulicna zmes vykastrovana 😀 😀 😀

elise
28. mar 2008

náš sa volá cico ale niekedy mám taký pocit že každú chvíľu sa rozhovorí to by sme sa čudovali čo by nám rozprával 😀 😀

sue
28. mar 2008

Anjelinka, nie, bývame u mojich rodičov... ja chcem ísť do paneláku po upratovaniach tu 🤐

elise
28. mar 2008

ja som z paneláku ušla 😝

anjelinka
28. mar 2008

Monky, je to nieco vazne? Ak nechces pisat, tak nemusis...chapem ta...ale chvalabohu, mas dve krasne deticky 😅 , ktore ti budu robit stale radost.

my chovame psa, poulicnu zmes osem rokov, vola sa IKI 😀 😀 , ale uz je hrozne lenivy..a ja chovam skrecka, ktoreho sem dotrepala segra, ked chodila brigadovat a nemal sa on kto starat, ten sa vola Samko alebo Samec. kedy ako 😀

sue
28. mar 2008

Elise, naša to robí tiež 😵 ...a to s tým panelákom je v úvodzovkách 🙂
...sovinky, idem za svojim drobáčikom najmilším, dobrú nôcku 😵

monkula
28. mar 2008

Ajelinka, ako to napísať, ja som ako dieťa nikdy nepociťovala tú pravú rodinnú atmošku pred Vianocami, alebo Veľkou nocou, rodinné oslavy narodenín a tak..
tak chcem, aby moje dve-tri deti prišli na Vianoce k nám, aj s partnermi, deťmi, psami, mačkami, a ja ich budem mať všetkých pokope..
Vieš, čo som nedostávala ako dieťa ja, tak chcem dať svojim deťom...
Pečenie medovníkov na Vianoce, farbenie vajíčok, zdobenie okien, oslavy narodenín... A začína sa mi to vracať, preotže jarko minule počul Last Christmas a povedal, maminka, to sme počúvali, keď sme piekli, alebo som varila kapustnicu, lebo sme naňu mali chuť a malý prišiel do kuchyne a hovorí mi, maminka, tu to vonia ako na Vianoce... 😵 😵 😵

anjelinka
28. mar 2008

ja by som tiez panelak nechcela, od malicka som ja a aj muzik byvali v dome, ale co uz, keby nebolo ine vychodisko, tak by sme museli ist 😒

sue, tak potom nie si tak celkom sama v tom domisku 😅

elise to pekne napisala, ze z panelaku usla 🙂

monkula
28. mar 2008

Dobrú, Sue..

anjelinka, mám na maternici myom, o priemere asi 7 cm, k tomu oslabený krčok maternice, preležala som prvé tehu, aj druhé a Chiarinka mi skoro zomrela v brušku, pretože sa omotala pupočnou šnúrou a ešte si na ňom aj spravila uzol...
Takže keby s nevypýtala na svet takmer o mesiac skôr a keby jeden zlatý pán doktor v nemocnici nepovedal sestričkám, nech ma nemučia tými magnéziovými infúziam na potlačenie kontrakcií tak tu Chiarka dnes nie je a nerobí mi radosť...

zuz11
28. mar 2008

hu hu 😉 😀

monkula
28. mar 2008

hu hu hu, zuz..
normálne som sa zľakla, že nás ideš za niečo vyhrešiť, alebo nás zamknúť...mala som zimomriavky ako keď vidím niekde emjee 😀 😀 😀

Aký si dnes mala dník? 😀 😀

elise
28. mar 2008

anjelinka 🙂 som veľmi rada v rodinnom dome aj ked sme ho ešte len pred dvoma rokmi kolaudovali
mon dôležitá je teraz tvoja rodina a detičky v nej ja si tiež vychutnávam teraz viavoce aj velkú noc a teším sa na mdd som zvedavá ako budú lkaskovi svietiž očká 😵

zuz11
28. mar 2008

dnes? myslela som ze sa vzdam funkcie 😀 😀 😀
jaj no emjee chyba tu ked sem tak casto nechodi 🤐
ale ja uz teraz neuradujem, za cely den mam toho uz dost 😀 🤐 😀

monkula
28. mar 2008

Elise, ale veď ja mám len deti a muža... To je moja rodinka... 😔 😔

elise
28. mar 2008

ahoj zuz 😉

monkula
28. mar 2008

ozaj ,dlho som tu emjee nevidela, je v poriadku? 😕 😕
No dnes to bolo ozaj husté na koníkovi, sa Ti čudujem, akým kľudom si to riešila, ja by om na to trpezlivosť nemala...
Vo mne keď zovrie tá maďarská krv... 😀 😀

anjelinka
28. mar 2008

sue, dobru nocku zelam 😉

monky, to mi je velmi luto...a pekne si to rozpisala, to mi pripada ako z rozpravky, alebo z nejakeho filmu..ja som to tiez nemala, tiez tuzim po niecom takom...a hlavne po velkej rodine...mozno aj po styroch detoch, len bohuzial, nedari sa nam pocat ani to jedno jedine vymodlene 😔 😔 😔

a fakt, kde je emjee? davno som ju nevidela....

elise, nech vam dobre sluzi 😉

zuz, dobry vecer...a v prospech koho??? 🙂

elise
28. mar 2008

zuz čo je s emjee aj ja z nej mám strach 😀

zuz11
28. mar 2008

ahoj elise 😉
no emjee je ok, len akosi nemaju este doma pripojeny net a ani v praci nema moznost 🤐 takze sa caka az im doma zavedu net a snad tu bude ako predtym 😉 😀
nooo.. musela som tiez predychavat a hlavne a zlomove bolo vo mne nazbierat odvahu na ten moj prvy prispevok 😉 najskor som to chcela nechat tak ale potom mi to nedalo lebo nasa praca bola ociernena..... ale aj tak septembrovky to nepochopili poriadne o co slo 🤐 🤐 🤐

ifrimka
autor
28. mar 2008

hu hu hu babule

monkula
28. mar 2008

prvy príspevok kde? 😕 😕
Už kašli na to zuz, my ťa máme radi, a to ťa hádam hreje pri srdiečku...

Anjelinka, ďakujem, veď som dnes aj dostala plný počet hviezdičiek na blogu na inom portáli pre mamičky... 😀 😀 😀

monkula
28. mar 2008

hu hu hu ifrimka, teší ma..
jeeej, koľko nových ľudí som tu dnes spoznala... 😵 😵

elise
28. mar 2008

ifrimka huhuuuu 😉

zuz čítala som to 😒 a dávam ti za pravdu 😉

michalag
28. mar 2008

ahojteee 🙂 , ako vidim dnes to tu je v plnom prude 😀

zuz11
28. mar 2008

monkula prvy v tej teme diskriminacia 😉

hu hu ifrimka 😉

anjelinka, no samoska ze som dnes vsetkych pobila 😀 😀 😀

ifrimka
autor
28. mar 2008

ale ved ja som ta tu uz videla monku nie?....ale aj tak ma tesi

monkula
28. mar 2008

ahoj Miška... 🙂 🙂 🙂
Zabudla si na heslo.. 😀 😀 😀

ifrimka
autor
28. mar 2008

cau michalag, tak co, typla som si aspon ako tak tvoj vek vcera?

vidim, ze anjelinke to asi s tym testom nevyslo, co? ani sa jej nemozem spytat uz isla spat...

ale ste od vcera prekecali sovy jedny sovate, ked ma moj muz vyhnal do postele boli sme asi na 12.strane...