Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sylverka
9. jún 2008

No tá moja švagrinká teraz neje do piatej už od marca a schudla 8 kg potvorečka

minkak
9. jún 2008

sylverka nevidime uz asi obe ,lebo ja som si to ani nevsimla 😀 😀 😀

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, ja som na kolieskacoch prvykrat tak padla na "rit" ze som dva tyzdne poriadne nesedela 😅 😔

mucilienka
9. jún 2008

minka, sylverka, ja som si to preistotu domyslela 😀

sylverka
9. jún 2008

minkak to je asi fakt ale mne sa s va i tak dobre kecá aj keď vás nepočujem

sylverka
9. jún 2008

No mi ani nehovor a ja som sa tešila tie korčulky sú ako pre barbie mne sa také cukríkové ľúbia

minkak
9. jún 2008

no tak kecajme 😀 😀 😀 ale uz aj mne klipkaju ocka neviem co sa deje-poobede som nespala s malou ☹

sylverka
9. jún 2008

🙂

sylverka
9. jún 2008

Ja nespím s malou odkedy je alexík na svete on to nemá ešte to spanie také pravidelné ale pospala by som si poobede

mucilienka
9. jún 2008

minka, ja som s malou nespala, uz ani pamati nemam 😝 😔

minkak
9. jún 2008

sylverka ja mam ruzovo biele 🙂 🙂 🙂
ale uz som na nich dlho nestala lebo su mi velke-ale islo mi to na nich aj tak-lja sa korculujem od malicka na lade-takze v poho-nejaka ta podobnost v tom je

sylverka
9. jún 2008

Mne sa to tu už tiež rozmazáva ale keď si spomeniem že koľkokrát som išla z diskotéky do roboty to som už ale padavka hanba mi

mucilienka
9. jún 2008

minka, sylverka, ked sa tu bavime o tom, ze su minke velke korcule.. mne sa po porode zvacsili nohy 😲

sylverka
9. jún 2008

aké majú číslo skús ich ofotiť do albumu ak nemáš čo s nimi robiť tak ich od teba odkúpim ja mám 39 nohu

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, to sme mali inu paru kedysi, co?

sylverka
9. jún 2008

to fakt moja sestra má jendu nohu väčšiu ako druhú mne sa zvätšilo brucho nohy asi nie to je sranda

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, k bruchu som sa este nedostala, idem od spodu az hore 😀

sylverka
9. jún 2008

To hej neviem asi som ju nechala na porodnej sále či čo

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, ja asi tiez 😀 😀 😀
inak, to je super hlod 😀 😀

sylverka
9. jún 2008

som lenivec pozorujem to na sebe musím to zmeniť lebo budem zachvíľu ako medvedík pu a to stále od rána behám ako speedy gonzales

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, u mna je to obdobne.. len nechapem, preco ma tie moje kila tak miluju 😢

minkak
9. jún 2008

ok sylverka asi sa mozme dohodnut-ja mam 36-37ako kedy ako v com-toto su myslim 39-40isto by ti boli
len neviem ani kde su -musim pohladat-inak su zachovale-no pohladam ich a ozvem sa

su asi este u nasich 😅

sylverka
9. jún 2008

supiš minkak tešim sa no dúfam že nepadnem dole hubou

mucilienka
9. jún 2008

fiiiha, vy tu ale uzatvarate ksefty 😀

sylverka
9. jún 2008

mna zbožnujú ako mohylu stále sa držia ako besné nevyplavím ich ničim

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, aj tie moje su na mne ako magnetky.. a hlavne na bruchu.. hnusoby 😝

sylverka
9. jún 2008

No to viš kde inde ako tu dúfam že nám to admin nevymaže

mucilienka
9. jún 2008

a co, kecame? kecame.. o com, to je hadam nasa vec, nie?

sylverka
9. jún 2008

No brucho stehná zadok už aj ruky lýtka sú v pohode rašej by som prijala väčšie prsia a pery keby som si ten tuk mohla posunúť kam potrebujem niečo na manžela niečo na sestru abyy jej nebolo ľúto

minkak
9. jún 2008

sylverka aj to sa moze stat?
a snad nie ked je tu muci 😀 😀 😀 a ja som zuz vcera vestila tak mam snad ocko 😀 😀 😀