Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

emily333
5. júl 2008

ahojte sovicky kde ste?

martinka16
5. júl 2008

este tu huhukame....ahoj emily

emily333
5. júl 2008

no je tu taka nijaka debata ☹

martinka16
5. júl 2008

no to hej len o tom ci tu niekto je alebo nie,,,,ja som cez skype prave riesila s kamoskou maleho jede nie je to strach a hroza...ale vraj ja som nebola ina

petrunka01
5. júl 2008

ahoj sovy....

martinka16
5. júl 2008

ahoj petrunka ...

petrunka01
5. júl 2008

ahoj...bohužel jsem to téma moc nepročítala,tak ani nevím,o če, si tu povídáte.jen jsem vzhůru a nechce se mi jít spát..

sestri
5. júl 2008

ahojte sovičky...

maca793
5. júl 2008

ahojte som tu len na skok ako sa darí?

emily333
5. júl 2008

petrunka taky tak 🙂

martinka16
5. júl 2008

to se asi viacere co nemozme spat ...neskore popoludnajsie kavy niesu mojim priatelom...potom tu vysedavam a huhukam ...ako sova....neviem ake su temy tak nejaku zacnime....nech nam je veselsie...aky ste mali dnes s detmi den? My sme sa boli dat strihat...maly je masinkou a pristane mu to,,,drzal ako hluchy dvere

sestri
5. júl 2008

hovoríme tu o všetkom čo príde...

maca...celkom dobre...

emily333
5. júl 2008

my sme dnes oslavovaly a dopadlo to vyborne maly bol nadseny .az ku koncu bolo do placu trosicku lebo nam neterka ide na cele prazdniny prec. ☹

horallka
5. júl 2008

martinka16,
už začnem byť asi tiež nočná sova - pri malom - keďže sa kojíme, nemôžem ani poriadne zaspať, lebo čakám, že každú chvíľu začne vymrnkávať. A dnes obzvlášť, lebo sme s ním boli z mužovej roboty na gulášpartii a obmrkávalo ho veľa ľudí, tak je akýsi nekľudný.

petrunka01
5. júl 2008

Jaký jsme měli den?No,dopolko jsme byli nakupovat-pak jsme v autubuse domů potkali kamarádku s hočinou o málo starší,než Šíma.Vystupovali jsme na stejné zastávce a pak se děti nemohly rozloučit.Šimonek celou cestu domů kníkal-kde je Anežka...Je teď nějaký protivný a dokola opakuje jedno a to samé do zblbnutí...Někdy mám pocit,že jsem se pčecenila a nemám na no týt maminka...☹

maca793
5. júl 2008

jejda ako ste sa rozpovedali, ja si robím poriadky v bazáriku, malej som dosť poobjednávala a povyhrávala som aj nejaké aukcie tak to dávam dokopy. o týždeň sa stavím na pokec dúfam že už dlhší ahojte. 😵

martinka16
5. júl 2008

petrunka tot iste mame aj my ...dve slova bude dookola vypravat a mne uz sz toho brnia usi....a to este nech sa mu nieco podari tak kazdemu to musi povedat a vseeeetci z toho musime byt nadseny ale to mu nedoslo ze vsetci by sme boli nadseni keby sa tak zacal pytat na nocnikkk

horalka aj ja som tak spavala ked sa maly este kojil a abola som dokonale nevyspata lebo len co sa pohol uz som bola hore ci uz ide vstavat...ale to bol este malilinky a kojil sa 5x za noc...nanestastie som kojila len 2 mesiace a vobec som si to nevychutnala atak som sa snazila...aj by som kazdu hodinu bola hore len aby bol kojeny....no nepodarilo sa,,,

horallka
5. júl 2008

Ja síce nekojím 5x za noc, ale spávať poriadne nemôžem aj tak, lebo netuším, kedy zamrnčí.Je to u neho rôznorodé, niekedy prespí až do rána, niekedy sa zobudí plačom o druhej, tretej. Kojenie je ináč super, ja som taká rada, že ho môžem kojiť- dcéru som kojila len nejaké tri týždne, lebo som z nervov stratila mlieko- mala som naprd svokru, čo ma iba stresovala. A ty si prečo kojila len dva mesiace?

martinka16
5. júl 2008

ja som stale tvrdila ze maly si to mliecko nevie poriadne vytiahnut a slabo prospieval-Dr mi povedala ze je hladny a tak cela vystresovana ze maly hladuje som ho zacala po mesiaci prikrmovat na doporucenie Dr, a potom to uz islo dole vodou ked si zvykol na flasku....ale som odhodlana pri druhom zabojovat o vela viac a mam uz aj kopu rad ako na to tak hadam sa mi to podari...samozrejme ked raz to druhe babo budeme mat...

petrunka01
5. júl 2008

Tak já už sice mám dítě starší,už se dlouho nebudí v noci,ale strašně se vrtí a mele a mě to budilo.Koupila jsem si špunty do uší a je klid.Věčer klidně usnu a v noci se stejně vzbudím a zkontroluju ho...Takže se mi spí líp a navíc mám super manžela-v noci spí a ráno si malýho vezme(je dost vyspaný) a jde s ním do pokoje a já jěště spím.Manža dělá na směny,takže je doma i v týdnu a je to super...

petrunka01
5. júl 2008

Já naštěstí kojila do osmi měsíců- i když jsem od prních týdnů dávala lahev-malý měl hlad a moje mlíko nestačilo.Ale je to pohodář a bylo mu jedno,z čeho pije,takže jsem kojila a dokrmovala lahvií a bylo mi fajn a jemu taky..

martinka16
5. júl 2008

dievcata lucim sa s vami idu na mna driemoty a tak to nesmiem presvihnut....dobru noc a sladke sny

horallka
5. júl 2008

martinka16,
a aké sú to rady? Lebo ja by som tiež chcela kojiť čo najdlhšie a ak náhodou by ma chcel niekto presviedčať o tom, že malý je z môjho mlieka hladný alebo mám riedke mlieko, alebo podobné rozumy,aby som sa nedala a kojila ďalej

sestri
5. júl 2008

ale vám to tu ide...myslela som že vydržím s vami hore,ale asi starnem a tento čas nie je pre mňa,už ledva vidím na klávesnicu...obdivujem vás,že pri malých deťoch toľko vydržíte.ja mám dcéru veľkú a bývam okolo 22h v posteli.

horalka...je blbosť že má niekto riedke mlieko,to iba niektoré deti majú väčší apetít...je super,že sa nedáš presvedčiť.ja som začala skoro prikrmovať,moja bola veľký hladoš a aj jej to ostalo doteraz.treba kojiť čo najdlhšie.

horallka
5. júl 2008

sestri,
som tiež toho istého názoru. A nedám sa- budem kojiť, pokiaľ malý bude ťahať- tak tam to mlieko asi bude, no nie?Čím viac ťahá, tým sa viac tvorí.Ja čakám, kým sa malý preberie na kojenie- okolo jednej , tak sa mi neoplatí ísť ešte spať, preto som tu. Potom bude spať do nejakej piatej, tak si pospím. Papa a dobrú nôcku

maca793
5. júl 2008

ahoj horallka
super nick
normálne som vyhladla idem si zobrať niečo pod zub 😉

ifrimka
autor
7. júl 2008

zdravim vas kocky!

aj som sa minule chcela zastavit, ale z mojho kubka sa stala tiez nocna sova....pripraveny na noc je max. o 8-8:30 a aj tak nezaspi az do 11:00. 2 hodiny sa po mne zliepa, ked ho polozim do postielky, tak reve ako keby ho z koze drali.......uz sa asi budem musiet uchylit k extremu a nechat ho "vyrevat sa", aj ked som v zasade odporcom tejto metody.

ako sa mate vy? dufam, ze lepsie... 🙂 🙂 🙂

mamartinka
7. júl 2008

ahoj ifri.zdravim ta.

krajcoanka
7. júl 2008

ahojte!tak ja sa hlasim po 4 dnoch stráveních v nemocnici ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 .To by sa mi ani nesnivalo, čo sa námzase prihodi.
Si predstavte že Davidko nam s Lubkovou pomocou spadol na zem a opuchla mu na druhy deň hlavka.išli sme na pohotovosť a tam nam povedali že má prasknutu lebku (ako pri Lubkovi ked mal 8 mesiacov). Tak si nas ta m nechali a dnes na obed nás prepustili s tým , že o týždeň mame prísť na KO.
Nestihla som ani otestovať tu prilbu, ktorú sme mu kupili. ☹ ☹ ☹

sylverka
7. júl 2008

Ahoj krajci preboha to mi je luto drž sa a pevne nervy