Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

tobina
16. apr 2008

dost dlha doba.... my budeme mat piateho maja rocne vyrocie a uz teraz ho zanedbavam 😀 ale konika sa snazim nezanedbavat 😀

krajcoanka
16. apr 2008

ale ja klebetím už len večer, ked deti spia. Predtým to bolo aj ráno a niekedy aj poobede-ked mladší spal 😅
Tak vieš som z toho MK nadšená 😀

krajcoanka
16. apr 2008

som kuk album.Ta fotka s kamaratmi na pive je za 100 bodov 😀 To kde si nahrabala toľko detí?to sú tvoje? 😀

tobina
16. apr 2008

aj ja som z neho nadsena 😀 ale niekedy nestiham
ta fotka na pive je stretko tuna z konika, vsetci su septembrovi, su rozkosni ,vsak? 😵 😵 😵

tobina
16. apr 2008

ja som zvyknuta byt dlho hore,lebo ked maly spinka,tak sa ucim, ale teraz nie je skuskove,tak sa mozem venovat koniku 😀

tobina
16. apr 2008

krajcoanka idem si lahnut, uz je taaaak vela hodin
dobru noc prajem

krajcoanka
16. apr 2008

tak to klobúk dole že pri malom dokážeš ešte aj študovať 😉 😎
Môj davidko zväčša pije o 2 mlieko, takže ak sa mi nechce spať, tak sedím tu 🙂

krajcoanka
16. apr 2008

tak dobrú!

Je tu ešte niekto?

krajcoanka
16. apr 2008

tak si idem ľahnúť aj ja. 😔

ifrimka
autor
17. apr 2008

hu hu hu skusam, ci uz fungujem

elise
17. apr 2008

ifrim huhuuuuuu huuu ja len tak nakuknem prečítam a zalahnem v práci toho máme dosť tak som unavená ako kôň 😀 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

zdravim, ja tiez len na skok, idem maleho ulozit, pridem

uhlikova09
17. apr 2008

hu huuu sovicky caute,dlho som tu nebola ako sa mate?my sa pomaly chystame na nedelu kedy pride Jojka k nam,uz zacinam mat stresy,dnes volala Pata Jariabkova a povedala ze kedze budemem v telke ze sa mame vyjadrovat a tak...a este viac ma nastrašila 😕

krajcoanka
17. apr 2008

jej ahojte, tak čo ifri, pomohli admini, alebo si dohovárala kompu 😀
Ja idem robiť na zajtra mužíčkovi žemlovku.Ešte sa stavím! 😉 🙂

elise
17. apr 2008

uhli neako mi niečo uniklo prečo ťa budú natáčať? 😕

krajcoanka
17. apr 2008

nestresuj uhli, šak hviezda budeš ty, nie oni!!! 😉 😀

elise
17. apr 2008

anka hod recept na žemlovku ja ju milujem ale neviem robiť 😒 vďaka 😉

uhlikova09
17. apr 2008

Je že hviezda 😀 Inak budeme to tocit dva dni,30 minutovu relaciu to sa mi zda dlho,Elise moj muzicek nas prihlasil do relacie Nove byvanie 😕 Myslela som ze ho zabijem ked mi volala ta z Jojky

elise
17. apr 2008

uhli aspon budete mať vynovený byt a budete to mať zadarmo či to musíte platiť? 😕

uhlikova09
17. apr 2008

To oni nam hladaju novy byt vies mi byvame teraz uz 5 tyzden v podnajme koli rodinnym nezhodam s mojou mamou,vadilo jej ze maly jej vsetko nici a tak...

elise
17. apr 2008

uhli a to budete mať zlavu na hypotéku či uplne zadarmo nový byt ?
dohod ich aj k nám 😀

elise
17. apr 2008

uhli ale viem že prenájmy sú drahé a dlho sa v nich nedá bývať a ešte k tomu s malým.

uhlikova09
17. apr 2008

neviem asi skor zlavu,byt zadarmo urcite nie aj ked by sme brali 😀 a za prenajom platime 8500 a to sme v jednoizbovom a je to hrozny stav bytu

elise
17. apr 2008

uhli tak vám držím palce aby to všetko dopadlo v prospech Vás, teda tvojej rodinky🙂 a daj vedieť kedy ťa uvidíme🙂

uhlikova09
17. apr 2008

Jasan ze dam vediet 😉 ale povedali nam ze aj ked nic nevyberieme,ziaden byt nic sa nedeje,budeme hladat dalej

ifrimka
autor
17. apr 2008

uz som tu. 😅

jej uhlik, a to ti pata jariabkova musela volat? co si v tej jojke myslia, ze ani zakladnu skolu nemate, ci co?

vidim nove prirastky?

krajcoanka
17. apr 2008

no tak už som tu na chvílku. Zachvilku pojdem uložiť deti, ale to tak na 10 minút, kym nenakojím 😅 .
elise, ja z toho nerobím hlavu. Namočím žemle v mlieku, vyžmíkam a potom ich zmiešam s masou. Masa:2žltka,cukor-60g,nastruhaná citr.kôra,hrozienka,tvaroh(davam len 1/2 z 250g.takže cca 125g),škoric.cukor, postrúham jablčka1-2 a zmiešam to s tými žemlami. nakoniec primiešam sneh z bielkov.dam to do ohnovzdor.misy, ktorú som vymastila maslom a vysypala struhankou.pečiem to asi 25 min pri 220 st.zaleží aku maš trubu 😉
mala by sa vrstviť, ale ja to zmiešavam cele.potom je ta chuť rovnomer. rozložená.Je to taka moja výroba-davam tam všetko. 😀

maja22
17. apr 2008

ahojte 🙂

jasterica
17. apr 2008

ahojte sovenky 😀
hlasi sa plamienka driemava... 😀
vcera ste ozaj dlho sovickovali...az do dnesneho skoreho rana... 😕 😵

uhli,teeeeda,ty budes tv star... 😉 muzik chce byt tusim slavny... 😀 ale ved...nech vas vynovia... 😉

elise,aj my mame radi zemlovku...v mlieku rozmocim rohliky/zemle/,do jenskej misy vytretej maslom navrstvim pecivo,dam vrstvu tvarohovej zmesi /tvaroh zmiesam s vanilkou,prask.cukrom,zltkom,skoricou a hrozienakmi/,vrstvu struhanych jablk,kusok masla,potom zasa v mlieku rozmocene a vyzmykane pecivo,vrstvu tvarohovej zmesi a zasa jabka... 😵 navrch vyslahane bielky s cukrom pred dopecenim...ked vrch zruzovie,finito a ham-ham 😵

anjelinka
17. apr 2008

ahojte...

jastericka, robis chute? 😉