Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
30. apr 2009

...Leni aj ja som napnuta ako luk 😀

bay
autor
30. apr 2009

Len ma nezastrelte 😉

sisipetka
30. apr 2009

...este som nebola u Dr., takze potvrdit este nemozem...
Ale snad to uz teraz vyjde 😉

bay
autor
30. apr 2009

😀 😀 😀 😀 // 😀 😀 😀 😀

halienka
30. apr 2009

Peti, ja ťa kopnem niekde 😀 aha ako sa v tom vyžíva dievka naša, ako nás tu naťahuje 😀 😀 😀
Aj ja sa tu už škerím jak debil a kolega na mňa kuká že čo mi šibe 😀
Bay, no jahodová párty, tomu sa fakt ťažko odoláva 😉 😀

skybaby
30. apr 2009

urcite to vyjde petka, si si nevsimla aka je tato tema plodna? 😵

halienka
30. apr 2009

No Peti, takže testík bol pozitívny? 😅 😀 😀 Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Peti, to isto pomohli tie naše vírusíky čo sme ti minule poslali, vidíš ako dobre že si sem nakukla 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Leni este nejaky dalsi dovod potrebujes na to aby si zbalila tasku a vyrazila smer juh?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisipetka
30. apr 2009

Leni, uz ked som nakukla, uz som o tom vedela 😀 😀 😀 - prepacte, za to natahovanie 🙂

bay
autor
30. apr 2009

A kedy ides k Dr.??? A trosku sa odtajni 😠

sisipetka
30. apr 2009

No praveze naham Dr. Uz chcem ist rovno k porodnikovi, co som s nim komunikovala v lete. Ale je niekde mimo, takze v pondelok mu budem opat volat. Vidim to na navstevu najskor o tyzden - dva. Preto vlastne okrem testu nic ine neviem a som napnuta ako luk 😉 Terminovo vyzerame na december. A nikto to nevie okrem MM, maminy a 2 naj kamosiek. A dnes uz aj vy 🙂 Ale zatial som vsade ticho.....ako vos pod chrastou 😀

bay
autor
30. apr 2009

No jasne, treba rovno k tomu naj doktorovi 😉 😉 a to uz nebude fazulka vtedy ale hotovy pomaranc 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

To vsetky buchate sampano alebo vypisujete IP? 😀 😀 😕 😅

bay
autor
30. apr 2009

Inak objavila som dobru funkciu velkeho brucha (teda este uvidim ci to bude fungovat aj nadalej 😀 ) ale ked mam notas na kolenach a mam ho moc vyklopeny aby sa mi lepsie videlo na pismenka, tak sa mi preklapa a to brucho mu to nedovoli 😀 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Peti u nas to nikto okrem MK, mamy a mojej naj kamosky (a vas) nevedel nik az do 13tt 😉 😉

bay
autor
30. apr 2009

A zas si pisem sama ☹

bay
autor
30. apr 2009

Ale mne to neva 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Ja som zvyknuta ze sa so mnou ani len pes nebavi 😝

bay
autor
30. apr 2009

Ale teraz mozem aspon Miska otravovat 😀 😀 Chudacik 😅

bay
autor
30. apr 2009

Inak Mery pridala do albumu nove foto Matuska 😉

skybaby
30. apr 2009

u nas to vedia v robote ale nas je tu malicko a manzelova mama a moje sestry a dve kamosky ... nasi zatial nic lebo nechcem aby si robili starosti a chcem im to povedat co najneskor, asi pockam este do kontroly 13.5 a potom sa to uz nebude dat zatajit 🙂
to uz mas take velke brucho bay? 😀
peti tak rychlo rychlo k dokimu nech uz to je iste aj ked podla mna to iste uz je 😵

bay
autor
30. apr 2009

Jani jasne! Nie len ze nedovidim na spicky, uz ani nevidim stena ked ma kuse do nohy 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

No ja som to mame musela priznat hned, bo som musela porusit zas vsetky preteky a kedze sme ju tam mali viezt, tak by jej to doslo aj samej, ale to by bolo blbe 😝

skybaby
30. apr 2009

este trochu natlaku a misko ti mozno zacne aj z bruska odpovedat 😀

sisipetka
30. apr 2009

Jasne, aj ja som buchla jedno sampanske - aspon ma zobudilo 😀 , bo pravidelne po obede uz v praci zaspavam 😅

bay
autor
30. apr 2009

No on vtedy sa snazi skor utajovat 😀 😀 😀

sisipetka
30. apr 2009

Jani, dufam, ze je to iste a hlavne s uspesnym koncom - lebo nebicko uz je riadne plne 😠

bay
autor
30. apr 2009

Peti to aj ja a vzdy kukam na tie hodinky, ze kedy konecne bude 15.30 nie ze by som nemala co robit... 😅

sisipetka
30. apr 2009

ja som ako picnuta, o 4tej rano cumim do bedne, lebo neviem spat a od 14tej cumim do PC, ze kedy konecne pojdem spat 😀 😝

sisipetka
30. apr 2009

tak zatial papa, idem domov spinkat - som ako mechom udreta...
pekny predlzeny vikend 🙂