Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
30. apr 2009

Peti, papa a pekne oddychujte 😉

skybaby
30. apr 2009

no peti fazulka ta uz teraz diriguje a musis dufam ze vsetko bude ok a ked bude treba tak bay na poziadanie rozlieva optimizmus 😀 boooze vy chodite uz 15.30 z prace? aj ja chceeeeeem

bay
autor
30. apr 2009

Jani, no ked uz o siedmej makas.... 😔

halienka
30. apr 2009

No podsadol ma pri PC kolega, tak som nemohla písať 😝
Peti, no ja sa tak teším ako som sa hádam ani zo svojho otehu netešila 😀 Tehu-netehu, večer si hrknem štamprdlíček vaječného na tvoje a fazulkino zdravíčko 😉 Ak ti to vychádza na december tak to nie si odomňa moc ďaleko 😉 Juj taká super správa pred predĺženým víkendom, to mi bude ešte veselšie 😀
Inak s tým spánkom ja tak isto 😀 ale asi to k tomu patrí 😝
Sky, to len mi dve tak ťaháme ako mulice, ja tiež až do piatej 😝 No už len dve hoďky, tak to snáď nejako vydržím 😝

skybaby
30. apr 2009

jaaaaj tak to ja o siedmej este spim 😎 ja som popri koniku zacala teraz aj trochu pracovat a ten cas ide trosku rychlejsie 😀 ale predlzeny vikend je aka parada
leni aby si nebola s tym vajcakom v tom sama tak ja si vecer hrknem trolinku bailys ci ako sa to pise

halienka
30. apr 2009

ach bailys lúbim aj ja 😀 no ale už mi ho dávno nikto nekúpil (MM niekedy vie, keď mám nejaký sviatok) tak som na vaječňáku 😀 Tak sa teším Sky, ako si večer spolu hrkneme 😀

bay
autor
30. apr 2009

jeeeeeeeeej Baileys doma mi mame a akurat ho susime bo ako sme zistili tak som nan alergicka 😔 ale ja sa zapriem a vypijem ho, ked sa MK nebude pozerat 😀 😀 😀

skybaby
30. apr 2009

aj ja musim tajne, ten moj sa snazi mimi ochranit aj pred co len kvapkou alkoholu, keby vedel ake je to tazke 😀 bay mile od teba ze sa obetujes 🙂

bay
autor
30. apr 2009

No a co s nim ked je to take dobre 😀 😀 len jazyk po nom opucha 😅 😀 😀

halienka
30. apr 2009

Bože Bay, tak neviem či neriskuješ 😀 Inak si myslím že výnimočný štamprdlík nemôže vadiť ani mimi, no nie? Veď nechlasceme ako dúhy 😀

bay
autor
30. apr 2009

Leni, neboj, ja pockam az nebudem tehu, to uz je tu za chvilku 😉 😀
No podla mna by mu viac uskodili abstinencne zachvaty 😀 😀 😀

bay
autor
30. apr 2009

Prisla mi navsteva - mama s mysickou, tak zatial papaaaaaaaaaaa

halienka
30. apr 2009

Tak papaááááááá 😀

skybaby
30. apr 2009

leni aj ty si uz fuc?

halienka
30. apr 2009

nie, ja som ešte tu 😝

nada.hope
30. apr 2009

Ahojte zlaticka, no teda poviem Vam robite mi velku radost, clovek odtialkto na chvilu vystrci paty a vy ste skoro nakomplet tehulky 😉 😵 😵 😵 tesime sa spolu s Ninuskou.
Peti mam z teba obrovsku radost, skoda ze tu nie si by som ta riadne oplula, 😀 😀 tak aspon cez pc ........ tfuj tfuj 😵 😵
Wejinka zlatko si na rade, tak nekaz partiu 😉 😉 😉 velmi ti drzim palceky vsetkych 40 co mame s Ninkou dokopy.
A vy tehulky moje krasne bay, leni , skybaby, lolka dokonca ak si pamatate aj na rene82 straaaaaaasne vam drzim palceky nech to vsetko dobre dopadne, zasluzite si pocitit ten krasny pocit z vlastneho makkeho babatinka, aj ked bude neposlusne ako ta nasa Ninuska. 😉 😉 😉

skybaby
30. apr 2009

podobne leni podobne 😝 ja este hodinu
nadka moc moc dakujeme a ninuske odkazujem nech poslucha 🙂

m311293
30. apr 2009

no jo holky, takový vy jste kamarádky 😀 😀 takže když harjí češi tak vy soupeřům držíte pěsti, no to svět neviděl.. 😀 😀 na bratry zapomenout 😀 😀 a já vždy držím pěsti vám a vy takhle.. 😀 😀

peti, super zpráva takhle na začátku května. je to jasné, ještě wejka apak jen já budu kazit statistiku. No jak jsem říkala do konce roku téma zanikne a já se půjdu pást 😀 😀

skybaby
30. apr 2009

ale elis ved aj ty si minule pisala o tom ze ked stretnes neikoho koho este nepoznas tak budes kludne tehu 😀

bay
autor
30. apr 2009

Elis, mna sa nezbaviiiiiiis 😵 😀 😀 😀

Inak Rene aktivne prispieva do Augustoviek 😉

Nadi, neverim, ze Nadka je neposlusne dietko 😝

skybaby
30. apr 2009

tak ja teda idem konecne domov 😀 pekny vecer 😉

weja
30. apr 2009

no vas tu chvilu nechat same a nejdem sa docitat... 🙂 ale oplatilo sa, lebo taketo skvele spravy sa neobjavuju kazdy den.... 😵 Petka moooooooooooooc moooooooc gratulujem k // urcite tentokrat vsetko dobre dopadne.... 😵 ty si ale ina tajnostkarka, este ked si tu bola naposledy pred par dnami, tak si riadne zahmlievala a pritom si uz vedela taku novinu 😉 tak teraz drzim vsetkych 20 a dufam, ze sa uz ukazes castejsie a budes nas informovat 😉
nooo... ja to vidim tak, ze my si este pockame... 😒 u nas v tejto veci nic nejde jednoducho... ale uz som s tym zmierena, raz sa dockame a to je dolezite, aj ked to mozno este potrva nejaky ten cas... 🙂

Eliska, pokial hraju Cesi, ja nedrzim palce ich superom, ale priznam sa, ze ani Cechom nie... 😅 skor si to pozriem len zo zaujimavosti... vacsinou ste nas zatial porazili, takze to by som sa citila potom protinarodne... 😀

halienka
30. apr 2009

Weji, no moja ono asi všetky musíme chvíľu vydržať a moc sa neponáhľať, aj keď ako to tak pozorujem najradšej by sme všetky a hneď 😀 Ale ako vidíš po čase to každej znovu výnde a dúfam, že to ti dáva optimizmus 😉 😵 a ja verím že do leta nám takú skvelú správičku oznámiš aj ty 😅 😵

Eliška, ja viem že som hnusná, že nedržím palce našim bratom, ale za všetko si môžu sami, keby nás aspoń každý druhý zápas nechali vyhrať 😀 ale takto? Veď to sa proste nedá 😀 No a to že ty nám držíš palce chápem, lebo mi sme taký chudáčikovia slabí, že kto by už nám nedržal palce, aby sme tú smolu už raz prelomili 😀 😀 A neboj sa, my s tejto témy isto neodídeme, veď to je naša rodná 😉

bay
autor
30. apr 2009

Ahojteeeeeeeee, tak mi mame otetovane stenata... Nevedeli si vybrat co chcu ci medvedika, draka, ... Tak maju cisla 😀 😀 😀 😀

Elis, dnes vam budem drzat palceky nech to tej Kanade za nas vratite!!! 😀 😀 😀
Weji, maj lasky cas, tak to nevzdavaj 😉 😀 😀

halienka
1. máj 2009

Dobré ránko babky 🙂 Tak ako oslavujete sviatok práce? 😀 MM začal vysávať v nádeji, že ja poumývam podlahy 😀 A zišli by sa aj okná aspoň tuto v kuchyni a obyvke, tak ak mi nebude moc zle tak sa pustím aj do toho. No a ešte ma čaká kopka žehlenia. Som typická slovač, deň voľna a hneď si nájdem robotu 😀 😀
Eliška, tak ako včera tých kanaďanov ani vaši nezvládli a to by som nečakala. Zdá sa že tohto roku to Kanaďanom teda pekne sype a ak pôjdu takto ďalej tak sú majstri. Oni dokážu využiť každú presilovku, no keď sú oni v oslabení, tak proti nim aj tak nemá nik šancu. Včera napríklad hrali 5 češi na 3 kanaďanov a nešupli tam ten gól. To je proste neuveriteľné. 😝 Malo to doslova podobný scenár ako keď hrali s našimi. No som zvedavá ako to dopadne.
Bay a prečo ich tetujete? 😕

evitkamalicka
1. máj 2009

Ahoj babulky

ako sa mate? my mame dnes 7 mesiacikov a do rana nam vysli obidva horne zubky

bay
autor
1. máj 2009

Dobre ranko 😉
Evitka, no pekny darcek k 7. mesiacu 😉 😵
Leni kopa na zehlenie je aj u nas a cez okna uz prenika minimum svetla (zaluzie je vytiahnute!!!), tak mozes aj k nam 😀 😀 A ako sprvna Slovenka, oslavujes sviatok prace pracou 😀 😀 😀
No tetujeme ich lebo je to povinne. Tym ze su s rodokmenom, tak musia byt oznacene a v tomto state nepovoluju oznacenie mikrocipom 😔 hoci to o dva roky bude povinne pre cestovanie so psom mimo statu 😠 😠 😠
A ja som dnes uz vybehala seltie 😉 a upratali sme pivnicu 😀 aby sme tam buduci tyzden napratali postel, postielku a komodu 😅 😵

sonicka07
1. máj 2009

petka,nadherna spravicka. dakujem,spravila si mi radost na prveho maja 😀 a drzim palceky moc a moc.
evitka,kde si zobrala take dlhe vlasiska?
my uz len tri dni a letime. strasne sa tesim a nechajte na tom Slovensku trosku slniecka pre nas,lebo tu je stale zima 12st,zamracene. vy uz ste asi vsetky pekne poopalovane. 😠

evitkamalicka
1. máj 2009

sonicka v sobotu som bola na predlzenie 😉

evitkamalicka
1. máj 2009

jeeeej ja som si az teraz vsimla Petkaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeem 😵