Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
1. máj 2009

Soni, to vies!!! Uz je zo mna total cernoch 😀 😀 😀
Tak som dnes doutierala prach a teda skor ako pred vianocami nehrozi a aj vtedy si vymyslim vyhovorku preco ee. A to mam len 4 policky poharov 😒 😀 😀 Ale ved tento rok nepribudne ani jeden 😉 😔

halienka
1. máj 2009

No babky, ja som si dnes zahromžila, že je to nespravodlivé, že je zle iba mne, malo by byť aj MM, veď tiež má na tom tehotenstve svoj podiel 😠 😀 😀 Krucišpín, moje plány niečo urobiť sú v čudu, lebo z dnešného dňa mi zatiaľ bolo dobre asi tak hodinu a nemôžem sa do žiadnej roboty dokopať 😝
Soni, takže starí rodičia prvý krát uvidia vnučku? 😉 To verím, že sa tešíš a dúfam, že si to poriadne užiješ 😵
Bay, pred vianocami už máš výhovorku zaistenú - no predsa starostlivosť o Miška 😀 nech len pekne poutiera prach tvoj MK 😀 😀

bay
autor
1. máj 2009

Tento tu com na mna na gauci spi aj s cernochom a j sa nemozem ani pohnut a uz som faaaaaaaakt smadna!!!

bay
autor
1. máj 2009

MK prach neutiera 😔

halienka
1. máj 2009

Bay, tak začne 😉 🙂 nejako to budeš musieť na neho uhrať 😀

m311293
1. máj 2009

ahoj holky, tak jsme včera projeli kanadu, je pravda že byli lepší. A s váma se o hokeji už nebavím 😀 😀 😀

Já se včera vychastala na čarodějky, pěkně se zohyzdila, hadry si půjčila a ve třičtvrtě na 6, začala taková bouřka, že bylo po akci. Chcalo a chcalo celou hodinu, zahrádky jsou sice zalitý ale já se chystala nadarmo. No tak jsme jeli k největší jihomoravské hranici, kousek za Znojmem, dali si maso a šli domů

m311293
1. máj 2009

dnes jsme montovali nábytek a po zbytek dne debordelizovali u dětí v pokojíčku. mám dost, ale je uklizeno, i když zítra budeme pokračovat. Blbne mi NB tak ani moc psát nemůžu.
Políbena jsem nebyla, ale stejně neuschnu, přece MM takovou radost neudělám. 😀 😀

Sky, s tím chlapem se já asi nikdy neseznámím 😀 😀

halienka
1. máj 2009

Ahoj Eliška 🙂 no veru som rozmýšlala že čo robíš celý deň, keď sa neozveš, a ty si už postavila celú detskú izbu. A čo tvoj MM, ešte je chorý, či už sa zapojil do skladania nábytku? Tu nepršalo už dobré 2 týždne, záhradkári nadávajú, ale ja sa teším 😀
Idem kukať ten hokej, dnes hráme my s fínmi, tak to som zvedavá akú hambu si zas narobíme 😀

bay
autor
1. máj 2009

Tak je pauza v hokeji a ako inak, dostali sme gol v oslabeni finov 😀 😀 😀
Elis a mas aj fotky ako si sapekne vychystala??? 😵 😅
U nas prsalo cez noc 😉

bay
autor
1. máj 2009

Tak na toho mojho chlapa vobec nie je spolah ☹ 😢 😢 😢 zas ma nechal prezrat sa 😔 Pol pekaca ryzaku (ryzovy nakyp), a dva krajce cerstvo upeceneho chlebiku 😅 A z Miskom sa teda do mojej koze uz nevojdeme 😀 😀 😀

sonicka07
1. máj 2009

leni,babky uz vnucku videli ked tu boli vo februari. a sestru mam tiez v irsku. ostatni maju premieru. vcera sme kupili kameru,budeme malinku natacat,ked uz bude mat tie krstiny. budu 10.5.a potom budeme mat take mensie posedenie v restike.
ked sa vratim,tak uz pekne popribudaju tehulkam tyzdne.
😵

m311293
2. máj 2009

ahoj holky, dnes musím zavčas, bo nevím co mně dnes čeká

Bay, foto mám, později ho hodím do alba, ale až v neděli večer, teď tady moc nejste, tak aby jste ho viděli než mi foto admini vymažou,

Leni, MM sice poskladal nábatek, ale jen část a nevím kdy udělá zbytek, bo je pořád nemocný, už ve čtvrtek byl v práci, ale zase kašle a bolí ho v krku. V pondělí dosatl další ATB, ale ty si nenasadil, protože už se cítil lépe. Nedal si říct, tak je začal brát až včera večer. No má svoji hlavu, nenechá si ode mně poradit, si myslí že mu chci zle či co.

bay
autor
2. máj 2009

Elis, to vies... je tazke verit bosorke ze to s clovekom mysli dobre 😅 😀 😀 😀
Tak ja som si myslela, ze Mk vyrazi za tieto dva dni (vcera, dnes) s cernochom na trening 😔 ale kedze treningy zacinaju v taku nekrestansku hodinu - o 10tej, tak to ani jeden den nestihol 😠 😠 😠 😠
Soni, zelam krasne krstiny 😉 a uzite si rodinu 😵
K vcerajsiemu hokeju. Konecne sme tusim co to obcas hrali 😅 ale ja som vacsinu casu cumela na brucho, bo Misko povzbudzoval a riadne kopal, tak som sa zabavala ako mi poskakuje brucho a tak som vsetky goly videla len zo zaznamu 😅 😅 😅

skybaby
2. máj 2009

ahojte 🙂 ja som bola vcera s kamoskou na flore, kupila popinave ruze do zahrady s manzelovou pomocou ich zasadila a teraz budem cakat 😀
bay moj muz je tiez strasny spachtos, teda skor nocny vtak a rano nevie vstat ale teraz pred chvilkou zdrhol na dom a ja som tu hladna v posteli pomoooooooc
evitka gratulujem k prvym zubkom
sonicka dnes je zamracene ale urcite sa vycasi ked tu budete, neboj 🙂 a krasne krstiny zelam
eliska co sa tyka chorob a chlapov ja to ani komentovat nebudem, ved to vsetky pozname 😀

evitkamalicka
2. máj 2009

ahojte

skybaby nie su sice prve, ale aj tak dakujeme 😉

skybaby
2. máj 2009

tak to som pokaslala ale nestiham to vsetko sledovat 😀

evitkamalicka
2. máj 2009

sky ale ved sa nic nestalo 😉 😀

weja
2. máj 2009

ahojteee 🙂
ja som uz tiez vcera nestihala pisat, boli sme pozriet starku v nemocnici a vecer sme skocili s kamoskami na drink, aj ked sa priznam, velmi sa mi nechcelo, ja uz vazne asi starnem 😅

Soni, uzite si tie krstiny 😉
a chcela som vam co-to popisat, ked som vas citala, ale teraz som uz zasa stihla zabudnut... 😅 tak ked si spomeniem, tak este napisem 😀
pekny den 😎

m311293
2. máj 2009

no bay, vidíš to mně nenapadlo, tak si asi o mně myslí už apoň 5 let že jsem čarodějnice 😀 😀

m311293
2. máj 2009

sky, přijď k nám na oběd, dělám dukátové buchtičky

bay
autor
2. máj 2009

Elis mnaaaaaaaaaaam, to sme mali min vikend, ale dala by som si 😵
JA musim pockat kym sa upecie kura, takze dnes umriem od hladu 😢 😢 😢

skybaby
2. máj 2009

elis dukatove buchticky zboznujem, hned by som prisla 🙂 ale idem na k svojej krsnej - pecie pstruha takze som na tom o nieco lepsie nez bay 😀

m311293
2. máj 2009

bay, ale žádné kupované buchtičky, ale pěkně doma upečené

bay
autor
2. máj 2009

Elis, aj ja vzdy robim domace 😉 (alebo krabickove 😅 😅 )
Ale snad do druhej sa bude podavat obed 😅 😔 inak zahajime aj s Misom strajk 😀 😀 😀

m311293
2. máj 2009

bay, a jak velké je to kuře, že ho pečeš od jednácti a pořád nic?

halienka
2. máj 2009

Ahojte babky 🙂 tak ja som sa minule "sťažovala" že mi je menej zle, tak teraz sa mi to vrátilo, je mi hrozne 😝 Nevraciam zatiaľ síce, ale mám to od rána do večera na krajíčku a kyselina ma ide zožrať. jaj, už aby som bola aspoń v nejakom 15tt, snáď to už bude trošku lepšie.
Inak Eliška, dobrý nápad s tými dukátovými buchtičkami, mne teraz to mäso nejde, tak vymýšlam kadejaké nemäsové jedlá a dukátové ma doteraz nenapadli 😀 Dnes MM kúpil pstruha, že ho skúsim zajtra upiecť a možno ten do mňa vlezie, uvidíme. Neviete náhodou nejaký dobrý recept na pečeného pstruha? Sky, ak ťa napadne vypýtaj od krstnej 😉 Ja robím ryby velmi málo, tak nejako moc tie recepty nepoznám. 😝
No, konečne sme v tom včerajšom hokeji aj niečo hrali, síce sme prehrali, ale bol to vyrovnanejší zápas ako tie predošlé a nenarobili sme si dúfam až takú hambu. teda až na tie dve vylúčenia kôli 6 hráčom na ploche - tak to ma išlo poraziť, ako školáci či nevedia rátať 😝 😀

halienka
2. máj 2009

No a pozerám hokej a ide ma poraziť, už v prvej tretine nám češi naválali 4 góly 😖 Absolútne nás nešetria! A že bratia 😀 😀 😀

bay
autor
2. máj 2009

Tak ja mam na veceru krupicovu kasicku 😵
Som prave zapla tv bo som myslela ze hrame az o siestej 😅 rovno pisali pomer striel 27:3 a stav 5:0, no som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀 😀
Elis neviem 😅 To su domace kuriatka, ale v obchodoch maju morky takej velkosti 😅

m311293
2. máj 2009

holky, budete se mnou mluvit??? 🤐

bay
autor
2. máj 2009

A ty s nami??? 😀 😀
Ale by sa vas brankar mohol zlutovat a jeden puk za seba dat sam, bo mi to nezvladneme 😅 😔