Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
13. jan 2009

to jo ve snech by mi to šlo, ale byla bych raději kdyby to tak bylo ve skutečnosti. Ale v tom snu jsem se cítila fakt skvěle, žadoucí, milovaná, tohle už jsme dlouho nezažila tak jsem si to užívala aspoň ve snu....Ach jo, chtěla bych to ještě jednou zažít ve skutečnosti. 😔

sisipetka
13. jan 2009

Eliska mas super sny 😵
Mne sa naposledy snivalo v nedelu, a to ze potrebujem ist na velku potrebu.
Na to som sa zobudila a preventivne na wc isla - ups ostala som tam 2x20 minut 😀

halienka
13. jan 2009

Eliška, aj zažiješ, neboj sa 🙂 Tvoja prechádzková terapia s teba urobí riadnu kočku 😎 , zvýrazníš výstrih, nahodíš štekle a polovička Znojma sa bude obzerať 😉 🙂
Peti, tak také sny tiež mávam, a svine, tie sa teda vždy premenia na realitu 😀 😀

maso
13. jan 2009

Ahojte baby, som tu dlho nebola, mozete ma aj sprdnut 😅
Ale hoci som na materskej, neda sa povedat, zeby som sa nudila, dokonca som sa uz bola dvakrat korculovat, aby som schudla na nejaku normalnu vahu 😀

Co je tu nove? Ako sa mate?

bay
autor
14. jan 2009

Cau mamina 😉
U nas bola vcera v praci na navsteve kolegyna na materskej z malou princeznickou.... No viete si predstavit tu pracovnu moralku, ked tam boli 😀 😀
Elis, kym mas take dobre sny, tak si to uzivaj 😵 a potom aj v realite 😉 Lepsie nez keby to boli zle sny a zmenili by sa na realitu 😠 😠

mery.maja
14. jan 2009

Ahojte kocky,

ako sa tu mate??Zaujimave sny sa vam snivaju 😀 😀 aj mne by sa nieco mohlo aspon by to znamenalo to ze mozem spat co bohuzial nemozem aj predvcerom od 02:00 do 05:00som bola hore a len som tak pozerala do blba 😒 ☹ je to fakt dost unavne 😀

Dufam ze ste vsetky zdravotne v poriadku a ze aj napriek krize s plynom ste zdrave 😉

maso
14. jan 2009

Ahojte babule,
Bay, nemusis mi hovorit, dobre sa pamatam este kedysi, ked som robila vo firme, stacilo cokolvek mimopracovne, co sa vyskytlo a uz pracovna moralka isla dole 😀 stacilo, ze kolegyna doniesla steniatko 😀 😀 nahanala som sa s nim po firme 😅

Maji, ved ty uz za chvilu rodis!!! 😵 😵 Ako sa citis? Teda okrem toho spania 🙂 Vies co, ja niekedy dost trpim, ked musim v noci vstavat k malemu, normalne nemozem otvorit oci 😅 a inokedy v pohode (nastastie maly sa budi v noci len jedenkrat - tfuj, tfuj aby som to nezakrikla ... alebo klop klop aby som to nezakrikla?

halienka
14. jan 2009

Ahojte babky, ja som vás len tak narýchlo prišla pozdraviť, kým sa nevráti kolega z obedu 😝 a koho tu nevidím? Naše dve stratené duše 😀 Zuzka a Majka 😅 No ako sa mi mávate, držkáte sa? Maji, veru tebe sa to už kráti, držím palčeky aby to prišlo na teba o siedmej ráno a o desiatej aby bolo bábatko na svete 😅 😵 To je tak akurát ani krátko ani dlho, no nie? 😅 Zuzka, tak ja by som trpela takisto, spím strašne rada 😀 Ale spolieham na vrodený materinský cit 😀 Nepriložíš nové foto aby sme videli ako malý rastie? 😉 By som sa trošku pokochala 😵

bay
autor
14. jan 2009

Tak som bola dnes pozriet doktora a doktor pozrel drobceka, ktory krasne zodpoveda 9tt, takze je to nas rekordman/ka 😀 😀 😀
Dnes mam Home Office ale nepodarilo sa mi este rozchodit pracovny komp. Som aj bola v praci to riesit, kde mi povedali, ze vsetko je ok a mam to ist znovu skusat 😀 😀

evitkamalicka
14. jan 2009

ahoj kocky

ako sa mate? co noveho?

mery.maja
14. jan 2009

Zuzi no veru uz za chvilku som na rade 😀 celkom sa aj tesim nie zeby som nemala rada brusko ale uz by som rada mala babo pri sebe aby sme sa mohli na nan divat a maznat sa s nim.No a pravda je taka ze uz si pripadam ako slon ☹ dost som pribrala a obcas som z toho zufala ale stoji to zato.Okrem spanku a palenia zahy a kopania do rebier co je niekedy aj bolestive sa mame inak celkom fajn az na tu zimu bola by som spokojnejsia keby sa uz trosku oteplilo lebo stale sa len babusit ked niekam idem a davat si pozor na tychto hnusnych cestach je niekedy o hubu 😝

maso
14. jan 2009

Cau Leni, posli mi mail a poslem ti fotky, teda link na fotky, co mam na internete. Sem ich moc nedavam, lebo ich mame velmi velke 😉

Maji, ani nechci vediet, ake to je babusit nielen seba, ale aj babo 😀 😉 ale verim, ze si to vychutnas ako ja, lebo napriek tomu, ze je to o drzku, je to parada, ked si ho obliekam 😵 a ideme machrovat von 😵

nada.hope
14. jan 2009

ahojte babenky, som tu na skok 😵

nada.hope
14. jan 2009

bay tak to som rada, ze konecne sa n asiel rekordman/ka, nech len pekne rastie 😵

bay
autor
14. jan 2009

Ved poriadne zivime 😀 😀 😀

m311293
14. jan 2009

Ahoj holky, je u vás taky tak desně jak tady. Nasnežilo, silničáři asi ostali údivem stát že přišla zima, bo snežilo od desíti, ale v etři ještě nebyli prohrnuté silnice. vyjalajsem o hodinu dřív a doma byla dřív o půl hodiny.

Tak sny už jsou opět normální, bo každou noc něco takového prožívat, nevím nevím jak bych dopadla.

Leni, jestli pokaždé když přijdu domů zežeru dva namazaný chleby 😕 , tak bych musela pěšky chodit do práce, aby to šlo dolů 😀

Zuzi, pošli i mně link, pls...

Majka, no pěkně se ti to krátí, už to vydrž, vzdyť to může klidně být i zítra.

Bay, no hezká pracovní morálka, nám stačí aby měl někdo ve firmě narozeniny, auž se půl dne nemaká.

No nic holky, tak jsem pokecala jdu zase něco dělat, mám v plánu vyluxovat, upéct chlebík, udělat večeři
(žemlovka), vyžehlit a dnes zase hodím nějaký sexy sen.

bay
autor
14. jan 2009

Tak u nas su stale neodhrnute cesty aj teraz...

sonicka07
14. jan 2009

ahojte. bayka,gratulujem k zdarne sa vyvijajucemu sa prckovi.
majka,nadka,zachvilu rodite. fiha. majka,ja som porodila v 38tt+3dni,takze aj ty mozes ist kazdu chvilu. drzim palceky. to som zvedava,co z toho bude...baba ci chlap. ja idem hodit nejake fotky malej. dnes mame presne 2 tyzdne. rastie nam do krasy.
idem to rychlo hodit,lebo mala sa moze kazdu chvilu zobudit. papa

m311293
14. jan 2009

Soni, málá je úžasná, a fotka č. 16 je bomba, to je malý andílek

No holky kde jste? já mám všechno hotové, dokonce jsem stihla i vyprat a nemám dnes zkoušku do divadla, tak si budu číst.

bay
autor
14. jan 2009

Mam dnes rekord. Je uz po desiatej a ja este nespim, ale teda myslim ze nez dojdem k posteli tak budem tuha.. 😔

mery.maja
15. jan 2009

Dobre rano,

Sonicka malicka je krasna 😵 no tu mi to ukazuje o nieco skor takze este som len 36+4tt.

Elis zajtra??hmm ja uz by som aj bola za keby prislo o nieco skor no ale snad este nejaky tyzden nech vydrzi a potom moze prist.

Bay budes mat letne babenko aj ja som tak chcela ale nevyslo nam to 😀 😀 len nech vsetko prebieha pekne az do konca

Som sa vcera stazovala na nedostatok snov tak dnes do rana som jeden mala a to taky ze som si v izbe upratovala a ze tam bol so mnou normalne zivy kon taky hnedy,ze dokonca lezal pod postelou a rozpravali sme sa 😀 😀 😀 total haluz ale aspon nieco 😀 😀 😀 🤐

bay
autor
15. jan 2009

Mery, ty uz si 37tt a nevies ze 36+xtt je 37tt??? 😨 😀 😀
Dooobry sen. Aj mne sa nieco snivalo ale nepekne ☹ Som potom nevedela zaspat a ani k MK som sa nemohla pritulit, bo MK bol lenivy zavriet psov v noci a nechal ich v posteli 😠 😠 tak sa tulil k nim a ja som uz nemala sancu 😢 😢 😢 😢 😢

maso
15. jan 2009

Caute baby,
Bay, ja som zabudla pogratulovat k malickemu rekordmanovi 😅 prepac ... ale drzte sa nech pekne rekordi aj nadalej 😵
Boze Soni, ja som ani nepostrehla, ze mas uz Tamarku, idem kuknut fotky ... 😅 ... oneskorene teda GRATULUJEM 😵 ... to vsetko preto, lebo som mala vypadok a dlhsie som tu nebola 😅
Mne sa pre zmenu tuto noc snivalo, ze nas maly zacal takyto malicky chodit 😀
Elis, ja sa asi ako jedna z mala tesim zo snehovej nadielky, ze? Ale uz sa aj tesim na jar ... ja by som si aj isla zalyzovat, ale neobleciem svoje lyziarske nohavice 😀 😀 😀 som rada, ze fungujem aspon na tych korculiach 😉
Baby a co vam hovori bliziaći sa marec? My s MM uz davame dohromady vsetky papiere pre uctovnicku ... 🙄

maso
15. jan 2009

Elis, Evitka, linky na albumy (su dva) poslane 🙂

evitkamalicka
15. jan 2009

masko dakujem, uz som pozerala, maly je krasny 🙂

maso
15. jan 2009

dik Evit, ako som pozerala fotky Adamka, tak tiez tak anjelsky zopina rucicky 😵 a paci sa mi aj superman Kubko 😀

mery.maja
15. jan 2009

Bay vdaka za vysvetlenie uz si to budem pamätat 😉 😵

evitkamalicka
15. jan 2009

masko dakujem...inac Kubko je uz velky chlap, musim hodit jeho akutalnu foto

maso
15. jan 2009

🙂

Baby, padam, maly spi, letim ho obliect a ideme von - drzte palce,aby som s nezabila 😀

evitkamalicka
15. jan 2009

masko potom kukni do albumu na aktualneho Kubka