Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
15. máj 2009

Mimi, ja po prvej ms.

bay
autor
15. máj 2009

Asi ste si uz vsimli, ze sa mi nejak poobede uz nechce robit 😀 😎
Haloooooooooo, kde ste?

evitkamalicka
15. máj 2009

mimka ja tiez asi po mesiaci

bay
autor
15. máj 2009

Som sa zrovna chcela zacat stazovat, ze ani Misko sa so mnou dnes nebavi a hned zacal kopkat... To bude ake telepaticke prepojenie 😉 😵

bay
autor
15. máj 2009

Inak Evitka..... Adamko uz na tych fotkach je aaaaaaaaaky velky 😵 😵

evitkamalicka
15. máj 2009

bay no velky chlap je to, sak to utece jak voda a bude oslavovat rok

bay
autor
15. máj 2009

Veru veru... strasne rychlo to leti s tymi nasimi drobcami 😵

evitkamalicka
15. máj 2009

bay ved to uvidis sama na sebe, s drobcom ti tak rychlo utecie den

bay
autor
15. máj 2009

To verim, ved uz mam velke plany na MD kam vsade budeme chodit na prechadzky, navstevy, ... Ved to ani nepostiham 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. máj 2009

takze plan uz pripraveny? uz len drobca v kocari mat, ale aj to uz bude coskoro

bay
autor
15. máj 2009

Uz len nejake chabe tri mesiace 😀 😀 Este chvilku popracujem a uz tu bude dalsi chlap 😵

evitkamalicka
15. máj 2009

este si uzi chvile sama pre seba, bo potom uz na seba nebudes mat tolko casu

weja
15. máj 2009

ja som si teraz urobila kavu, lebo ma nejako berie na spanie... 🙄 aj ked na mna kava moc neposobi, ale za pokus to stoji 😀
Macko Pu moze byt, tie detske kresby na izbach sa aj mne velmi pacia 😵 mne by sa pozdaval aj ten krtek alebo vcielka Maja, len ci by to nase deti vobec ocenili 😀 to su skor postavicky naseho mladi 🙂

Mimka, tiez si myslim, ze po 1.ms

bay
autor
15. máj 2009

No nas bude urcite vyrastat na retro rozpravkach 😀 😀 😀
Ja by som si to aj uzivala ale akosi popri praci aj tak na seba nemam moc casu 😔

sisipetka
15. máj 2009

Evitka, tak to bol super vykon. Za ten cas 1,08 m sa nemusi hambit ani olympijsky bezec 😉 Maly je pekny valibucek - a robi vam iste radost 😵
Bay, kakauko nemusim hned rano. No mliecko tlacim teraz do seba.
Pekne ste si kocky vybrali farbicky a obrazky na detske izby. Nasa detska ma zelenkave parkety a 2 steny tiez zelenkave. Teraz uz len potrebujem nejakeho umelca, co by tam nakreslil tie rozpravkove postavicky. Ktora sa hlasite 😀

evitkamalicka
15. máj 2009

Petka to mozno len na tom videu vyzera ako valibuk, ale inac nie je

bay
autor
15. máj 2009

Peti, ja som videla inzerat nejakeho maliara tu na konikovi, ze namaluje a kaft krasne foto tam mal svojich prac 😉 Tak zvazujem aj tuto moznost. Hoci Mk sa tvari ze zvladneme... 😅
Ja som dnes mliecko nedopila. Sa mi zdalo trosku zvlastne 😅 a kedze od kedy som tehu svojim chutiam neverim, tak som ho este nevyliala ale vratila do chladnicky 😀 😀

sisipetka
15. máj 2009

Evitka, ja som to myslela v dobrem - ze Adamko krasne rastie 😵
Bay, tak s tymi chutami rovnako - vsetko, co nedorazim odkladam a potom zistujem, ze v chladnicke uz nemam miesto 😅

evitkamalicka
15. máj 2009

Petka ved ja viem 😉 a sme radi, ze nam bolo tentoraz dopriate zdrave babatko a samozrejme tak to bude aj u vas vsetkych 🙂

evitkamalicka
15. máj 2009

uz sa zobudil, ideme papat a potom vonku, pa a pekny vikend

bay
autor
15. máj 2009

Dobru chut a peknu prechadzku 😉
Peti, ja som tak predvcerom dojedala palacinky. Tie boli ok. A dala som si na ne tvaroh. Prva palacinka dobre, pri druhej som mala zufali pocit, ze je ten tvaroh skazeny 😒 som dost nechapala ze ci sa stihol za tych par sekund pokazit 😖 No ale radsot z toho mali nase holky, bo som si povedala, ze riskovat nejdem a ze psom to neublizi, ze vonku zeru aj skazenejsie veci 😅 a kto vie ci vobec bol ten tvaroh skazeny 😅

barboreta
15. máj 2009

Ahojte.Dlho som sa neukázala.Posledné dni mi býva strašne zle 😝 dnes som bola po vísledky krvi a sú tam dve mimi ja som kukala na doktora ako nemá 😕 😵 😵

bay
autor
15. máj 2009

Barbi, no vy to beriete rovno vo velkom!!! 😀 😵 Gratulujeme 😉

halienka
15. máj 2009

no babky, vy dnes valíte, že jeden pracujúci človek vás vôbec nestíha čítať 😀 😀 no ale som si povedala, že je piatok poobede a treba si nahodiť prechodovú fázu s "pracovného režimu" do "víkendového režimu" aby som náhodou nedostala šok zajtra 😀 😀 takže teraz už budem robiť len to nutné a nič navyše - pán riaditeľ s jeho "aktívnym predajom" nech sa strčí 😝 😀 😀
Evitka, tak ja som sa dobre pobavila na tvojom videjku, hneď sa mi zlepšila nálada 😀 Malý je bohovský ako sa snaží a veru vidíš, dobre on pomaly zisťuje, že musí niečo s tými ručičkami a nožičkami robiť aby sa k tej hračke dostal 😎 šikovný chlapček, počkaj, zachvílu tie rúčky a nôžky zorganizuje a potom ti bude štvornožky behať po byte rýchlosťou blesku 😀 😀 A fakt je už velký, bože už aby sme aj my boli tak ďaleko 😵
Tak babky, men ani nie že by niečo inak chutilo ako bežne, ale skôr mi to proste vôbec nechutí 😝 😀

halienka
15. máj 2009

Barbi, to vážne? A to videl už na sone či podľa hodnôt HCG? No moc gratulujem a držím palčeky 😉 To že ti je zle je dobrý príznak 😉 😵

barboreta
15. máj 2009

Ahoj Halienka.
Doki mi na sone povedal,su to len 2 vacky a je mozne, ze to "druhe" je len "bublinka" ktora sa rozplynie rastom jedneho mimca ...a dnes sme boli po visledky z krvi a śu tam dve 😵 😵 😵 Ďakujemeeee 🙂

barboreta
15. máj 2009

bay🙂 😉 ďakujemeeee
😀

weja
15. máj 2009

vy tu stale tocite o palacinkach, tak som si ich objednala aj ja na pondelok, aby mi nebolo luto.... 😀

Barbi, super sprava, gratulujem aj ja 😵 to bude v zime babatiek... 😵 😀

ja som uz nahodila vikendovy rezim, za par minut idem domoooov... 😎 MM pride az vecer, ale dovtedy chcem trocha upratat, nech si nekazim takymi vecami sobotu 😀

barboreta
15. máj 2009

weja ďakujeeeeme 😵

skybaby
15. máj 2009

barboretka gratulujem 😉 mne pri dvojickach byvalo dvojnasobne zle 😉
ja som dnes neodolala, bolo som pouzit poukazku na knihy co som dostala k narodkam a pekne som ju presvihla a doplacala som 😉 ale strasne sa tesim dufam ze sa mi podari citatelsky vikend 🙂
hm palacinky to vobec neznie zle, mne minule miz normalne robil palacinky nie praskove ale ozajstne
no ja dnes planujem zdrhnut o pol piatej tak uvidime co z toho 🙂