Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
2. jún 2009

Leni, nechcem ani predstavit, co to musi byt 😖 Kamoska mi to verne opisovala po moment, kym neupadla do bezvedomia.
U nas s tou elektrinou, to je na nervy - elektrarne su pripravene zahajit natahovanie kablov, avsak potrebuju komplet podklady od realitky, ktora predavala pozemky a ma s nimi zmluvu, ze to dotiahnu do konca. Tak mi vyvolavame elektrarnam, ze co este chyba a potom nahaname realitku. Realitka samozrejme uz nezdviha telefony, tak dnes ideme pisat svinsky email 😠 MM povedal, ze ja som v pisani "dost dobra", tak sa spolieha, ze mu to "slusne natriem". 😀

halienka
2. jún 2009

idem sa ja pomaly chystať do roboty, hodím nejakú masku na ksicht, bo dnes je pohľad na mňa biedny 😀

bay
autor
2. jún 2009

Leni, biedny vyraz v tvari - menej zakaznikov, menej prace 😀 😀 😀
Peti, len im daj 😉 😀

sisipetka
2. jún 2009

Leni, moc to s pracou neprehanaj 😉
Ja uz som po obede, ale vobec nesadol. Teraz by sa hodil taky 2 hodinovy spanok 😨

skybaby
2. jún 2009

caute babulky, tak my uz mame po tom, ten vpich trochu bolel ale inak som to celkom zvladla a teraz mi ostava uz len cakat na vysledky ... buduci tyzden mam este kontrolu ze ci sa nieco neskomplikovalo a teraz doma lezim a strasne zle sa mi takto pise 😀 tak idem asi trochu pospat lebo sme vstavali o siestej 😝
bay dik za to cislo na maliarov a zdravim aj vsetky ostatne tehulky a netehulky 😉

sisipetka
2. jún 2009

Jani, tak som hrozne rada, ze to takto hladko ide 😵 Drzim este viac palceky, aby bolo i nadalej vsetko v poriadku a coskoro sa tesili malej babulke.
A len pekne spinkaj, potrebujete to obidve 😵

sisipetka
2. jún 2009

Email realitke napisany, teraz je na korekturach u MM a potom ho poslem 😠
...ak sa nepohnu, tak potom budem potrebovat pravnika, Jani nechces job 😀 - bo na konci vety som mu napisala, ze ked sa nerozhybe, tak budem cez nasich pravnikov pozadovat kompenzaciu ujmy, ktoru nam doteraz sposobili 😠

bay
autor
2. jún 2009

Peti, dobre si im napisala!!!!!
Jani, len pekne spinkaj a nech je z teba prava dama v kupeloch 😀 😀 😵
My sme tiez uz po obede ale dezertikus chyba 😢 Nechce mi ho niekto priniest? 😅 😀 😀

sisipetka
2. jún 2009

ja tu mam jahodky, ale ty si z nich nejaka bodkovana - a vraj nie su v mode 😀

halienka
2. jún 2009

Tak ja už som v práci, šla som pešo, reku snáď sa trochu preberiem, ale veru moc to nepomohlo. Ešte aj psy kňučali keď ma zbadali 😀 😀
Jani, to je fajn, že už to máš za sebou, ale zabudla som sa ťa spýtať, že či si ťa tam nechali cez noc pre istotu, či to bola len jednodňovka? Ja čo si pamätám, tak mne pichlli aj nejakú oblbovačku vtedy, takže až poobede som bola schopná trochu fungovať. Len si veru pekne podriemkaj 🙂 Hneď by som sa k tebe pridala 😀
No ja mám dezertikuš banán, bo ten vraj zapeká, tak som sa doň pustila. Obed som nemala žiadny, bo do mňa nič nelezie, iba chleba s maslom som si dala. 😝 Chúďa moje mimi, diétuje a ešte ani na svete nie je 😝 😀

bay
autor
2. jún 2009

Peti to je nehorazne ohovaranie!!!! Dostatocna vrtva kremu zakryje vsetky bodky.
Ja truhlik som si zabudla zobrat jahodky z domu 😢 😢
Banany nejem bo zapekaju a to ja neceeeeeeeem 😝
Leni, ty sadista takto tyrat tie ubohe nevinne neme tvare 😀
Ved Janka bola dnes na amnio a ked uz je doma, tak si ju tam asi nenechali 😅

halienka
2. jún 2009

Jáj, ja som myslela, že už včera išla 😀 som ja ale popleta 😀

bay
autor
2. jún 2009

Leni, to tehu 😉 😀 😀

halienka
2. jún 2009

no hej, tehotenská demencia 😀 😀 alebo že by mi tie dni tak leteli? 😀 😀

bay
autor
2. jún 2009

ja tiez zvalujem na tehu demenciu ked si na kazdu druhu poradnu zabudnem doniest moc 😅 😅 😅 Vzdy si spomeniem ked kuknem na doktora.... Divna to asociacia, co 😀 😀 😀 😀

halienka
2. jún 2009

😀 😀 😀 to veru hej 😀 to ja keď ho vidím spomeniem si na to ako sedí niekde na postrieške a poľuje na zvieratá, je totiž poľovník 😖

bay
autor
2. jún 2009

Polovnikov moc nemusim 😅 😔
Vzdy ked idem okolo posedu tak sa bojim ci tam niekto neciha a nepomyli si tie moje krasky s liskami ci vlkom 😅

sisipetka
2. jún 2009

to az kam ste preskocili na temu - ze polovnik a polovanie - to ja tak maximalne polujem na to, co dat pod zub, ked mi je ble 😀
Leni, plne ta chapem, ani mne v posledne dni nejde vela veci dole krkom - a vecer ma este do toho boli zaludok - proste ble, ble, ble 😅

halienka
2. jún 2009

Ani ja polovníkov nemusím, je mi to také zvláštne, človek ktorý na jednej strane privádza na svet malých človiečikov a na druhej strane zabíja zvieratá 😖 Ja proste ctím všetko živé (okrem komárov 😀 ) isto by som nevedela nič len tak zabiť. 😝 To by ma museli jedine donútiť okolnosti.
Peti, mne je čo sa týka tehu nevoľností už asi týždeň očosi lepšie, len to čerevo keby nebantovalo 😝 tak by to už bolo takmer super, ach jo.

bay
autor
2. jún 2009

Mne by to ze lovi a zabija ani nevadilo keby to bolo z potreby (ako to bolo v minulosti) a nie pre zabavu 😔

halienka
2. jún 2009

no veď práve bay, ale toto mi proste príde hrozné. Tiež som bola v zime na návšteve u jedného primára - chirurga, je z mužovej rodiny, a celá dom mal plný tých paroží, no ak ich tam nemal 40 ks tak ani jeden a ešte aj kadejaké tie kožušiny, no hrozné. A celý pyšný sa chválil, že to všetko on ulovil. 😠 Ja viem že oni niekedy tak redukujú aj určité premnoženie, ale kedysi to nikto neredukoval, príroda si to poriešila vždy sama, len človek si teraz asi myslí, že môže všetko.

sisipetka
2. jún 2009

no mozno budeme raz redukovat ludi, viete si predstavit porodnika, ktory by mal doma zo desiatky skalpov 😀

bay
autor
2. jún 2009

Peti, to uz je drsne 😖

Leni no ja som o tom mala bakalarku. Ale to veis polovnikovi nevysvetlis, ze to ma nechat na prirodu, ze ked bude vela vysokej, narodi sa dost vlkov a zredukuju to, lenze to zas bude vela vlkov! A to nepochopia ze ked vlci vyjedia premnozene jedince, tak ich par umrie od hladu a bude tu harmonia (v mnozstvach, nie ze by sa z jelena a vlka stali kamosi 😀 ) Ale to nie. Oni musia strielat aj vysoku aj vlkov 😠 😠 😠

halienka
2. jún 2009

No Peti, aj také teórie som už počula, že niektoré choroby napr. AIDS boli zámerne vypustené, aby zredukovali premnoženie ľudí na planéte 😀 😀 aj keď skalpy si ešte nikto zatiaľ nedáva na stenu 😀

halienka
2. jún 2009

Bay, keď sa chce, dôvod sa vždy nájde 😖 všetko sa dá zmanipulovať do takej polohy aby to niekomu vyhovovalo.

bay
autor
2. jún 2009

Leni, ved clovek je tvor vynaliezavy a ked nieco chce tak si vyhovorku najde! 😎

halienka
2. jún 2009

celé milóny rokov si s tým vedela naša planéta poradiť a teraz zrazu musí zasahovať človek, ktorý to tak akurát všetko dodrbká 😝 Včera akurát dávali v telke o nejakej indickej rieke tuším (nebola to Ganga) no ale tiež taká plná sajrajtu už je, a pritom tam sú ľudia od nej bytostne závislí, no keď som videla ako tam tie deti skáču do nej popri tých plastikových flašiacha a spenených splaškoch z nejakých závodov 😝

bay
autor
2. jún 2009

No ved....

A ja chcem nieco sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 🙄

halienka
2. jún 2009

Mám piškóty, chceš? 😀

bay
autor
2. jún 2009

Ja som uz presvihla 10 000ku 😅 a dost davno. heheheheeeee