Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
2. jún 2009

z piskot mam kyselinu 😅 ja som narocna. Chcelo by to dobru strudlu s vanilkovym kremom alebo cokoladove fondue alebo aspon magnum 😀 😎 😀

bay
autor
2. jún 2009

A vobec sa nenudim.... A to mam takto fungovat este 6 tyzdnov 😝

sisipetka
2. jún 2009

kocky som v soku, vsimli ste si ten foto album "Lilianka na poslednej ceste" 😔 - ano je to strasne, ze chudatko odislo do nebicka, ale ja by som asi moje malicke babatko v truhlicke nedavala do fotoalbumu takto na konikovi 😔 Chapem smutok rodiny a tu hroznu bolest, ale toto je na mna dost vela 😔

bay
autor
2. jún 2009

Vzdy je desne ked deti umru 😔 😢 ale osobne by som ani nechela mat na nete fotky z pohrebu vlastneho dietata 😔

sisipetka
2. jún 2009

no ja by som asi nechcela mat ani fotky hocikoho po smrti, najradsej si ich zachovavam v mysli, takych ako naozaj boli 😔

bay
autor
2. jún 2009

To ani nehovorim... Ale to este pochopim, ze si niekto odfoti, aj ked mna by to ani nenapadlo.

sisipetka
2. jún 2009

no ja by som to ani nechcela, ale nechajme smutnu temu - este stale som v soku 😔
..inac boli ma brusko, opat som pojedla vsetky mozne druhy ovocia a zaliala to vodou 😅

bay
autor
2. jún 2009

a ja zas musim na zachod a bojim bojim ze ked sa postavim, tak odtecie voda a plodova to nebude 😅 😀 😀

halienka
2. jún 2009

Peti, aj ja som v šoku, ale to je jedna z tých báb z témy umrelo mi dieťa, čo aj potom na volnej diskusii založili tému, kde chceli ohromne odsudzovať jednu babu, že čo obliekla svojmu mŕtvemu dieťaťu do truhly 😠 našťastie to adminka vtedy rýchlo zamkla, lebo to bolo hrozné. Niektoré ženy nevedia kde je hranica. Mne to aj pri dospelých prišlo vždy čudné fotiť na pohrebe...No ale ľudia sme rôzny, s tým nič nenarobíme. 😔

bay
autor
2. jún 2009

No niektori ludia riesia fakt dolezite veci a este aj v pravej chvili 😠 😠 😠

sisipetka
2. jún 2009

Leni tak to je hrozne, co pises. Niektore kocky naozaj nevedia co so sebou 😖 Myslim si, ze im chyba ucta k tomu malemu, ze ho takto vystavuju verejne 😔

sisipetka
2. jún 2009

Bay, tak netlac moc - nieze budeme mat v BA povoden 😅

bay
autor
2. jún 2009

chichi 😝

halienka
2. jún 2009

Nevšimla si si vtedy tú tému? Niečo také to bolo, že čo sa patrí, keď umrie dieťa. Že ako mu vzdať poslednú úctu, ako ho obliecť ako smútiť...a ukázalo sa, že to bolo namierené na jednu kočku, ktorá sa podľa nich asi správala nejako neprístojne keď jej umrelo dieťa a viem že ju tam kritizovali aj za to čo mu obliekla do truhličky. Ako keby v takej situácii žena dokázala vôbec rozumne rozmýšľať, ako toto môže niekto si vôbec dovoliť posudzovať.

bay
autor
2. jún 2009

To uz su fakt chori ludia, ze ako sa ma smutit 😠 😠 😠 jooooooooooooooooj. To je hruza 😠

bay
autor
2. jún 2009

Ale uz fakt zmenme temu... 😝 Myslite si ze mozem poprat pre drobca tak dva mesiace dopredu? Alebo musim az tak tesne? 😅

halienka
2. jún 2009

joj ľudí blbých je na svete 😝 len človek by to asi nikdy nečakal práve od žien ktoré si tým tiež prešli 😝
Bože, ja dnes v tej robote nič nerobím 😀 😀 😀

bay
autor
2. jún 2009

Ja dnes makam vo velkom, uz som zodpoedala 3 maily 😀 Z toho jeden od MK 😀 😀 😀

halienka
2. jún 2009

Bay, máš pravdu, ideme o inom 😉 Ja ti neviem ako dopredu treba prať, ale veď tie 2 mesiace by nemali byť nejako moc veľa. A lepšie sa ti bude teraz ako potom s takým veľkým bruškom keď už budeš funieť 😀

bay
autor
2. jún 2009

Ved prave a behat s takym velkym brusiskom po vani (inak na snury nedociahnem) bude uz o dva zivoty 😝 😀 a navyse chcem byt predsa na chate 😵 a tam valat sunky 😀 😀

sisipetka
2. jún 2009

Bay kludne to poper, prezehli a uloz niekde, kde sa ti nebude prasit..... tam skor ide o to, aby boli ciste z dovodu kupy a pod.

bay
autor
2. jún 2009

joooj. To este bude problem s tym zehlenim 😅 😅 Musim asi zajst dnes do obchodu a kupit MK veeelku cokosku a salko a milo sa nanho usmievat a ukecavat ze bude zehlit aj pre drobca nie len pre seba. A ked mi to nevyjde, aspon budem mat coko a salko pre seba a odnesiem to maminke 😅 😵

skybaby
2. jún 2009

no uz somsi trochu zdriemla a teraz by som si dala nieco dobre len sa mi nechce vstat a som sama doma ... asi budem musiet 😀
leni ja som tam isla dnes na siedmu a o desiatej uz bol muz pre mna 😉
ja som tiez dementna ... som citala ze "bay ...uloz niekde kde ti nebude prsat" si hovorim ze ako petka dobre radi 😀

bay
autor
2. jún 2009

Jani, ale ved je dolezite aby ti veci pre mimco nezmokli!!! 😀 😀 😀 😀
To ta chlap nechal doma samu? Nezodpovedne od neho!!!! 😠 😠

sisipetka
2. jún 2009

Jani, tak fajn, ze si si oddychla. A nebojte, moja tehu demencia je tiez akcna 😀
Idem domenky, je mi hrozne zle a potrebujem si lazkat....no a este ma caka depilovanie tych kopec noh, co mi narastli, aby sa doki vo stvrtok na kontrole nezlakol 😅

bay
autor
2. jún 2009

Peti a nechce sa ti vziat aj moje nohy utokom???? 😅 😀 😀
Ja este min hodku a pol do odchodu... 😠 😒 ☹

halienka
2. jún 2009

Peti, aj ty ideš vo štvrtok? Aj ja idem vo štvrtok, idú ma stiahnuť z krvi 😀 Moja prvá otázka bola, že či musím nalačno 😀 sestrička sa sústrasne na mňa pozrela, že no tak niečo máličko môžte prejesť 😀 😀
jani, to si mala rýchlovku 🙂 no ale doma je isto lepšie ako čo len jediná noc v nemocke 😉

bay
autor
2. jún 2009

Aj ja idem vo stvrtok 😀 😀 😀

skybaby
2. jún 2009

no viidte koho som si to zobrala, strasne 😀 furt by len peniaze zarabal 😀
ja som sa vcera tam dole len tak trochu oholila ze aby sa nezlakli pralesu, ale keby som vedela pred jakym fesnym sanitarom sa budem vyzliekat bola by som to vylepsila, no co uz 😀

bay
autor
2. jún 2009

Jani to si sa pred sanitarom vyzliekala??? A to ta vopred ani neupozornili ze to bude fesak? Och. To je od nich kruteeeeeee 😠