Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
3. jún 2009

Peti 😀 😀 😀 ani zo mna. Ja ked tie prsty aj strcim do krku ako len dociahnem, tak nic z toho 😅 a tiez som zazivala stavy ze som tuzila ist vyobjimat misu. Ale mne na to stacil kusok jablka 😀 😀 (pocas tohto tehu 😉 ) alebo zehlenie...
No ja sa na obedik este len chystam 😒

halienka
3. jún 2009

Ahojte babky, ja sa už hlásim z roboty, poviem vám pravdu, ledva som sa sem dohrabala 😝 z nevoľnosti sa vykľula ďalšia hnačka, chvíľu som sedela na wc s lavórom na kolenách bo som nevedela ktorým koncom to skôr pôjde, no nakoniec sa rozhodlo dpodkom. Teraz mi je už lepšie ale brucho bolí riadne. Ja by som tak potrebovala jeden deň nejesť, ono by sa mi ukľudnilo to črevo, lenže keď to sa teraz nedá, proste keď nejem zas mi je zle od hladu. Prašť ako uhoď 😖 Už som sa aj objednala ku gastroenterológovi, lebo už mi je z toho do revu. Nech čosi so mnou robí, šak som už druhý deň len na suchom pečive a piškótach, chúďa moje malé, a že pestrá strava. 😝

sisipetka
3. jún 2009

a co tak neskoro na obedik - ved Misko uz musi byt hladnucky - Ty si teda mamina, co mu robis 😠 😉
No ja uz mam dalsiu dolezitu cast dna za sebou, spracovala som podklady na mzdy za seba a svojich ludi a uz budem pekne cakat 10 dni na vyplatu 😝

bay
autor
3. jún 2009

No co no. O desiatej som si dala desiatu - ze cely kakaovy zavin a nejak az teraz zacina byt trosku miesta na obedik 😀 Aspon nebude tolko ludi v Poluse 😀 😀 😀
Leni 😔 a nejaka polievka by ti nepomohla? Alebo ryza 😅 😝

halienka
3. jún 2009

Najlepšia je kuracia polievka, ale tá sa nám ako najust včera pokazila 😠 a dnes som si išla akože variť ďalšiu, ale jednoducho nedalo sa. A z ryže ma naťahuje len si na ňu pomyslím 😝 Večer s MM navarím tú polievku nech mám aspoń nejaké živiny, kurňa 😝

bay
autor
3. jún 2009

No tak aspon tu polievocku papaj 😉 nie ze skoncis na infuzkach.... 😠 😉

sisipetka
3. jún 2009

Leni to je fakt hrozne, a hlavne ked by si chcela dietatku dat co najviac, tak to crevo neposlucha 😠
...asi fakt len polievocka...a detska vyziva ti nie je dobra ?

bay
autor
3. jún 2009

Booooze, zastavte ma niekto lebo prasknem 😝 mne by oci jedli len to brucho uz nevladze 😅

halienka
3. jún 2009

No a takýto deň a ešte sa mi sem aj priama nadriadená dohrabe, tak to sú dni na nezaplatenie toto 😝 😀 Ešte šťastie, že dnes nebola vrámci zdrbávacej návštevy, ale len rušili veľajšiu pobočku, tak sa tu stavila. 😝

bay
autor
3. jún 2009

Takze zdvorilostna navsteva? 😝

sisipetka
3. jún 2009

Leni, no esteze to tam mas vydrzat len 4 hodky - chuda babatko, tolke zle vonkajsie vplyvy musi vydrzat 😅
...tak a uz prisla na mna hodinka - nechutne zle a spat 😢 - dnes opat tie nohy neodepilujem. Musi postacit ziletka 😝

halienka
3. jún 2009

No také niečo, ale mala dobrú náladu, ba ešte aj ma poľutovala kvôli tým 4 hodinám, že jej sa také riešenie nepáči, ale ona s tým nič neurobí. Vypila kafe a šla 🙂

halienka
3. jún 2009

A ja tiež večer depilujem, som zvedavá ako sa k tomu dokopem. Ale musím, lebo ráno na siedmu tam musím byť a to by som musela neviem o kolko ráno skôr vstávať a to sa mi nechce. 😝 takže to dnes musím zmáknuť 😎

sisipetka
3. jún 2009

aj ja to musim dnes zmaknut, ale vyberam si moznost B - bezbolestne holenie 😀

halienka
3. jún 2009

No jasné Peti, hádam sa nebudeš teraz ešte aj vedome týrať 😉 😀 ja teda depilujem bikiny tým krémom a nohy vždy klasicky žiletkami, takže je to tiež bezbolestné 🙂 dtačí že ma bolí brucho, nie to ešte nohy 😀

bay
autor
3. jún 2009

Ja dnes tiez musim epilovat nozky 😝 Auuuuuuuuuuuuuuuuu a dole krem a ziletka a snad chlpy nepreziju 😅 😀 😀

halienka
3. jún 2009

takže dnes máme hromadné odchlpovanie? 😀 😀 😀

bay
autor
3. jún 2009

Tak zajtra mame hromadnu navstevu Dr. 😉 😀 😀 😀

sisipetka
3. jún 2009

Majte sa krasne babiky, tak idem na to holenie a zajtra na navstevu k dr. 😝 Dufam, ze bude vsetko ok a okolo obeda sa vam ozvem. papa a neporezte sa 😀

skybaby
3. jún 2009

caute ja teda zajtra k dr. nejdem a k epilovaniu by som sa aj pridala ale ked mne sa nechceeeeee, som lenivaaaaa 😀 ale aspon budem vam ostatnym drzat palce 😉

halienka
3. jún 2009

No aj ja vám všetkým držím palčeky, dúfam, že nám to všetkým dobre dopadne 😎 aj s tým holením a nebudeme zajtra vyzerať u dr. ako po nejakom lúpežnom prepade 😀 😀

bay
autor
3. jún 2009

Jani, mi o lenivosti ani nehovor 😀 😀 😀 Mne sa nechce ani len maily pisat, k holeniu sa ani nevyjadrujem... 😉

skybaby
3. jún 2009

ja dnes cely den lezim, pozeram telku alebo surfujem alebo citam alebo spim alebo jem ... neviem ako pojdem v pondelok do roboty 😀

bay
autor
3. jún 2009

Autom? 😉

skybaby
3. jún 2009

teda bay ty mas ale dobre napady 😉
no idem sa asi prekonat a nieco uvarit a kto bude hladny nech pride na veceru 😉

bay
autor
3. jún 2009

Idem 😉 z prace to mam na skok, kam presne mam prist a co budeme mat? 😵 😀

skybaby
3. jún 2009

babyyyyy chromozomy su ok a je to dievcatko 😵 😵 😵 a afp tiez vyzera ok ale to si musim este pockat na definitivne vysledky 😵

bay
autor
3. jún 2009

Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 moc sa tesim 😉 😵 a aj bambulka ti vysla 😵 😉
Takze cestou na veceru kupim detske sampano a opijeme sa 😀 😀 😵 😀 😀

skybaby
3. jún 2009

veru veru treba sa poriadne opit 🙂 bude cina a pridi na pluhovu a ja uz naozaj idem varit 😀

bay
autor
3. jún 2009

Ty byvas na pluhovej?????? 😨 😨 😨 A kde tam? Mne tam byva ujo 😅