Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
18. jún 2009

tak ja tlacim uz druhu mini cokoladu. Beriem si priklad z Janky a idem na sladke 😀
Nadi posielam pusinku malickej a pozdravujem Majku s krpcekom 😉
Kocky zavidim vam mini brusko, ale my budeme mat aspon viac priestoru na kotrmelce 😀

bay
autor
18. jún 2009

Peti, ty moc miesta na kotrmelce mat nebudes... 😝 😀 😀

sisipetka
18. jún 2009

asi mas pravdu, pri tolkom jedle, co zosrotujem 😀

halienka
18. jún 2009

babky, no ale mne sa zdá, že teraz mi to brucho rastie viac ako pri prvom tehu, takže Bay, vychutnaj si to teraz, lebo pri druhom budeš mať ešte väčší kotol 😀 😀 Peti, tebe sa to nezdá?
Nadenka ahoj, tak mrkvička musela riadne chutiť, keď Ninka po nej tak dobre spinká 😵 a ako si jej ju spravila? varenú a popučenú?

bay
autor
18. jún 2009

Tak vidis, ani len na valanie sudov to nebude 😅
Tak ja som dnes spisala To Do Lists predporodny a jeden pre MK poporodny (dost detailne info co kde a ako 😅 😀 ) No malo nam toho neostava 😠 😝 MK sa bude musiet zacat poriadne obracat po navrate zo sluzobky.. 😀 😀 😀

bay
autor
18. jún 2009

Leni, ale ved to vsade vsetky pisu ze dalsie tehu = vacsie a rychlejsie rastuce brusko 😉
A ja som akak dobra!!! Moje tretie tehu a ake male brusko 😀 😀 😀 😀 🤐

halienka
18. jún 2009

Bay, čo si to písala? 😕 😅 to ako nejaké pokyny, že čo treba ešte stihnúť pred a čo po?

bay
autor
18. jún 2009

jj. presne tak. Co musime dorobit nez pojdem rodit. A na ake urady musi MK ked sa drobcek narodi kym ja si budem lehnit v nemocke. 😉

halienka
18. jún 2009

No bay, nebuď súkromníčka a hoď aspoń tie úrady, to budeme isto aj my potrebovať 😀

sisipetka
18. jún 2009

Leni mas pravdu, mne vybehlo velmi rychlo brusko a minule sme porovnavali foto z minula v 18 tt a teraz mna v 12 tt. No hadajte, kde som vacsia 😀
...................odpoved - no predsa teraz 😝
Bay, my si robime TO DO listy iba v praci 😀

bay
autor
18. jún 2009

http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-po-poro... 😉
A formulare co treba povyplnat - DSS, prispevky este pohladam v mailoch 😉

sisipetka
18. jún 2009

kocky s tymi uradmi v pohode, zvladate to a vasi muzi taktiez. Pockajte aki budu sikovni, ked uz bude mimi s maminkou v nemocnici cakat na odvoz. Od radosti vybavia aj nastup do zakladnej skoly 😀

bay
autor
18. jún 2009

Peti, ja musim pre MK robit aj doma.... Povedat nestaci ☹ min na vsetko zabudne 🤐
Ja nepochybujem ze vsetko zvladam, len musim mat zoznam co vsetko mam zvladnut, aby som nieco dolezite nezabudla 😉

sisipetka
18. jún 2009

to nepochybujem, ze potrebujes zoznam - v tehu sa to casto stava - osobna skusenost 😀

sisipetka
18. jún 2009

tak ja dnes vypinam, opat sa idem konecne osprchovat k nasim 🙂
Pekny zvysok dnicka zelam ...

bay
autor
18. jún 2009

Umieram..... resp. roztapam sa... ze 27°C 😝 a to este nie su tie najhorsie horka....

halienka
18. jún 2009

Bay, ďakujem 😉 to je dobrá stránka 🙂 Ja sama mám v tom ešte dobré medzery, nieto keby som to dala na starosť MM, tak to by bolo úplne v kýbli 😀 😀
No a zjedla som pár kúskov kalerábu a teraz ma ide roztrhnúť 😝 😀

halienka
18. jún 2009

A šupla som fotku môjho pupku 😝 😀

m311293
19. jún 2009

ahoj holky, dnes mám volno, jednak nám nejde v práci elektřina a jednak jsme měli včera firemní večírek a bylo nám doporučeno zvážit svoji dnešní účast v práci. No uznejte tímto je jasné že práce dnes nebude.
Z večírku jsme přišla dnes v 1 ráno. Ale bylo to fajn, byl i taneček, už nebyla tancovat ani nepamatuji.
Dnes bych měla balit , jedeme na vodu, ale ještě nejsem rozhodnutá, bo mně bolí v krku, a taky hlásí jen 16 °C a déšť.
Leni, a ty si po amnio šla do práce? Nejsi náhodou nějaká pracovitá?

halienka
19. jún 2009

Ahojte babky 🙂
Eliška, tak ty si sa bola zabávať? A dokázala si vstať o šiestej ráno 😎 tak to ťa obdivujem 😅 No ten víkend fakt nehlásia bohvieaký pekný, asi to na nejaké výlety veru nebude. U nás už teraz ráno pršalo, ale vraj cez deň má byť ešte pekne, no večer už to má prísť a potom celý víkend naprd. 😝 Ale aspoň ma nebude žrať, že von je pekne a ja musím doma upratovať, lebo mám toho veru dosť na robotu.
Ja som priamo po amnio nešla do roboty, ten deň som bola v nemocke, až na druhý deň som šla. A to len preto, lebo to mám na 4 hodiny a aj tak tam celý čas sedím, takže to je v pohode. Keby som mala inú náročnejšiu robotu neboj sa, isto by som nešla. 🙂
Bože dnes som mala neuveriteľné sny, ale zapamätala som si len jeden, že som bola na kolonoskopii a vytiahli zo mňa také pásikaté červíky bléééé 😠 taká som bola šťastná ke´d som sa zobudila, že to nie je pravda 😀 😀 😀

weja
19. jún 2009

dobré ránko 🙂
Leni, pekné bruško 😵 a ozaj si mohla zobrať nejaké voľno, aby si si teraz trošku oddýchla... ťa tu začneme podozrievať, že si workoholik... 😀 😉

Eliska, a čo robíš hore už o 6tej, keď si do 1nej žúrovala...? 😅 je to dobre občas vypnúť a zabaviť sa... 😉 a kam ste sa chceli ísť kúpať? dnes je aj tu zamračené a hrozne dusno, asi sa dažďu nevyhneme... 😖

pekný deň 😎

halienka
19. jún 2009

Ahoj Weji, a ty ako? čo máš nové? 🙂

weja
19. jún 2009

Leni, no ja všetko po starom... 🙂 ale už začínam intenzívne pracovať na tom zájazde do Paríža, čo som už tuším spomínala (darček k maminej 50ke) a nakoniec s ňou pôjdem ja 😵 ja som Paríž ešte tiež nevidela, zato MM tam už bol ešte počas SŠ, a jeho by to aj tak príliš nebavilo, takže si urobíme dámsku jazdu... 😎 len ešte hľadám vhodný termín a konkrétny zájazd... 🙂

halienka
19. jún 2009

Tak to držím palčeky, nech sa ti podarí nájsť niečo za fajn cenu 😉 joj, aj ja by som hneď išla 😀 len teda nie s mojou mamou, lebo to by sme sa hneď po prvom dni pozabíjali 😀 😀

m311293
19. jún 2009

Weji, nejdeme se koupat ale plavit se po Vltavě na raftech.

Já včera nepila alkohol, měla jsem jen pivo a 1 jelzina, a měn běžně stačí ke spánku 5 hodin a když tak odpoledna zalehnu.

leni, ty už máš sny jako Bay

weja
19. jún 2009

Leni 😅 ja našťastie s mamou dobre vychádzam, veď inak by som sa na to zase nepodujala... 😀
Elis, takže adrenalín ťa dnes čaká... 🙂 máš odvahu, ja by som sa na takéto niečo nedala nahovoriť ani za nič... 😅 🤐

skybaby
19. jún 2009

ahojte 🙂 ja som este nikdy nebola na raftoch a priznam sa ani ma to velmi nelaka, asi nie som dobrodruzna povaha 😀 wejka ale ten pariz by som veru brala 🙂 nasi idu tiez tusim v auguste do pariza, takze este mam aj ja nadej ze sa niekedy dostanem 😀

m311293
19. jún 2009

weji, hned bych jela do Paříže, za nejlepší považují Eiffelovku a Louvre

bay
autor
19. jún 2009

Dobre ranko, tak mna boli dnes hlava ako kona uz od rozlepenia oci 😠 V noci som zas nemohla zaspat jak mi bolo teplo a vsetko ma bolelo a nedalo sa mi lahnut.Uz sa tesim ked si toto moje zufalstvo zacne uzivat aj MK 😠 😝
Elis, taknech vam ten splav vyjde. Nasa partia ide na vltavu ten dalsi vikend. Ale ja nemam odvahu... Neviem nakolko by rafty prezili pazuriky nasich milacikov 😅 V tomto viac verim kanojke. A ked uz na raft, tak na divoku vodu 😉 Takze to az na jesen, bo s Miskom radsej nepojdem 😅 🤐
Ja som dnes nahodou mala veeeelmi dobre sny 😉 😵 😀
Weji, Pariz je nadherny 😵 Eiffelovka sa dala, pekny vyhlad, inak nic moc, ale berte to ako hodnotenie cloveka co sa deeesne boji vysok 😀 😀 Takze musi byt uzasna ked som na nu vyliezla 😀 😀 A tie ich galerie 😵 😵 No nadhera 😉

bay
autor
19. jún 2009

Leni a ty nechces dat bombulku zaockovat? 😅 Ja som riadny spion 😉 😀 😀