Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
22. jún 2009

ahojte 🙂 ja z tohto pocasia absolutne spim ale na stretko by sme tiez prisli dva kusy, dufam ze nam do toho nic nevbehne a teraz idem zivat pekne dalej 😉

sisipetka
22. jún 2009

ahojky,
aj my tu zivame a vobec sa nam nechce 😅 Hodila by sa postel do prace, teraz by som sa do nej zababusila, privrela oci a snivala pekny sen 😵

evitkamalicka
22. jún 2009

my by sme sa tiez hlasili 2 kusy keby sme mali auticko, ale tak v oktobri bude a potom mozme hocikedy aj my

bay
autor
22. jún 2009

A viete co je najhorsie? Byt doma, moct sa hodit do postele a nemoct zaspat 😠 😠 😠

nada.hope
22. jún 2009

ahojte zlaticka? ako s mate v tento uprsany den? 😒
Inac pamatate si este nasu temu tehulky z novej nadeje, nejako prestala byt aktualna a nevieme nic ani o Maskovi, ani Nelinke...............to su tajnostkarky vsak? 😒

sisipetka
22. jún 2009

uz som tu, bola som nieco vybavit, mali sme meeting a teraz sa brodim zivotopismi.
Nadi pamatame sa, ale dohodli sme sa (teda ja zo sebou), ze pockame na Wejku tehulku, potom zavrieme novu nadej a presunieme sa do tehuliek z novej nadeje 😉
Masko Zuzka sa ma ok, Branko poctivo cvici Vojtovku a boli teraz s ocinom na vylete v Parizi 😵

sisipetka
22. jún 2009

Evitka neboj, ked bude auticko, tak urobime dalsiu stretavku, aby ste mohli s Adamkom prist 🙂

sisipetka
22. jún 2009

zmizli.....a bolo ticho.... 😅

halienka
22. jún 2009

Ahojte babky 🙂 ja som sa dnes akosi ani k PC poriadne nedostala. Doobeda som sa schytila žehliť a nejako som pozabudla na čas a potom som ledva stíhala do práce. A v robote bol skoro celý čas kolega a furt sme niečo riešili - napr. IQ test, ktorý nám prišiel mailom 😀 - a tak som sa nedostala na koňa. Ale v IQ teste sme zistili, že ak vylúštime jedno číslo, tak máme 120 IQ, keďže sme ale prišli na to spolu, tak to vychádza, že máme obaja po IQ 60 čiže spolu 120 😀 😀
Bay, ja som mala opačnú situáciu, chcelo sa mi spať, ale v robote nám akosi chýba posteľ 😝 😀
Peti, pozdravuj Zuzku ak s ňou budeš v kontakte, dúfam, že to zvládajú s Brankom a že sa to zlepšuje, v takýchto prípadoch trpezlivosť ruže prináša, aj keď verím že je to ťažké.

m311293
22. jún 2009

ahoj holky, u nás je boj o comp, te´d jsem vyhrála já. 😀 😀

Leni, já už ti to říkala dřív že to bude Sonička, já nevím co se pořád divíš. 😀

Soni, to je nepříjemné takové starosti, člověk namísto toho aby se radoval z dcerky, tak musí řešit tohle. Držím pěsti ať to dobře dopadne v bance. Teď když půjdeš do práce, tak by mohli chvíli posečkat a mít pochopení. Jak to budeš dělat s tamarkou?
Já bych ráda na stretko, ale fakt nic neslibuji, bo nevím co bude zítra natož za 14 dní. Mně navíc 13.7. čeká dozorový audit, asi nebudu příjemný společník.

Dnes jsem asi po 20 letech jedla tarhoňu, normálně jsem se bála bay mi nazaskočilo, já jsem taková šikovnica, že se zadusím i slinou. 😀 .
Nevím jak na slovači, ale tady chčije a chčije 😀 😀

halienka
23. jún 2009

Dobré ránko babky, veď už tolko nespite 😀
Eliška, tak dobre, tak bude Sonička, len dúfam, že nie s pipíkom 😀 no veď za nejaké 2 týždne už by som to mala vedieť naisto 😝 Škoda, že na to stretko to máš tak ďaleko, ja viem že nie vždy sa to dá. Ale neboj, my sa nejako už zcukneme 😉
Sky, tebe ešte neprišli výsledky z amnio?
A inak tu tiež stále prší 😝 Snívalo sa mi, že som lúpala vlašské orechy 😀 a veru máme doma celé vreco, neviem kedy to pojeme. Nechcete niekto orechy? 😅

weja
23. jún 2009

ahojte 🙂
Peti, to je milé, že chcete počkať na mňa 🙂 len aby ste nečakali do súdneho dňa... 😖 ja neviem - ste si isté, že tie deti nenosí bocian...??? že by som si nejakého zostrelila, keď už nechce k nám prísť dobrovoľne... 😠

Bay, ty už dnes pracuješ? ako to, že tu ešte nie si? čo to máš za pracovnú dobu? 😀 😉

Leni, inak aj ja mám pocit, že v tvojom prípade to bude dievčatko 🙂 ale mne tipy väčšinou nevychádzajú, tak neviem-neviem... 😀 s tým IQ testom to bolo dobré, taký potešujúci výsledok ste dosiahli 😀

inak tu v Jasnej bola ráno úplne modrá obloha 😎 ale teraz je tu riadna hmla, hádam sa to ešte vylepší, ale dážď už nechceeem... 🙄

halienka
23. jún 2009

Ahoj Weji, no u nás momentálne chvíľu neprší ale hlásia na popoludnie zase riadny dážď, takže ešte stále tomu nie je koniec 😒 A akonáhle nejakého bociana uvidím, posielam ho rovno k tebe 😉 neboj, do súdneho dňa čakať nebudeme musieť, len to chce správny čas a na ten si my počkáme 😉 Ono to určite príde a ja myslím že ešte do konca tohto roku 😉 🙂

weja
23. jún 2009

no ja som tento mesiac videla - a to nepreháňam - aspoň 15 bocianov... len žiadny nechce k nám prísť... 😠 😠
no inak minulý rok ma kamoška nahovorila, aby sme išli k numerologičke (aj keď ja týmto veciam až tak neverím, resp. si z toho vyberiem len to, čo sa mi hodí 😀 ), no a ona mi povedala, že rok 2008 nie je dobrý pre splodenie potomka, vraj hrozia zdravotné komplikácie... ☹ ja som to samozrejme pustila jedným uchom dnu, druhým von a ďalší mesiac som otehotnela... a dopadlo to tak, ako dopadlo... 😔 a minule som našla ten papier od nej a mám tam napísané, že vhodný rok na snaženie je práve 2009, ale 2010 je už zasa rizikový... 😕 tak ozaj neviem, čo si mám o tom myslieť a ak nám to nevýjde tento rok, či máme mať celý budúci rok pauzu alebo to risknúť alebo čo vlastne...? ☹ asi mi šibe, že uvažujem nad takýmito vecami, čo? 😅 🙄

bay
autor
23. jún 2009

Weji pracujem, ale este musim rano k Dr. nech mi ukonci PN a ona zacina az o deviatej, realne pride az o pol desiatej 😝 😀 tak sa hrajkam so steniatkom 😅 😀 Len dufam, ze si az v praci spomeniem, ze komp ostal doma 😀 😀 😀 😀
A je mi jasne, ze ked budem dnes v praci, tak by som zaspala hned 😠 😠 😠
Weji, neboj, my sme trpezlive 😉 😵 A neviem ci strielat bociana je dobry napad. Este by sa nastvali a vymysleli nejaku pomstu akoze vsetky deti by potom nosili k vam a tooooooooooolko hladnych krkov... Nic moc na zivenie, aj ked uznavam, ze lacna pracovna sila, tak by si si mohla zalozi fabriku 😅

halienka
23. jún 2009

Weji ja sa ti vôbec nedivím, veď človek už osloví kadekoho keď moderná medicína zlyháva. A častokrát sa tí senzibili trafia. Ale nikdy to netreba brať na 100%, lebo ono to ani nemôže byť na 100%. Ja som sa kedysi týmto veciam venovala, teda nie že by som ja mala také schopnosti, to nie 😀 ale zaujímalo ma to a veľa som o tom poštudovala, a preto viem, že tie predpovede častokrát môžu byť pravdivé len v ten moment ale za mesiac už môže byť všetko inak, pretože máme slobodnú vôľu a svojimi myšlienkami a činmi môžme meniť svoj osud, a kľudne je možné že tá istá veštica by ti za mesiac vyveštila už niečo iné, pretože jednoducho za mesiac sa niečo zmenilo a tebe sa tým pádom mohla zmeniť línia osudu. Takže nejaké dlhodobé predpovede už vôbec netreba brať až z takou istotou. Ja držím palčeky aby to vyšlo čo najskôr a myslím si že už to určite teraz dopadne dobre 🙂
Bay, ale veď si mala byť doma 2 týždne, či nie? A noha už nebolí?

weja
23. jún 2009

Leni, tak troška si ma ukľudnila... 🙂 ona nebola síce veštica, bola to numerologička, ktorá to vyčítala z môjho a MM dátumu narodenia, ale asi je dosť možné, že aj tieto veci sa môžu meniť... asi sa vrátim k môjmu pôvodnému - jedným uchom dnu, druhým von... 😀 verím, že to bolo prvý a posledný raz, čo som niekoho takého navštívila... najlepšia je sladká nevedomosť... 😀

Bay, tak 2-3 detičky by mohli doniesť, ale viac by nemuseli, nech zasa nie som druhá Angelina... 😀
tak ti pripomínam - nezabudni komp!!! ale už asi nie si doma, čo? 😅

skybaby
23. jún 2009

ahojte 🙂
leni idem vo stvrtok rano k dokimu a vtedy by uz mali byt komplet vysledky, tak trosku bojim a navyse sa z barborky stal za posledne dni spachtos a odmieta ma kopat, ale hadam je vsetko ok 😉 ty mas tusim este nejake dva tyzdne cakania pred sebou?
wejka ja som kedysi davno bola u vestici a predpovedala mi prve dieta tusim v roku 2008, hahaha a celkovo maju byt tri a opis mojho muza zivota tiez velmi na mm nesedi 😀 tak ja by som asi zvolila ten system ze jednym uchom dnu a druhym von 😉

bay
autor
23. jún 2009

Tak uz sa hlasim z prace. Mala som byt doma dlhsie, ale nejak to nezvladam. Stale polihovanie ma za nasledky desne bolesti chrbta a v noci nemozem zaspat, takze som rano nevyspana a potom si cez den zdriemnem a to je dalsi dovod preco nemozem v noci zaspat. Takze som vyrazila do prace, ale kedze ma caka vela navstev Dr. tak tu aj tak vela nebudem a kedze sa mi uz moc robit nechce tak si nachadzam vyhovorky pre ktore musim niekam ist a aspon mam pohyb 😀 😀 😀
A pokomp som sa musela vratit od dveri, ale dazdnik som zabudla 😝
Weji, ten rok 2008 pre nas asi moc dobry nebol ale urcite by som to kvoli nejakej tete nevzdavala ani v roku 2010, ale to uz budes davno tehu 😉 Mne podla numerologie vyslo ze umriem v povstani, ktore sama zorganizujem a kamoska by sa podla toho mala stat sumom 😅 No a co sa deti tyka, tak nam vyslo ze budeme mat 1,5 dietata. Tiez dost divne, nie? Ako mozem mat pol dietata??? 😕 😨
Takze oddnes som volna na obedy na obchodnej/poluse. 😀

nada.hope
23. jún 2009

Ahojte zlaticka,.................Evitka zalozila novu temicku,....................hladajte a piste 😉 😀

bay
autor
23. jún 2009

Leni, noha je uz plne ok 😉 Tie nehody maju svoju vyhodu. Uz sa mi telicko neskutocne rychlo regeneruje 😀 😀 😀

weja
23. jún 2009

no to je pekné od vás, že sa sťahujete do iných tém... 😔 a ja sa mám kde zaradiť? 😅

evitkamalicka
23. jún 2009

weji, ale ved urcite budeme pisat aj tu

bay
autor
23. jún 2009

Weji, nemaj boja, ja neopustam NN3 😉 Mna sa nezbaviteeeeeeeeeeeee. Som ako kliest

weja
23. jún 2009

no ešteže tak... 😉

bay
autor
23. jún 2009

😀 😀
Ja sem malej, ale sikovnej 😉 😀

halienka
23. jún 2009

A veď nenaťahujete a napíšte aspoń kde tá téma je 😀 Inak aj ja som na NN3 zaťažená, takže asi len tak skoro odtiaľto nezmiznem 😀 aj keď rada prispejem aj inde, kde mám čo povedať 😉

weja
23. jún 2009

no a kde ste zmizli...? 😕
ja som už aj napapaná, mala som sviečkovú, ale nejako mi je z nej divne, neviem, načo som si ju dávala, keď som na ňu nemala ani veľkú chuť... 😅
Bay, ty sa asi budeš musieť naučiť chodiť pomedzi kvapky, keď si dáždnik zabudla... 😅 či u vás neprší?

sisipetka
23. jún 2009

ahojky kocky, tak dnes sa hlasim oneskorene.
Bola som cele dopoludnie na koznom. Prisla som rano, potiahla cislo 13 a cakala a cakala a cakala 😅 Nastatie kozicka na hlave sa hoji, dali mi este nejake masticky na doliecenie + mi dr. pozrela pupaky na tvari, ktore sa rozhodli pocas tehu ma navstivit a potesila ma - nic vazne, iba sa mi troska z potenia zapaluje pokozka mam si to natierat zazracnou mastou 😎
Ja z NN akehokolvek cisla neodidem, ibaze sa vsetky naraz presunieme do vyssich levelov. Bay mozno to bude to povstanie, tak davaj pozor 😀

bay
autor
23. jún 2009

Tak ja uz som tiez napapana a nejak som zas plna a to som ani vsetko nezjedla ☹ toto je tyrania!!!
Weji u nas prsi iba obcas. A prsalo mi iba asi 2 minuty co som bola vonku, takze som to aj bez dazdniku zvladla 😀 😉
Peti, je fajn ze sa ti to pekne hoji 😉 a uz sa tolko neskrab!!! 😀