Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
29. jún 2009

Peti, tak nakoniec sa ukáže že to boli zastavené vetry 😀 😀 to je u mňa bežné, pichá to od lopatiek až po podbruško 😀 tak dúfajme že sa ti na tom záchode uľaví 😉 🙂 neboj moja, do 38tt to snáď trvať nebude 😅 ja už si tento druhý trimester vcelku užívam - je to podstatný rozdiel 😉

bay
autor
29. jún 2009

Peti, hlavne to v sebe nedus a poriadne to vypusti 😀 😀 😀

sisipetka
29. jún 2009

uz mi je o 50 % lepsie. Idem ja domov sa riadne "vyprdkat" a hadam potom bude uplne, ze dobre. A kedze som sama doma, tak sa ani nikto nebude stazovat, ze sa neda dychat 😀 😀

danka24
29. jún 2009

caute peti poriadne sa vyprdkaj ulavi sa ti a poriadne 😀 😀

weja
29. jún 2009

Peti, no som rada, že tvoj problém je už relatívne vyriešený... 😀 ale vieš ako sa hovorí - kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí - a u tehule to platí dvojnásobne... 😉 😀

inak môj dnešný zážitok - raz ma z toho môjho chlapa porazi... 😠 pár minút po tom, čo som dorazila domov, akurát som sa prezliekala - a môj drahý sa dovalí domov s nejakým kolegom - bez upozornenia sa proste vrútili obaja dnu... vďaka bohu za zásah prozreteľnosti, že som sa asi minútu pred tým obliekla, lebo dovtedy som bola len v nohavičkách... a rovno ho usadil za stôl, že sa idú najesť, lebo už ZASA majú nejakú oslavu v meste... 😖 pozerám naňho, že či mi akože dal vedieť, že budeme mať návštevu, pretože zo včera zvýšila akurát tak jedna porcia pre neho.... ale tak si vravím, že sa nejdem do toho starať, veď je to jeho "návšteva", nech sa podelia ako chcú, keď si to takto parádne zariadil... o chvíľu prídem do kuchyne a MM sa kŕmi vareným a tomu kolegovi dal džús a dobošku... 😅 😅 ale však v pohode... no a potom ako dojedli (teda MM dojedol 😀 ), ho ešte povodil po celom byte, aby mu ukázal, čo sme kde prerábali... ja som práve doskladala prádlo zo sušiaka, takže po celej izbe bolo porozkladané naše spodné prádlo vrátane mojich podprseniek... neviem, či som moc prudérna, ale podľa mňa je spodné prádlo moja osobná vec, preto ho ani nesuším vonku, kde ho môže hocikto očumovať... ale kolega asi nie je hocikto... 😀 ale hlavný klinec prišiel aj tak až na konci, keď si MM spomenul, že ešte chcel čosi pohľadať v pivnici a skrátka ma nechal v byte s mne úplne cudzím chlapom a že vraj "trošku sa s ním bav, za chvíľu som naspäť..." 🤐 😠 😅 😝 tak som uvažovala, že čo by som sa ho asi tak spýtala, ale našťastie mu do toho zazvonil mobil a ja som sa mohla nenápadne vzdialiť...
ach jo... 🙄 a keby som tomu môjmu pár minút pred tým všetkým nevolala, že kedy sa chystá domov - už bol v aute a mohol mi oznámiť, že nepríde sám a už by som sa vedela podľa toho zariadiť... ale však načo, keď ma môže prekvapiť... 😅 no raz ma z neho určite prekotí... 😝
som sa musela z toho vyrozprávať, lebo niekedy nad tými chlapskými myšlienkovými pochodmi ozaj žasnem... 😀

sisipetka
29. jún 2009

Weji, tak pekne si to popisala 😉 Myslim, ze sme si kazda aspon troska nasli tych svojich 😀
Mne sa nieco podobne stalo v piatok, len akurat nedosiel neznamy chlap, ale svokra so svagrom - ja samoska v nohavickach, cerstvy bordel - ved bol piatok a v chladnicke uz tiez vela toho nebolo 😖 Esteze som mala doma aspon bublaninu a mineralku, tak som ju picla na stol, nech si daju, ked uz su na navsteve 😅 Mozno to vyzera divne, ze v pohode svokra - ale mna stale podozrievaju, ze muzovi nevarim a on chudacik chudne a ked je u nas konencne navarene, tak bud ma nabalila moja mama alebo MM to uz nezvladol a uvaril 😅 ale uz som si s tym zvykla zit, hlavne ze MM je spokojny, ked si sam navari, nie 😀 😀 😀
A kocky uz som sa vyprdkala, takto fajne mi je uz asi hodinu 😉 dakujem za podporu, uz sa nebudem tolko stazovat 🤐

halienka
29. jún 2009

Ahojte babky 🙂 tak Peti, som rada že si sa riadne vyprdkala, teraz sa pokús spomenúť si, čo si jedla a z čoho ťa tak nadulo, aby sa ti to nestalo znovu 😀 😀 aj veru, všetci sa predeniu smejeme, ale bez neho je to hotová tragédia 😀
Weji, no ako by ten tvoj bol môj chlap, tak takéto veci mi robí bežne, a to vie že zúrim vždy preto, ale akosi mu to nedochádza, on to proste nechápe. Keď argumentujem, že je doma neporiadok, tak sa spýta: Kde? 😕 😅 On to proste nevidí 😠 Keď mu poviem že nemám čo ponúknuť, tak odpovie že: Načo? Šak džús stačí nie? A keď mu poviem, ale pozri sa ako vyzerám(v župane alebo pyžame, nenamalovaná, každý vlas iným smerom atď.), tak nevinne odpovie: To je dobré, ty si pekná vo všetkom. 😅 😝 😀 No nezabila by si ho? No ja mám vždy na mále. Si niekedy vravím, že asi to má po rodičoch, tí sa teda nikdy neunúvajú aby oznámili, že prídu na návštevu, zakaždým je to prepadovka. Iba keď ich pozveme na narodky alebo tak, tak vtedy vieme kedy prídu, no inak chodia každý osobitne a bez oznámenia 😝 😖

sonicka07
29. jún 2009

petka 😀 tak u vas doma by som teraz nechcela byt. pamatam,ze som citala,ze nejaka baba si myslela ze rodi a ona mala zastavene vetry. ona s tym isla normalne do nemocnice.haha
wejka,dobra story. uplne typicke. som sa pouskrnala,lebo ti muzi su proste hrozni. ja stale nadavam,ze preco nie som lesba
😎
dobru noc.idem spat. dnes som mala zas zehlit o 10,ale lenivost zvitazila,takze idem do postele. ozvala sa sesternica z lode z nemecka,tak sme doteraz skypovali. ti moji uz spia,idem sa pridat.pa

weja
30. jún 2009

dobré ránko 🙂
no včera sa MM vrátil domov a ešte bol urazený, že som sa netvárila veľmi nadšene, keď sme mali návštevu a že ako sa asi musel chudák kolega cítiť... 😝 tak som mu povedala, že nech mi nabudúce láskavo oznámi v predstihu, že niekoho dotrepe a budem šťastím bez seba... ale do rána ho to prešlo... 😀

Peti, no chvalabohu, že je už všetko ok... 😉 niekedy je to na nervy, lebo v tehu človek nemôže ani trochu pocvičiť, aby sa tie vetry trochu uvoľnili...

Leni, to je milé od neho, že "ty si pekná vo všetkom..." 😀 to je obľúbený chlapský kaleráb, aby mali od nás pokoj... 😀 no ale vidím, že nie som sama, čo má z takýchto návštev ohromnú "radosť", aj keď MM na mňa vždy pozerá, že akože čo je na tom čudné - návšteva ako návšteva, nie? 😅

Soni, robota neutečie, radšej si oddýchni, keď môžeš... 😉

halienka
30. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂
Soni, že lesba, to je dobré 😀 😀no hej, niekedy by to aj bolo lepšie veru 😀
Weji, ja to práve poznám, že to je kaleráb ktorým ma chce zastaviť, a to ma vytáča ešte viac. Šak čo si myslí že sa nevidím v zrkadle? No ale treba im to osladiť, aby si uvedomili, že to nie je také normálne ako si oni myslia, ja to teda vždy neskutočne ofrflem 😀 😀
Na tie vetry náhodou ja mám vyskúšané také polohy, ktoré mi vedia niekedy pomôcť, prvú som nazvala rodiaca žena, to ani nemusím vysvetlovať, proste ľahnúť na chrbát, pokrčiť a roztiahnuť nohy, proste rodíme 😀 Druhá je dať sa na štyri ako mačiatko, tak ako mačky vedia prehnúť chrbátik a vystrčíť zadoček a čakať čo vyletí 😀 niekedy mi to fakt pomôže 😅 😉 😀

sisipetka
30. jún 2009

dobre ranko kocky,
som hore asi 2 hodiny a zatial to vyzera celkom slusne, tak uvidime co prinesie pocasie, kedze tu sa pretlaca slnko s mrakmi a stale neviem prist na to, kto zvitazi 😅
Soni to tvoje zehlenie je pre mna ako pribeh z kozmu - vdaka za mojho chlapa 😀
Leni, ale ved ma pravdu - zeny su naozaj krasne vo vsetkom, ale zalezi od toho, co za tym ten muz šípí (co by v tej chvili rad) 😀
Weji, hej uz som rozmyslala, ze aj zacnem tehu cvicit - minule tehu som poctivo chodila 2 x do tyzdna...tak nad tym pouvazujem.
Inac musim sa pochvalit 😉 Ked som prisla vcera po praci domov, tak ma v kuchyni cakala krasna kytica cervenych ruzi i s listockom, ze nas obe miluje 😵 A to sme sa este od vcera rana ani nevideli. Tak ma to potesilo, ze mi aj slzicky vbehli do oci. No co poviete, ved by sme bez nich zahynuli 🙂

sisipetka
30. jún 2009

Leni vdaka za typy 😉 Akurat, ze na kolena nemozem, vzdy ma v tej polohe boleli a teraz po operacii som nestihla dostatocne zregenerovat - posilovala som 2 tyzdne a potom som uz bola tehula - tak teraz len tak opatrne so vsetkym, aby mi tam nieco neruplo 😅

bay
autor
30. jún 2009

Tak sa hlasime aj my.
Weji, no pekne, mne toto moj este nespravil 😵
Peti, no ruze, no teda, vy ste museli posluchat 😵 😵
Ja som rano cestovala na strenutie mimo budovy, takze pekne s ruksacikom s notasom. Nastupim si do trolejbusu a kusok je volne miesto tak si idem sadnut a tu sa mi hned ako som nastupila stavia chlapik a ja mu ze netreba ze ved hned za nim je volne miesto, ze ved nech ostane sediet a on mi zatral, tehula sadni si. No skoro ma tam vykotilo. Som nevedela ci sa ksichtit urazene, ci sa rehotat... Ale uznavam ze v tychto satockach a s ruksakom som musela vyzerat ako skolacka, co snad este ani na strednej nie je... 😅 😀 😀 😀

halienka
30. jún 2009

Ahoj Bay 🙂 a ja že kde si zmizla a ty si chodíš po kadejakých stretnutiach 😀 No keď si ťa predstavím, tak to asi bude tak, chlapík si pomyslel, že tá má sotva šestnásť tak jej ešte môžem rozkazovať 😀 😀
Peti, to je blbé s tvojimi kolienkami 😖 no tak aspoň poloha rodiacej ženy snáď zaberie, len teda neviem ako ju budeš predvádzať v robote 😀 😀 neviem či by ti rovno nezavolali ujov v bielych plášťoch 😀 😀
A len taká správička pomimo, náš Luki mal na vysvečku samé jedničky, sme pyšní 😎 😀

bay
autor
30. jún 2009

Leni, ze Lukimu gratulujem 😉
A to mi pripomina, ze musim ist kupit nasmu Lukimu darcek k narodeninam 😅
Nie len ze sa flakam po stretnutiach ale este aj vela prace mam ☹ ☹ musim opravovat veci po tom mojom nastupe. No nic nevedia dobre urobit 😠 😠

halienka
30. jún 2009

Už aby si bola na tej materskej, čo? 😝 Čo ti nedajú pokoj? Potvory 😝

bay
autor
30. jún 2009

To vies, niekto to po nich musi opravovat a ja som jedina co to vie 😔 😝 ale uz len 7 dni. Buduci piatok som uz bez pocitaca takze nerobim 😀

sisipetka
30. jún 2009

Tak gratulujem obidvom Lukinom 😉
Leni no tu polohu mozme risknut, prave sa pod nas v praci stahuju nejaki dvaja dr. z Kramarov - robia si office - len este musim vyzistit ich specializaciu - lebo taky ocny by mi bol asi na prd - jedine, ze by si moji kolegovia pri tom oci vyocili 😀
Kami ja si Ta viem tiez predstavit pri tom cestovani, ako skolacka, co ide zo skoly s vysvedcenim a pomedzi to jej narastol Misko v brusku 😵

bay
autor
30. jún 2009

Peti, mozno by ocneho vyuzili, take stipanie oci je neprijemna vec... 😀 😀 😀

sisipetka
30. jún 2009

vtipalek 😉
nahodou vcera som si doma riadne poprdkala a dokonca ani vetrat moc netrebalo 😀

bay
autor
30. jún 2009

Tak ja sa pridavam, momentalne si pripadam ako velkovyrobna metanu 😅 a zial su k tomu riadne zvukove efekty 😔 ale zas chybaju tie cuchove (nastastie) 😅 😀 😀

bay
autor
1. júl 2009

Dobre ranko, to uz sem nikto nechodi? ☹

halienka
1. júl 2009

Dobré ránko 🙂 No ja som už včera večer akosi nestíhala sem nakuknúť, bola som aj tak tak vytočená, najskôr ma naštvali dve zákazníčky a potom mi ešte volali z Ginfivu že ten morfologický ultrazvuk mi presúvajú na utorok 14.7., čo mi teda narušilo plány a teraz si musím namiesto jedného dňa dovolenky zobrať dva a vlastne čo sme sa mali stretnúť v tú nedeľu, tak to nepôjde, lebo ja tým pádom pôjdem do Blavy až v pondelok, nechcem kamarátku u ktorej budem prespávať otravovať dve noci. A z toho vytočenia ma potom rozbolela hlava a prešla až teraz nadránom, keď som to nevydržala a šlahla som si ten panadol. 😝 😀

bay
autor
1. júl 2009

Leni 😠 😠 ty narkomanka!!!!
A aky udali dovod na zmenu terminu???? 😠 😠 😠
To akoze nebude stretko? 😢 😢 😢 😢
Tak teraz idem mat depku ja! 😔

bay
autor
1. júl 2009

A ja mam dneska zuuuuuuuuuurku doma 😀 😀 😵 😵
Chlap ide na firemnu zurku a ja mam doma zurku s kolegynami 😀 😀

Len nechce ist so mnou zajtra na kulturu ☹ Som chcela ist na Novu scenu a on ze uz to videl (vyhovorka, ved aj ja co 😀 ale uz si to moc nepamatam a on na 100% nie 😠 )

halienka
1. júl 2009

Bay, no iba ak by sme to stretko dali na pondelok večer, neviem či by vám to nevadilo, no posedela by som zo dve hodinky, asi o moc ani dlhšie nie, lebo zas aj tá kámoška chce byť so mnou. Je to komplikované, celé mi to takto pokazili. Povedali mi, že Dr. niečo v pondelok má tak preto to presúvajú na utorok. 😝
Bay, tak si uži dnes tú žúrku, bohvie kedy sa dostaneš na ďalšiu najbližšie 😉 😀 len sa prosím ťa moc neochlasci 😀 😀 😀

bay
autor
1. júl 2009

Ale ved ti 3D moze robit aj iny Dr. 😠 😠 😠 ze mne to presunuli lebo som trvala na mojom Dr., to este pochopim ale nie ked niekto cestuje kvoli tomu taku dialku 😠 😠 😠
Leni, ja sa mozem stretnut kedykolvek, to uz budem MD 😀 😀 😀
To vies ze si to uzijem, poriadne sa obzeriem a ked pride MK domov tak to schyta, ze ma nepostrazil 😀 😀 😀 A neboj, nebudem miesat. Budem cely vecer na Virgin Kuba libre 😀 😀 (ci ako sa to pise...). Toho znesiem vela 😀 😀 😀 😀

halienka
1. júl 2009

No Bay, ja nemám šajnu čo je Virgin Cuba libre 😀 😀 takže daj si toho kolko chceš, nech ti padne na úžitok 😉

sisipetka
1. júl 2009

Ahojte kocky,
Leni klud, my sa s tebou stretneme aj v podnelok 😉 - aspon budem mat vazny dovod na utek z prace 😀
Bay, Ty koktailka - ja si zase dam - a teraz mi vypadol nazov 😖 - snad si cez den spomeniem 😅 - a uz viem Mochito 😉 Samoska, ze bez alkoholu, ale milujem tlacit ten lad s matovymi listkami a potom tahat cez slamku ako o dusu, pricom na spodku sa to upcha tymi listkami 😀

bay
autor
1. júl 2009

No mojitko by som si dala, ale nemame doma sprite 😝 😔