Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
1. júl 2009

ved ani my, to si dam, ked pride Lenka do BA 😉

bay
autor
1. júl 2009

Pojdeme na long drinky? Mnaaaaaaaaaaaaaaam! Uz aby prisla 😵
Inak mne este tak napadlo, ze to uz bude u Miska postel, tak by si mohla spat aj u nas 😉 ale mame teda len jedno miestecko 😅

sisipetka
1. júl 2009

pojdeme 😉
ja si teraz davam s bobulkou zmrzku, a celkom jej chuti 😵
O chvilu mam mtg. - ble vobec sa mi nechce 😅
A to chces Lenku natlacit do detskej postielky 😀

bay
autor
1. júl 2009

Nie! Detsku jej nepoziciam ale poziciam jej moju 😎
My s Miskom odratavame minuty do obeda... 🤐

sisipetka
1. júl 2009

aj my by sme radi obed, ale az po mtg. - to bol napad, ma takto tyranizovat 😖

weja
1. júl 2009

ahojte 🙂
ja vás dnes akosi nestíham, akurát, že ma tiež ráno rozbolela hlava ako Lenku a musela som si švihnúť ibalgin... 😝
tak sa všetky pekne opatrujte, poobede zasa nazriem, za chvíľu idem na obed... 😵

halienka
1. júl 2009

Babky, čo vy to chliapete za nápoje 😅 tak ja ráno čaj, doobeda káva a potom už celý deň len Naturu nesýtenú (proste pramenitá čistá voda). No ale keď budem v Blave rada ochutnám tie vaše dobrotky, veď keď to "nevypľúvajú" vaše fazulky tak hádam nebude ani tá moja 😀 😀
Bay, prúser je, že ide so mnou aj MM a ten by sa už asi musel napchať v tom prípade len k vám do postele - neviem či by ho tvoji havkáči pustili 😉 😀 😀
Ja už som zhltla polievku, zachvíľku druhé, a to sa už idem pomaly zase chystať do práce 😝

bay
autor
1. júl 2009

Tak my sme uz po obede. Kura na bazanti sposob. Sice by som bazanta pripravila inak, ale bolo to ok 😉
Weji nemas ty ten bolehlav z tolkej prace?? 😠 😅
Leni, no k havkacom spat moze ist. Kludne mu dam aj pelech len pre neho. Oni nespavaju v posteli (to su vynimocne pripady - akoze MK na sluzobke, vazne chory alebo zraneny pes) ale v kuchyni 😀 😀 tak sa moze supnut k nim pod stol 😅 alebo by sa mohol poskladat na gauc alebo na balkon 😀

sisipetka
1. júl 2009

ja uz po mtg a v sebe cely mekac - kolegyna mi doniesla, bo sa mi nechce samej na obed. Ale chutilo nam 🙂
Weji uz nepracuj, to je letna unava - preto ta hlavicka.
Leni aj u nas je volne miesto na balkone 😀 ... a mame ho pekne prerobeny 😉

bay
autor
1. júl 2009

Tak musime zobrat Lenku na mojitko 😵 😵

sisipetka
1. júl 2009

oki na mojito a u nas na balkone 😀

bay
autor
1. júl 2009

No ked inak nedas... 😀 😀

sisipetka
1. júl 2009

ja uz chcem jeseeeeeeeeeeeeen 😖 toto teplo ma uskvari za ziva 😠

bay
autor
1. júl 2009

Ja sa dam asi na brusne tance.... teraz by som bola hviezdou. Misko sa stale mrvi a brucho mi stale tancuje a ze sa riadne vytlaca 😀 😀
Peti a to este nie su TIE horka 😝

sisipetka
1. júl 2009

Das Miska na korculovanie, ked uz teraz prejavuje pohybove nadanie? Budem ho trenovat 😀
Kami ja viem, ze horka este len pridu - ja ich neznasam - milujem zimu a v tehu este viac ako MM 😀

bay
autor
1. júl 2009

Peti ta zima pri tebe mi je jasna! Ja by som na zimaku zmrzla 😅 😀
Ja rada taku jar.
No neviem co z neho nakoniec bude, co si vyberie.... A od akeho veku beries buducich majstrov?? 😀 😀

halienka
1. júl 2009

Babky a ja sa tak teším že je konečne teplo 😀 Keď nemusím stáť na priamom slnku, tak je toto pre mňa najvhodnejšia teplota 😎 až ma štve že nerodím teraz aby som sa mohla teraz promenádovať s kočíkom. Mne to vynde práve na zimu 😝
Bay, ja sa už neviem dočkať tých pohybov, už by som ich hádam mala začať cítiť, nie?

weja
1. júl 2009

keď výplatné termíny sa zasa blížia a musím robiť výkazy ku koncu mesiaca... 😠 😝 ale už sme si urobili kávu a idem kuknúť nejaké noviny na nete... 😀
ja mojito nemusím, mne vadí tá rumová aróma... 😝 ale nealko mojito som ešte nepila, to bude možno lepšie... ale najradšej mám aj tak bavorák, veď fernet v malom množstve je v podstate liek aj na žalúdok, nie? 😀

dievčatá, ak vám je teplo, príďte ma pozrieť do Jasnej - tu je veeeeľmi príjemne 😎 včera som šla poobede k zubárovi, a kým som zašla domov celým mestom (zubár je presne na opačnom konci), skoro som sa udusila... 😝 nejako rýchlo som zabudla, že v meste je to leto úplne iné, ako v horách... 😝

Leni, pohyby každý cíti individuálne, ale podľa mňa to môžeš očakávať každým dňom... 😵

bay
autor
1. júl 2009

Leni, no plus minus ano 😉 ale Misko tiez zacal poriadne kopancekovat az 20tt...
Mne najviac stve ze furt poobede prsi a neda sa ist ani kupat 😔 😠

sisipetka
1. júl 2009

Leni pohyby uz mozes aj dnes. Ty si vlastne ako druhorodicka, nie? A to sa udava okolo 18 - 19 tt. Aj ja sa tvarim, ze coskoro budem citit pohyby, ved zajtra zaciname 14 tt 😵
Miska zoberiem od 4 rokov, urcite bude hrozne moc sikovny po mamine 😎
Weji ja chcem ist ku vam robit, nie kvoli momentalnym vyplatam, ale kvoli klime 😀 Ja som rada, ze to najvacsie tehu bude v zime, ved aj minule to bolo v zime a MM mal co doma robit, aby nezamrzol 😅 Neviem ako by som to robila teraz v lete - ble 😝 Mne vyhovuju take teplotky, ze 20 °c a dost. A moze pri tom svietit slniecko 😎

bay
autor
1. júl 2009

Ja mozem tak 25 😉 a uz sa tesim do raja ze sa schladim 😀 😀
No podla mna rodicky citia pohyby skor len preto ze to vedia spoznat ze to uz je ono 😅 😀 😀 😀 😀

bay
autor
1. júl 2009

A na sikovnost po mamine sa spolieham 😵 😉

weja
1. júl 2009

Peti, že kvôli výplatám... 😀 to by sa ti teda ozaj veľmi nevyplatilo... 😅 to už ozaj skôr kvôli tej klíme... 😅
inak také teploty okolo 30°C znášam dobre len niekde na lehátku a v plavkách 😀 na také bežné fungovanie tých 20-22° celkom stačí... 🙂

halienka
1. júl 2009

Mne sa párkrát už zazdalo že cítim také pošteklenie, lenže pri tom mojom aktívnom čreve niekedy fakt neviem či to je to alebo ono 😀 asi si budem istá až keď to bude riadny kopanec a ten som tuším minule zacítila práve v 19tt. Tak snáď to už bude čoskoro, lebo budem tuším kľudnejšia keď ho budem cítiť, takto človeka napadajú somariny... Už včera som začala mať akýsi výtok, neviem či mám s tým ísť či nie aby som zas nebola za hysterku 😝 😀 Inak poradňu mám budúci týždeň v utorok.
Weji, tak ja do Jasnej isto nejdem, mne je tu fajn teplúčko 😀 dneska som sa šokujúco napchala do riflí takých pod kolená čo som si kúpila minulý rok a som si myslela že ich isto už neoblečiem ale reku skúsim a vcelku v pohode. Majú taký veľmi znížený pás a sú elastické tenučké, tak možno aj preto sa mi to podarilo 😀
Peti, čo s tebou keď ty si odchovaná na zimnom štadióne 😀 to je jasné že všade inde ti je už moc teplo 😀 mne vyhovuje teplota tak 27-29 °c ale teda nie na priamom slnku, len tak v tieni. No a v noci tak 20-21°C 🙂

sisipetka
1. júl 2009

Weji si moj clovek, 30tky len na lehatku s prijemnym vankom vo vlasoch a najlepsie pri mori 😀
...no dobre, tak nepridem si pre vyplatu, skoda a to som si myslela, ze zvysim domaci rozpocet 😅 😀
Kami jasne, ze sa treba spoliehat na tvoju sikovnost, ved take vyvrtky robit a neublizit si, mozes len ty 😎

bay
autor
1. júl 2009

Leni ak je to taky ten biely vytok a ziadne svrbenie tak to je ok 😉 a neboj za chvilu schytas taky kopanec a uz to neprestane 😉 😀 😀
Ale take kopce, prima klima, .... no hned by som sla.

bay
autor
1. júl 2009

no ale tocky som vedela v tanecnej najlepsie 😀 😀 tak som mala toho naj naj ucitela 😵

bay
autor
1. júl 2009

Weji, ale ved posli nejaku vyplatu aj k nam 😵

sisipetka
1. júl 2009

Leni, ja mam vytok uz asi 3 tyzdne. Proste je taky priesvitno-mliecny, nema pach, nic nerobi, ale proste je. Musim pouzivat intimku. Mala som to aj cele prve tehu a doki pozrel, ze je to ok. Tak namiesto setrenia na tamponoch, miniem peniazky na intimky 😅

halienka
1. júl 2009

No presne taký je ten výtok, priesvitno mliečny, vodnatejší, presne som si musela už dať intimku. Takže dúfam, že to je v poriadku, keď to všetky máte 😀 😀