Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
2. júl 2009

len na margo k tym menam - my by sme brali aj trojcata = Lara, Sara, Zara 😀
Ale teraz nam staci Zara pripadne nejaky pekny chlapcek, ktoremu meno este neviem vymysliet a potom dalsie budeme opat vyberat zo zasob 😉

bay
autor
2. júl 2009

My monitor nie.
Peti, Laro, Saro, Zoro 😀 😀 😀

sisipetka
2. júl 2009

Kami ten Zoro napadol aj mne 😀
...my monitor mozno ano, ale vsetko az po porode...nic nenakupujeme a MM sa podujal, ze za 4 dni v nemocke on vsetko poperie, pozehli, postavi, pripravi - no neviem, co ja budem robit ked odidem z prace 😅

nada.hope
2. júl 2009

petka papat a konikovat 😉

sisipetka
2. júl 2009

Nadi papat nie, ja uz priberam aj z pohladu na jedlo 😅

nada.hope
2. júl 2009

no a co, teraz mas dovolene, ja som v tehu priberala aj zo vzduchu..........................

bay
autor
2. júl 2009

No moj sa tiez podujal ze pocas pobytu v nemocke dokupi cokolvek co zistim ze nemame... Len mam z toho strach... Kedze bol so mnou v par detskych obchodoch a bol uuuplne strateny 😔 ale tak snad mu nejaka mila pani predavacka poradi 😀

sisipetka
2. júl 2009

no nerada by som bola tahsia ako MM, minule sa mi to skoro podarilo, nastastie viedol o 1 kg 😅 😀

bay
autor
2. júl 2009

Tak mu to treba poriadne vysvetlit a musi priberat aj on 😀 😀

halienka
2. júl 2009

babky, viete čo sa mi stalo práve 😀 zazvonil telefón a ja som zdvihla že: Halienka, Považská Bystrica, prosím? 😀 😀 😀 mne už to hrabe 😀 sme tu mali manažérku zas na prepadovke tak som celá dopletená, už ani neviem ako sa volám a miesto menom firmy sa predstavuje nickom na koníku 😀 😀

sisipetka
2. júl 2009

Leni 😀 skoro som sa zadusila bananom 😅 Spomenula som si aj na tie oholene nohy u gynekologa 😀

halienka
2. júl 2009

Peti, no aspoň vidíš čo ťa čaká za pár týždňov 😀 čím väčšie brucho tým menej mozgových buniek 😀 aspoň u mňa to tuším takto funguje 😀

sisipetka
2. júl 2009

a ty si uz zabudla na toho mojho alibistu 😀 Leni, ved to bolo iba vcera 😅 😀

bay
autor
2. júl 2009

Leni 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
2. júl 2009

No vidíš Peti, tak aj u teba sa to už začína 😀 a my sa čudujeme Bay, že už ani chodiť poriadne nevie a každú chvíľu niekde sebou švihne 😀 veď mi budeme také isté zachvíľu 😀 😀 😀 Peti a inak pamäť, tak to je ešte špeciálnejšia kategória 😀

bay
autor
2. júl 2009

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 To sa vam len zda ze som take nemohlo!!!! 😝 😀 😀 😀 😀 😀 Ja sa len snazim pobavit okoloie 😅

halienka
2. júl 2009

bay, sorry, ale nedalo mi, veď ťa musím nejako zahrnúť medzi nás popletené tehule 😀 😀 😀 veď neboj, aj my to robíme len pre pobavenie ostatných 😉 😀 😀

bay
autor
2. júl 2009

Ale ja uz budem teraz zodpovednou matkou, takze uz ziadne nehody 😉 😎

halienka
2. júl 2009

no tak na to si rada počkám 😀

sisipetka
2. júl 2009

Kami, tak mas co robit 😀 😎

bay
autor
2. júl 2009

v poho 😎 zacnem nehody volat inak 😀 😀 😀

sisipetka
2. júl 2009

oki kocky, pre dnesok v praci balim. Opat zacala ta moja hlava strajkovat 😅 nabuduce ju asi necham doma, nech trucuje tam 😠
papa

bay
autor
2. júl 2009

Idem aj ja. Papa 😉

halienka
2. júl 2009

to tu zas idem zostať sama? 😢 tak čaute 😉 🙂

sisipetka
2. júl 2009

som tu zas, vas oblubeny fantomas 😀
....som doma, MM v praci, vonku prsi, v telke prd, tak som osedlala konika a popritom pozeram wimbledon 😉

inneska
3. júl 2009

ahojte babulky... 🙂

dnes mám termín, a idem na kontrolu do bratislavy a predpokladám, že si ma tam už nechajú...tak verím, že najbližie ked budem na koníkovi, tak budem mať už erika v náručí...snád to dobre dopadne a my budeme konečne opäť šťastní zatial sa držte všetky, mamulky, tehulky a snažilky 🙂

bay
autor
3. júl 2009

Dobre ranko 😉 Konecne tu mame piatok 😵 😵 😵
Takze uz len jeden tyzden a uz sem nemusim 😅 😀

Innes drzim palce 😉

weja
3. júl 2009

dobré ránko 🙂
v prvom rade - Inneska, držíme palce, nech to má rýchly priebeh a nech ťa moc netrápia... a budeme sa tešiť na prvé Erikove fotočky... 😉
Bay, ty sa máš, že už len jeden týždeň...
no inak ste dobré s tou tehu demenciou... 😅

mery.maja
3. júl 2009

Ahojte,

Inneska dufam ze vsetko bude v poriadku a ze bude Erik coskoro s tebou 😉 drzim palce 😵

bay
autor
3. júl 2009

Len je otazne ci sa tej tehu demencie porodom zbavime 😅 😀 🤐 😀 😀 😀 😀