Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
29. júl 2009

Leni, to si píš, že ma chytá cestovná horúčka 😀 ja cestovanie nemám rada, vždy mám z neho nervy... 😝 a včera som už začala robiť kôpky na posteli, čo si chcem zobrať so sebou, MM sa na mne pobavil 😅 nemôžem za to, ale už týždeň pred tým mám plnú hlavu rozmýšľania, čo si musím zobrať so sebou a aby som nič nezabudla a taaaak... 😀
dnes je tu akosi zatiahnuté, ktovie, či nebude pršať... 😒

weja
29. júl 2009

Peti, ďakujem 😵 aj vám pekný víkend... má byť horúco, tak sa tu aspoň schladíte... 😉

bay
autor
29. júl 2009

Tak si to uzite a poriadne si oddychnite 😉
Weji oci na stopkach, je to tam nadherne 😵
Ja som si tiez chcela odskocit do Tatier na turu ale to mi uz MK zamietol s hlaskou ze ty nie si normalna 😀 😀 ze mu to zistenie ale trvalo... 😀 😀 😀

sisipetka
29. júl 2009

Weji, aj ja si vzdy robim kopky pred cestami a balim vsetko zvlast do roznych sackov a tak 😀
No, ale teraz som sa na to vyprdla a nieco vecer pozbieram, co cez brucho turisticke vobec obleciem 😅 Ale v hoteli je bazen, tak ak budem fit, to sa pojdem vymocit 😉
Kami 😀 😀

bay
autor
29. júl 2009

Ja balim tak isto 😉
Ved si pozri co som mala ja na turach. Tielko (take to co su pod tricka) a XXXXL sortky na ktore MK zahlasil ze ci idem v pyzame. Este ze do topanok som sa vosla 😀

halienka
29. júl 2009

No vidím, že tu je dovolenková horúčka 😀 len ja sedím v robote od rána do večera ako taký ... 😀 Bay, aj môj kolega má dovolenku, tak ma šupli na tie dva týždne späť na 8 hodín kým tu on neni, tak preto som už od rána v robote 😝 teraz som im dobrá 😝 😀

bay
autor
29. júl 2009

joj hnusaci jedni 😠 😠 😝

halienka
29. júl 2009

no ale už len do tohto piatku, tak to vydržím 😝 už som si normálne odvykla 😀

bay
autor
29. júl 2009

No to ti verim, ja by som uz umrela 😀

halienka
29. júl 2009

a hlavne akosi moc ľudí chodí, som myslela že práve bude kľud lebo sú dovolenky a prd 😝 Za prvé dva júlové týždne sme mali 23 CP na okná, za tieto dva čo som tu sama - a to je dnes ešte len streda - už 40 CP a to ma ďalšie dve čakajú dnes ešte v mailoch na spracovanie. Šak som úplne vyšťavená 😝 Teraz som dorazila z obedu a najradšej by som ľahla a spala 😀

bay
autor
29. júl 2009

No je pekne, volno, nie je na dovcu tak vsetci idu menit okna 😀 😀

weja
29. júl 2009

Leni, no takto využívať tehotnú ženu 😀 keby ti aspoň umožnili poobede dožičiť si nejakú siestu - na chvíľu si schrupnúť... 😉
Bay a na teba nepozerali ostatní turisti ako na zjavenie, že tehulka pred pôrodom na túre? 😀
Peti, vymočiť sa do bazéna...??? to by ti bolo... 😀 😉

bay
autor
29. júl 2009

Weji pozerali.... 😅 ale stretla som tam este jednu tak cca 5.-6. mesiac 😉 😀 ta mala asi jedina pochopenie.
Ostatni ked isli za nami a ja som sa zastavila a predychavala (fucala teda riadne 😀 ) tak na mna zazerali, ked prechadzali okolo tak sa podrazdeny pohlad (taka mlada a nevladze) zmenil na udiv, ze im skoro oci vypadli a sanka klesla a potom na to upozornili celu skupinku s ktorou isli a vsetci sa otocili a cumeli. No ako keby som bola nejake monstrum 😖 😅 😀 😀 Tak som sa potom nastvala a predbehla ich nech si nemyslia 😀 😀 😀
Jak keby to bolo neobvykle stretnut tehulu tesne pred rozpadom na ture v Raji 😀 😀

sisipetka
29. júl 2009

Weji, hej vymocit 😀 - a co myslis, aj bobulka pravidelne moci do svojho bazenika 😉
Leni, kurna, ti debili stale nedaju pokoj...zeby sme ti zajtra po ceste dosli pomoct 😎
Kami, teba si viem predstavit v tych kopcoch ako prirodny ukaz 😀 - neboj, ja budem tiez fucat, mne staci aj 2 poschodia 4 x denne v robote vybehnut...a mam pocit, ze uz som tesne pred polcasom rozpadu 😝

bay
autor
29. júl 2009

No mne navrat na tretie poschodie tiez moc neprospel. Narocnejsie nez tie vylety 😝

weja
29. júl 2009

Bay, no fakt, veď to je úúúúplne bežná vec 😀 😀 ozaj zázrak prírody 😀 sa teda divím, ja ako tehula som ledva išla na nákup, nie ešte na túry... 😝
Peti, veď to, že či si ideš brať príklad z bobulky...? 😉 ideš iba s MM, či idete viacerí?

bay
autor
29. júl 2009

Weji, nakupy nezvladam ani ja. Misko ich nerad a vzdy mi pride v obchode zle 😅 😝 takze odtial vzdy rychlo utekam...

sisipetka
29. júl 2009

ideme iba my dvaja...ups teda traja 😉
To uplne staci, boli sme takto dvaja aj minule leto na Chopku...nam dost vyhovuje chodit po dovolenkach iba v dvojici. Super si vtedy rozumieme a nejako sa vzdy vieme dohodnut - teda okrem narocnych tur, ked ja mraucim od bolesti 😖
Kocky, nakupy nemusim ani ja....ale myslim, ze mam viac takych "nemusim" 😀

sisipetka
29. júl 2009

Kocky, co tak este raz sa vydavat 😀

https://www.youtube.com/watch?v=owPdycgkkGg
weja
29. júl 2009

mne sa nedá youtube v robote spustiť... 😠
Bay, to som myslela obrazne, že ani na nákup, v skutočnosti som bola fakt hotová, keď som mala byť dlhšie na nohách... 😝 neviem prečo, ale mala som pocit, že som min. o 15 kg ťažšia (už od začiatku) a jednoducho nevládzem... 😝
Peti, vy chodíte do Tatier pravidelne? to sa nabudúce musíte zastaviť aj pri nás... 😉

sisipetka
29. júl 2009

Hej, Tatry mame pravidelne - minule bola jasna - chopok - jaskyne, predtym rysy, predtym studenovodske vodopady, skalnate pleso, velicke pleso, gerlachovsky a slavkovsky stit, atd....a vzdy so slzami v ociach na ustupe 😖 MM nikdy nechapal, ze co ma moze koleno tak hrozne boliet...ale az ked videl moju diagnozu z pred operacie a po nej teraz v marci, tak sa ospravedlnil, ze uz chape ako mi muselo hrozne bit 😖 😅 Nastastie teraz nejdeme testovat moje kolena, iba kondicku 😀
A dalsi rok dufam, ze pojdeme i s dietkom...potom vymyslim trasu smer Jasna a prideme sa ukazat tehulke wejke a mozno uz cerstvej mamine 😉

halienka
29. júl 2009

Peti 😀 dobre som sa pobavila na tom videu 😀 sa mi páčia také svadby ktoré sú veselé a brané s humorom a nie ako strašne vážna oficialita 😝
Weji, aj ja mám niekedy také dni, že ani pohnúť a niekedy sa mi tak dobre nakupuje, aj natrafím na dobré veci, inokedy pobehám toho kopu a aj tak nič nekúpim. Ale tak ja na nákupy idem tak raz za 2 mesiace, takže väčšinou je zabitý celý deň 😝 😀
Aj ja som kedysi bola taká turistka, ale teraz už bohužiaľ zdravotný stav nedovolí. MM ma tiež vytiahol kade-tade a ja som ešte ten typ čo si zemepisné názvy nepamätá, ale výstup na Rysy si pamätám, to som teda bola fakt mŕtva potom 😀 😀

sisipetka
29. júl 2009

Rysy boli nielen o fyzicke, ale v mojom pripade aj o psychike - fuj neznasam retaze 😖
Leni video som poslala kamaratom, co im ideme v oktobri na svadbu a uz si robime srandu, ze pripravime nejaky tanecny sprievod + ja este s jednou tehulkou brusny tanec 😀

halienka
29. júl 2009

Peti, presne, na ten úsek z reťazami nezabudnem nikdy, pretože som vyšla pár krokov popri tej reťazi a dostala som taký strach, že mi zmäkli kolená a nemohla som sa pohnúť ani hore ani dole 😀 ľudia nadomnou aj podomnou čakali, čo urobím, či sa náhodou nepustím, bola som v úplnom šoku 😀 😀 normálne som zastavila premávku 😀 potom som to po pár minútach rozdýchala, všetci ma ukľudňovali a povzbudzovali, tak som to nakoniec nejako vyliezla, ale to nechci vedieť akú "ústnu" nakladačku dostal potom MM 😀 😀

sisipetka
29. júl 2009

No viem si ta predstavit 😀 😀 ... a cesta naspat nocna mora, kedze som uz vedela, co ma caka a neminie 😝

sisipetka
29. júl 2009

papa kocky, odchadzam...hlasit sa budem az v pondelok, dufam ze Tatry opat nesklamu 🙂
opatrujte sa tu....a Misko nech pocka na tetu Petru 😎

halienka
29. júl 2009

Peťuška, drž sa a moc to nepreháňaj s aktivitami, jasné?! 😉 Hlavne si oddýchni poriadne a hneď po príchode sa hlás 🙂 Prajem pekné počasíčko 😉

bay
autor
29. júl 2009

Halo? Balite, co? 😝

halienka
29. júl 2009

Bay, ja nebalím, ale idem pozerať Profesionálov 😀

halienka
30. júl 2009

Dobré ránko babky 🙂 ja som tu prvá? 😕 Bay, neflákaj to 😀 vstávaj 😀 😀