Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
13. aug 2009

Dani, zatial nie je dovod 😒
Este sa doma najem, znasilnim MK a az potom 😀 😀 😀 😎

bay
autor
13. aug 2009

Keby nieco, tak dam vediet, keby nic, zajtrajsi obed plati 😉

bay
autor
13. aug 2009

MK bude dnes musiet poriadne zehlit. Nie len ze mi zrusil obed 😠 ale ani nezavolal ako dopadla poradna 😢 😢 😢

sisipetka
13. aug 2009

Tak mu len pekne daj 😉

ellise
13. aug 2009

Ahoj holky,
Bay, jestli ti odešla hlenová zátka, porod se rozběhne do 48 hodin

Leni, doktora jsme se ptala na proč výtěr z konečníku, tak prý na zdravotní průkaz je to potřebajestli nejsem bacilonosič.
Do neděle jsem sama doma, teda s dětma.

bay
autor
13. aug 2009

Elis, no kiez by 😉 😵
Tak uz som zas bez akychkolvek priznakov bliziaceho sa porodu 😝 ach jo. 🙄

ellise
13. aug 2009

bay, to nic neznamená, když odejde hlenová zátka, povolil krček, a může se začít otevírat během několika hodin. První bolesti jsou jako u MS, nebo taková chvilková křeč. To si třeba ani neuvědomíš. Ais kdybyste te´d zasexovali, tak to hodně urychlíte..... 🙂 ale i tak to může být klidně za dva dny. tak se drž.

Náš plán na víkend padá, chtěli jsme jít do Jungle parku, a na koupaliště, ale Tomáš je nemocný, má horečky kolem 40, zvrací, už jsem dělala zábal a musím dávat čípek, jinak mi léky vyzvrací. Zítra jsem nejspíš doma, pak se uvidí.

halienka
13. aug 2009

Ahojte babky 🙂 tak Bay, tak nás štengruješ 😀 a nič z toho 😀 tak zajtra zase umývať okná 😀 😀 alebo sa riadne povaď s MK a hneď sa to rozbehne 😀
Ja liečim bolavé brucho, dúfam, že táto noc bude lepšia ako predošlá, ešteže je zajtra piatok 😝 😵
Eliška, tak si ideš robiť cez víkend veget bez chlapa? 😅

danka24
13. aug 2009

dobru nocku a bay drziim palce keby nahodou si isla v noci do porodnice .. nezabudni este pred tym napisat 😀

ellise
14. aug 2009

Dobré ráno všem, dnes jsem doma, nevím jestli dovolená, nebo OČR, jdeme k doktorce, podle toho co řekne.
Tomík má už teď ráno teplotu 39°, tak jsem zvědavá, kam to půjde.

No Leni, nejdřív jsem myslela že bude veget bez chlapa, teď to bude děs bez chlapa.(zase sama, když je potřeba pomoc)......... 🙂 Chtěla jsem jet s dětma do Jungle parku, to jsou takové různé visuté lanové dráhy, slaňování a v neděli buď na koupaliště nebo Vranov, ale teď nic, budeme sedět doma.............. V Brně je navíc VC v motocyklech, tam má dorazit asi 200.000 účastníků, tak to by sme asi taky rušili. Necháme to na jinou sobotu, kdy starej nebude doma. A že jich bude. 😀 😀

weja
14. aug 2009

dobré ránko 🙂
tak ja som včera večer špeciálne kvôli Bay zapla pc ešte aj doma a nič... 😨 Miško nás riadne naťahuje 😀 chce asi počkať na nedeľu, aby sme s Naďkou vyhrali 😀 😉
Elis, väčšinou keď si človek niečo naplánuje, tak mu do toho čosi príde... 😝 Tomimu prajeme skoré uzdravenie 😉
Leni, tebe je už dúfam lepšie... 😉
a všetkým prajem pekný piatok 😎

bay
autor
14. aug 2009

Dobre ranko.
Chudak Tomik 😔 nech sa co najskor vyzdravie.
U nas bola noc total kludna. A neviem bud som uz zabudla ako sa to robi ale MK som na sex neukecala ani vecer ani rano ☹ Budem musiet ist asi ulovit nejakeho nahodneho okoloiduceho 😀 😀
Inak bol v noci klud. Ziadne bolesti, ziadne krvacanie, len standardne navstevy onej miestnosti 😀 😀 😀
No rano sa zas vratili slabe ms bolesti ale len tak obcas aby som sa necitila moc ok 😀 A zas som zacala spinit (tak tato cast sa mi nepaci a neviem ci to mam brat akoze normalka alebo to nejak riesit 😠 😅 ) Ale stale si hovorim, ze kym sa Misko v bruchu prevaluje, tak je to v poho 😅

danka24
14. aug 2009

dobre ranko ... bay a nechces radsej zavolat dokimu?vies pre istotu ja bz som bola kludnejsia 😉
Elis aj ja prajem Tomimu skore uzdravenie, chuda rano 39 .. ale vy to zvladnete aj bez chlapa 😉
weji vidis ze o pol 12 som nespala to lebo som mzslela na bay a ona si kludne spala .. a ja som teraz nevzspata.. 😅

bay
autor
14. aug 2009

Dani, najprv treba prekonzultovat na konikovi nech nie som zbytocne za hysterku 😀 😀 (a chcem stihnut este obed 😀 )

bay
autor
14. aug 2009

A teda o pol 12 spal iba MK 😠 😠 ja som cumela do plafonu a kazdych 15 min vstavala na zachod 😀

danka24
14. aug 2009

bay moja zlata .. to asi preto ze som myslela na vas ze ci nahodou uz nejdes do porodnice.. 😀 a kazde 15 minuty chudinka to je vela .. a namna 1x za noc ist chce to poriadnu obetu 😀 😀

bay
autor
14. aug 2009

Nevoj, to len ked zaspavam 😉 Potom v noci uz len cca kazde dve hodky. Obcas sa mi podari az po troch 😀 😀 😀
A dnes som sa zas musela ist v noci najest 😅 sa tusim vraciam do prveho trimestru 😀

bay
autor
14. aug 2009

Ze nevoj 😀 😀 To sa mi co podarilo? 🤐

danka24
14. aug 2009

pochopila som to ze nevoj ty tak nedopadnes 😀 😀 😀

weja
14. aug 2009

Bay, no s týmto ti ja veru neporadím, ale tiež by som možno cinkla dr., veď si prvorodička, takže nejaká tá zbytočná "panika" je ospravedlnená 😉
ale tuším tá hlienová zátka môže byť aj vo forme krvavého výtoku, to som kdesi započula 😕 a u teba by to aj celkom sedelo, keďže môže odchádzať aj dlhšiu dobu... ale skús poštudovať nejaké témy aj tu na koňovi, isto sa to už niekde riešilo...
Dani a ty čo máš nové? 🙂 Ako sa má Klárka?

skybaby
14. aug 2009

dobre ranko 🙂
tak ako vidim misko je stale v brusku a trapi mamu?
eliska nech sa tomikovi rychlo polepsi aby si sa netrapila
inak baby ja dnes ten obed nemozem lebo idem na obed do Trnavy, nasi sa vratili z pariza a mamina je uplne nadsena tak ide ukazovat fotky a rozpravat zazitky ... budem musiet aj ten pariz absolvovat, mozno buduci rok aj s barborkou 😀

sisipetka
14. aug 2009

Dobre ranko kocky,
Kami, ty si este tu 😕 - hmm Misko si dava nacas. Asi sa mu este u teba paci, ale vies ako to byva - vela deti sa rodi po dazdi a dnes v BA prsi a este aj bude 😉
Leni, tak rychle vyliecenie zaludka, ja som vcera konecne troska posedela na wc - ale este by sa hodilo.
Eliska, to mi je luto, ze opat jeden vikend s trapeniami. Dufam, ze Tomik nema nic vazne a rychlo sa date dokopy, aj ked je jasne, ze program sa meni 😔
Jani, ok tak si to uzi v Trnave a dalsi obed uz bude aj s Miskom v kociku 🙂
Dani, Tebe sa to tiez pekne krati, ale este vela oddychuj - najvacsi napor pride az tesne pred - ved vidis ako Bay zamakava, aby Miska posurila 😎
WEji a vy ako doma. Uz mozete snazilkovat alebo este mate pauzu? Dufam, ze coskoro to vyjde a budeme mat dalsi termin na tipovanie 😵
MY nic nove, hrame futbal - je sezona 😀

danka24
14. aug 2009

peti ahooj
no ty mas uz polovicu za sebou a polovicu pred sebou takze 10.januar to istiii 😵 😵 aby sme mohli spolu oslavovat alebo aj na 3.januar 😀 hrate futbal u nas sa spi az vecer zaciname hrat na prehadzovanu a plavanie 😀
weji inac mne sa snivalo ze pri tvojom mene krasne svietili tt taka 25tt 😉 už aby to bolo aby ste boli stastny a aby to malo dobry koniec 😉 my baby sa mame dobre odychujeme teraz trosku pomenej ale da sa.. najradsej by sme spali.. a hladny sme malokedy 😀 klarka rastie uz ma urcite 1kg takze uz je velka baba 😀

ellise
14. aug 2009

ahoj holky, už jsme zpátky od doktorky, Tomáš má streptokoka, a prý tomu pomohlo ten pondělní výlet na koupaliště na kolech a návrat v dešti. Dostal penicilin, a tak leží a má zvoneček 🙂 a když něco chce tak zazvoní a my s Martinkou furt vyletíme, co se děje.

Peti, asi trénuje na 5.9.

halienka
14. aug 2009

Hojte babky 🙂
Eliška, no ten tvoj Tomík si to vie naplánovať 😀 asi sa potatil 😀 no ale čo narobkáš, už len aby sa čo najskôr poliečil, nech si ešte trošku toho leta užije, lebo veru už len nejaké 2 týždne a škola volá 😉 🙂
Bay, to ti verím, že si z toho na nervy, ja by som bola tiež, človek nevie či má robiť paniku, či nie. Ja stále verím, že je to už začiatok niečoho 😉 a u prvorodičiek ide asi väčšinou všetko trochu pomalšie. Tak že by dnes v noci? 😅
Peti aj ty máš takého futbalistu? Ja asi futbalistku 😀 večer celá šťastná zaspávam a v tom si moje milé dieťa zmyslí že pretrénuje všetky svoje svaly a tým pádom aj moje orgány 😀 tak som Soničku nežne pokárala, nech si to nechá na ráno, bo by som sa rada vyspinkala. A našťastie po chvíli dohovárania poslúchla, takže túto noc som sa vcelku dobre vyspala, aj žalúdok už je lepší 🙂 A práve som požehlila ďalšiu kopku, ešte hodím sprchu, vypijem kafe a idem sa pomaly chystať do roboty. Ešteže je dnes piatóóók 😀 😀

weja
14. aug 2009

Peti, no ak Bay dojde na ten obed, modli sa, aby ju to práve tam nechytilo, lebo by si zostala na jej "odrodenie" sama 😅 😀
Sky, vaši boli cez nejakú CK alebo si to zmanažovali sami? aj moja mama bola riadne nadšená, každý deň v robote prezerá fotky 😀 😵
Peti, snažiť sa môžme, aj sa poctivo snažíme každý mesiac, ale ešte nám k tomu chýba asi kus šťastia... 😒 no nič, aspoňže ovulka býva každý mesiac a teraz ju Femigard dokonca prehodil o 2 dni skôr 🙂
ty máš teda v brušku riadneho futbalistu 😉
Dani, no bodaj by si mala pravdu 😵 inak sranda - včera mi tiež jedna baba z koňa písala, že sa jej snívalo, že ma videla s veľkým bruškom 😵 dúfam, že ste dáke poriadne veštice a sny sa vám plnia 😵

halienka
14. aug 2009

Eliška, to ma mrzí, dúfam, že ten streptokok sa dá rýchlo vyliečiť. Pliaga jedna, kde sa to berie, že?
Dani, tak aj vy tak na večer kopete? 😀 Aj u mňa je to pravidlo, cez deň menej ale večer sa to začne, akoby presne s futbalovými zápasmi v telke 😀 😀

bay
autor
14. aug 2009

Peti a my na ten obed ideme abo nie? NEch viem ci mam na rychlo vymyslat co ukuchtim 😅

sisipetka
14. aug 2009

Dani, s januarom nepocitam - my ratame, ze na Vianoce uz budeme vsetci traja doma z porodnice 😉
No Bayka sa musi najprv ozvat, ci vobec do mesta pride...aby som sa vedela zariadit a nahodou neostala o hlade 😢 A prvu pomoc nejako zvladnem a odrodime spolocne 😎
ELiska, no Tomik bude pekne oddychovat - hadam, lieky coskoro zaberu a zvoncek zmierni svoju intenzitu 😉 A maly asi naozaj trenuje na 5.9. - MM som vcera zaplatila listky na zapas cez net, tak maly si tiez nechce nechat ujst a vykopava (uz som z neho urobila chlapca 😉 )
Leni, tak Sonicka bude do party ku nam, ked budeme chodit na vylety. MM je byvaly futbalista, tak si pekne vsetci zahraju 🙂
Weji, ked mas cyklus ok, tak to hadam coskoro vyjde. JA len sama za seba - netreba asi tlacit na pilu - nechala som volny priebeh a nastastie sa telo umudrilo a vyslo to. Len si robime s MM niekedy srandu, ze ma v roku asi 1 kvalitnu spermosku a ta je akcna vzdy v aprili - aj prvykrat nam to vyslo skoro na rovnaky termin. Uz aj moj otec sa ho pytal, ze ako to robi 😀

bay
autor
14. aug 2009

Peti, Bay sa uz ozvala 😀 😀 😀