Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
18. aug 2009

No to neviem ci to moze byt dedicne, kazdo padne ti nezavidim 😝

bay
autor
18. aug 2009

A ako to zvladate vy?

bay
autor
18. aug 2009

Nejak mi tusim ta vecera vcera nesadla 😅 Ma boli bruch 😔 Uf uf uf

sisipetka
18. aug 2009

Pekne ranko kocky,
Kamilka neboj, vianocny termin si rezervujem ja 😀 Tebe ponechavam augustovy, tak ako je povodny bojovy plan 😵
My sme mali rusnu noc, nemohla som asi do polnoci spat - teplo, kopa paplonov okolo mna, MK prilis intenzivne dychal, bobulka hadzala ostepom a zaroven skakala do dialky - no proste parada - takze spanok potrebujem ako sol 😖 A to sa dnes chystam troska na tehu cvicenia, MK sa mi smeje, ze som uz ako tulen - vobec sa neviem v posteli otacat - ta nadvaha robi svoje 😅 Ale zatial stale drzim tych + 10 😀 - to je moj rekord, bo od posledne kontroly mame hore len 1,5 kg ... ked to pojde takto dalej, tak do porodu budem stihla ako lanka, iba brusko budem pred sebou tlacit 😀 😀 😀

bay
autor
18. aug 2009

Peti, o zaspavani mam tiez pekne pribehy 😀 😀 Tak zalez pod stol a poriadne si pospinkaj 😉
Uz to riesim sprchou tesne pred zaspanim, neutriet lahnut do postele a zaspat kym mi je chladno 😀 😀 A viac nez to desne teplo ma trapi trpnutie pravej nohy ked idem vecer spat (inokedy to nerobi 😠 )
Ved ty si ako lanka 😉
Ja tiez potrebujem schudnut. A to poriadne a na to mi napada jeden dobry sposob 😀 😀 A ako sa na mne a mojich nemotornych pohyboch a vstavaniach Mk zabava radsej ani nehovorim, bo by to bolo na rozvod 🤐

weja
18. aug 2009

Bay, tak a už nám je jasné, po kom to tvoje dieťa má... 😀 ty si tiež pri príchode na tento svet nechávala na seba ľudí čakať, takže žiaden div... 😉
Peti, ty čo chceš zo seba spraviť tehulku-modelku? len pekne papaj a priberaj, máš na to plný nárok 😉
ozaj Peti, z ktorej stránky si objednávala ten Femigard??? 😕 už si pomaly musím doobjednať... 🙂

nada.hope
18. aug 2009

Bay my to zvladame, aj ked odchody do roboty su stale bolestne, podotykam pre mna, nie pre Ninku.
Petka ze nadvaha 😀 😀 ja som pribrala nieco okolo 22 kg, ja som bola ako hroch a uz mam iba 1 kilecko, ale to sa dufam strati co nevidiet, ved chodim na telocvik a na bicykli do roboty a to je uz pokrok 😵

nada.hope
18. aug 2009

Petka chcela som povedat, aby si sa nicoho nebala, len pekne papkala a malej bublinke alebo bublinkovi davala, co len chce ;-

nada.hope
18. aug 2009

Wejka ahojky 😉

bay
autor
18. aug 2009

No tiez nemusi byt to dieta vo vsetkom po mne 😅 😀

nada.hope
18. aug 2009

Inac musim vam povedat, ze som vcera moju Ninocku premenovala na duracelku 😀 😀 😀 Ta ma tolko energie, my s manzelom drzime otvorene oci sparatkami a ona nic, ja neviem pokom to dieta je take zive 😅 😕 ved som sa stravovala zdravo 😅 a ani som nepila redbull 😕

halienka
18. aug 2009

Ahojte babenky 🙂
Bay, ani nerozprávaj, bo už ma teraz chytá hrôza keď ťa tak čítam, že ako budem fungovať keď budem na tom tak ako ty 😀 Inak keď píšeš, že tvoja mama prenášala, tak je dosť možné že to máš po nej. Ale ja som tipovala dnešok, tak by si ma nemala sklamať 😀 hybaj ho ešte raz okná umývať 😀 😀 😀
Peti, no ja síce nejakú nadváhu nemám, ale tiež mám problém sa v noci otáčať. A každé ráno si na teba spomeniem, ako si písala že minule si sa budila o 3,33 hod. tak ja sa síce nebudím až tak presne, ale vždy je to približne o štvrtej, niekedy pár minút pred, niekedy zas po. A potom sa čudujem prečo sa mi chce večer o ôsmej už spať. 😝 😀

nada.hope
18. aug 2009

Ja hovorim, z eto najlepsie ma zo mna a to zle ma z manzela ☹

bay
autor
18. aug 2009

Nadi, na baterkach do babiky treba setrit!!!! My sme tiez dali steniatku kvalitne a teraz trpime 🙄

nada.hope
18. aug 2009

bay 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bay
autor
18. aug 2009

Leni, tak by ma potesilo, keby si vyhrala.... ani si nevies predstavit 😝

bay
autor
18. aug 2009

Leni, no myslim, ze to budes mat o kusok lepsie, bo nebudes sa musiet s tym brusiskom skladat na zem aby si sa hrajkala so steniatkom a skrabkala a cesala zvysok svorky 😝 Len si musim davat bacha, aby ma mal kto z tej zeme aj dvihnut 😀 😅

weja
18. aug 2009

Nadi, veru, veru, asi jej moc dobíjate baterky 😉
Leni a to už od tej 4tej nezaspíš??? 😲 no to si neviem predstaviť, ja sa akurát prevraciam na druhý bok 😅
Bay, to som ti chcela napísať aj ja, že pozor na to, aby si sa ešte aj postavila z tej zeme 😅

bay
autor
18. aug 2009

Weji, to vies, cele tehu je priprava na to nespanie co pride potom 😅

sisipetka
18. aug 2009

Weji - www.hermann.cz a potom ma kontaktovala ich slovenska pobocka a poslali mi to do 3 dni. Uplne super to fungovalo 😉
Nadi ja to s tou vahou beriem s humorom, ale MM sa boji ze na konci prehra a bude ten lahsi 😀 😀
Leni, tak to budenie Ti nezavidim 😖 - v tomto tehu sa to zatial drzi a 3.33 nehrozi, ale este mame dost pred sebou...tak uvidime aky hororovy cas si vyberiem 😀 A inac je to o drzku, lebo potom v tom teple clovek nevie zaspat a to nehovorim u nas, ked je otvorene okno, tak pocujem kazdy bus, auto a mozno aj bicykel, ktory prebehne okolo po ceste 😅
Nadi - duracelku mas doma 😎 To je mile, aj ja som bola do urciteho obdobia ako duracelka, len tym vekom uz sa vybijam 😀 😀 - ale myslim, ze do tej 30tky to mate doma zarucene 😀 😀

nada.hope
18. aug 2009

Petka do 30? 😅 😅 😅 a nas s manzelom bude kto dobijat 😨 😅

sisipetka
18. aug 2009

No vy uz ste po 30tke, takze sa vybijate ako ja 😀 a to nam nik nepomoze 😅

weja
18. aug 2009

Peti, duracelka do 30ky????????? 😲 😲 prepána ako to doma s tebou vydržali??? 😀 😉 ja som bola svojím spôsobom taká "duracelka" iba cca 1.rok života - nepotrebovala som spávať, ani jesť, kým ma uložili alebo dosiahli, aby som aspoň čosi dostala do úst, bojovali niekoľko hodín a stále dookola a ja som nikdy nebola unavená, ani hladná, len som vyžadovala neustálu pozornosť a vtedy som bola najspokojnešia 😀 potom mi však konečne niekto vybral baterky (tesne pred maminým psychickým zrútením) a odvtedy som bola milé dieťatko 😀 😀 😀 čo z toho vyplýva? - že na každého raz dôjde... 😅 😅 😅

nada.hope
18. aug 2009

Wejka tak to pridi vysvetlit mojej dcerke, ako sa treba vybit...........lebo baterky co davam do kolotoča menim kazdy druhy den 😅 😅 😅 😅 neviete ktore by mali vydrzat najdlhsie? 😅

sisipetka
18. aug 2009

Weji ja neobsedim na jednom mieste a mam milion patsto aktivit 😀 - ved kocky z konika tiez vedia, co vsetko niekedy riesim 😀 😀 😀 A to mi uz doma hovoria, ze by som mala pribrzdit - ale ked ja som uz raz taka. Nas mali doma podelene: ja som bola rychlobezka a sestra lenochod 😀 - a ostalo to dodnes...len teraz sa krotim hlavne kvoli mimi 😉
Nadi, ale je to uzasne, ked mas take aktivne dietatko....aspon budes stale stihla ako lanka, ked okolo nej budes neskor pobehovat 😎

nada.hope
18. aug 2009

Petka no ved aspon v niecom je plus, 😉
inac este nevie ani sediet ani chodit a uz mi zhadzuje moje orchidee z okna, ale zsa to je moja chyba, som ani netusila kolko sily je v takych malych rucickach, som ju drzala na rukach, aby sa pozrela aj von a ona zdrapila tycku so zaclonou a tahala tahala,............ vysledok tycka prelomena na troch miestach a na zemi tri kvetinace s orchideami a podotykam bolo nieco po 21,30 😅

weja
18. aug 2009

Nadi, no mne to pripadá tak, že Ninka ešte len teraz zisťuje, že má k dispozícii plne nabité baterky a tak sa ich snaží aj patrične využívať... 😀 ešte si užijete zábavy... 😉
Peti, tak ty si takýto nezmar? 😵

sisipetka
18. aug 2009

Nadi, to mi pripomenulo, ze ked som mala asi 8 rokov, tak sme mali poschodovu postel bez rebrika. Sestra spavala dole a ja hore. No a musela som tam lozit cez parapetnu dosku ako taka opica. A vies kolko kvetinacov nasi museli obetovat 😀 Weji ono sa to nezda, ja krehke a citlive zienia 😀 ...no uz nemam baterky, ale vrtulu v zadku 😀

weja
18. aug 2009

Peti, tak to je hádam ešte horšie... 😅 baterky vyberieš, ale čo s tou vrtuľou..? 😀 😀

sisipetka
18. aug 2009

no nic, pockam kym zhrdzavie 😀 😀