Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
22. okt 2009

ahojky kocky,
Leni mozem sa pridat na obed 😀 - nechce sa mi varit 😅 , ale uz som vybrala ryby z mrazaku, tak sa trocha posnazim.
Inac ja mam zavinovacku - iba jednu na zaciatok, a kamosky to tiez pouzivali. Ale myslim, ze Ti uplne staci perinka a keby nahodou, tak po porode dokupis zavinovacku.
Kamilka, tak peknu cestu do petrzalky, dnes zacina ten summit, takze cesty budu asi pekne pouzatvarane a bude chaos. Ides busom? To je asi v danom pripade najlepsia volba.

A fakt, ze som vcera isla, urobilo to dobre a dnes sa citim lepsie. A presne ten cervik - zas bol nad ranom u mna. Bola som na wc a mne vzdy rano, ked sa postavim, tak vybehne akoby taky nahromadeny vodnaty vytok za celu noc. Potom uz cez den skoro nic. A viete, co mi cervik rano povedal .... ze asi mi unika plodova voda 😅 😝 No som ja vobec v poriadku? Ale vyspala som sa z toho a teraz uz opat nemyslim na nic negativne - ale pri mne clovek nevie, ako dlho to vydrzi 😀

halienka
22. okt 2009

Peti 😀 kľudne poď so mnou na obed, hneď nám bude veselšie 😉 😅 A na tom tvojom červíku-unikaní plodovej vody som sa dobre pobavila 😀 ako keby som sebe do hlavy pozrela, také isté strachy ma chytajú 😀 asi nám fakt trošku šibe 😀 ale čo, veď sme tehotné, máme na to právo 😀 😀 A teraz mám aj pri cikaní také iné pocity ako keď som nebola tehu, teraz normálne necítim to docikávanie, iba keď ide silný prúd, orientujem sa iba po zvuku, že či som už skončila alebo nie 😀 a to si tiež vtedy vravím, bože môj netečie mi to náhodou už plodová voda, keď to necítim, že cikám??? 😀 No ale už som si zvykla aj na to keďže je to pri každom cikaní, tak to by už tá plodovka bola dávno preč, tak už to tiež ignorujem. Tak to Peti len na ukážku, aby si videla, že mne rovnako šibe 😀 😀

sisipetka
22. okt 2009

Leni super, ze nie som sama, ze mi sibe 😀
...a odpoved bola presne ta ista, ze ved uz by som asi ziadnu plodovu vodu nemala, keby mi kazde rano takto unikala 😅 ...
Inac by ste neverili, zajtra koncim v praci a kazdu chvilu ma bombarduju emailami. Uz som ich od rana spracovala asi 20. No nic to, popoludni napisem vsetkym partnerom - papa a hadam uz bude klud 😎

janula.k
22. okt 2009

Prepacte, ze vam sem skacem, len som tu zazrela Petku a dlllho som ju nevidela a hned ma takto pobavila (aj Halienka) lebo baby, ja mam tie iste pocity 😀 aj s curanim aj s vytokom a tiez ma strasi plodovka, ale po vcerajsej kontrole mame plodovky dost, takze asi to bude fakt vytok a to presne ako pises Peti, ked sa postavim rano, tak hned zo mna kopec vytecie..
Peti a tebe sa posunul TP opat na povodny? Mne tiez trosku posunuli na 26.12, ale oficialne som stale podla PM.

sisipetka
22. okt 2009

Ahojky Jani,
Teba som davno nevidela a som rada, ze si sa u nas pobavila 😉
Hej termin sa mi vratil na povodny, malicke to za 30tt dorastlo z povodnej dvojtyzdnovej straty, na rozdiel uz iba 2 dni. Ultrazvuk vyhodil v piatok datum 24.12. a dr. sa riadi 22.12. - tak dufam, ze pod stromcek ulozime nase malicke a urobime peknu foto pre konika 🙂
A som rada, ze si ok....kedze nas stale nieco strasi...pockaj, este pridu dalsie cerviky, co mi v hlave vyskocia - avsak nemozem ich riesit vsetky naraz, ved by ste sa tu udusili od smiechu 😀

bay
autor
22. okt 2009

Leni ani zavinovacku. Ja som drsnak matka 😀 😀
Peti chcem ist na 98, ale neviam ako sa na nu naj dostat 😔 😢 Bo najlepsie sa pesi dostanem k pristavnemu mostu ale z blbej strany a ten podchod co tam je je uplne bezbarierovy 😠 😠 😠 😠 😠 Tak asi budem musiet ist prestupovat 😢 😢 😢
A cestou spat sa chcem stavit v petrzalskom tescu kupit tu bundicku co som ti spominala 😵
Holky, tie vase cervicky!!! 😠 Ved len pockajte co vsetko vam nakecaju ked sa drobci narodia 😝 Moj je este ukecanejsi nez pocas tehu 😅

sisipetka
22. okt 2009

Kamilka potom hod foto tej bundicky 😉
...to vies, ku nam do petrzalky je zaujimava cesta... 😅

bay
autor
22. okt 2009

Mi hovor, ved tam furt cestujem 😀 😀 😀

bay
autor
22. okt 2009

A ja mam teraz novu zabavku. Hladam kam v BA budeme s Miskom chodit plavat.... Este si vyber (ak nejaky dovtedy zvladnem) buduci tyzden u nasej Dr. overim. Asi neviete poradit kde to tu je naj, co? 😅 🤐

bay
autor
22. okt 2009

Halo, dieta mi spi, mam chvilu volne ruky!

bay
autor
22. okt 2009

☹ ☹ ☹ A vsetky sa venujete isto svojim zaludkom 😠

bay
autor
22. okt 2009

To mam akoze ist upratovat?

bay
autor
22. okt 2009

To mi fakt toto urobite? 😢

bay
autor
22. okt 2009

Tuk tuk je niekto doma?

sisipetka
22. okt 2009

ja som sa sprchovala....idem na postu a kupit zakusky zajtra do prace...
Co sa tyka plavania babatiek, tak poznam jedno stredisko, ktore je na Nobelovej ulici (byvala dimitrovka - odtial pochadzam - kusok od Polusu) - neviem presne ako sa to vola - Plavajuce babatka alebo take nieco. Dalsie myslim, ze je v Iuvente a ked chces mozem sa opytat kamosiek, kam chodili....

bay
autor
22. okt 2009

No budem rada ak sa mi popytas aj na referencie 😵 😵 😵
Mnaaaaaaaaaaaaaaam zakusky 😵

sisipetka
22. okt 2009

Oki, ked sa vratim zo zakuskov 😉 , tak kockam zavolam a dam vediet.

bay
autor
22. okt 2009

Daj si nejaky dobry aj za mna 😵 hlavne taky s vela cokoladkou 😵 😵 😀

bay
autor
22. okt 2009

njn. Dieta hore. Boooozinku, on spal az 15min ma novy rekord 😀 😀 😀

sisipetka
22. okt 2009

a este jeden cervik na dnesny den 😎
- pred par dnami som si obzerala brusko a mala som dojem, ze som nasla 1 ks strie. Dva dni som behala okolo MM, nech mi to potvrdi (viete si predstavit to zufalstvo) - a on stale, ze to tam nic nie je, ze mam otlacene nohavice a pod. Verte chlapovi, ked on take problemy nema 😖 A predstavte si, teraz som sa obzerala vo vani v zrkadle - a naozaj tam nic nemam - och milujem MM - on mal pravdu 😀 😀 😀

bay
autor
22. okt 2009

Chlapom sa fakt neda verit, moj tvrdi ze so striami vyzeram krajsie ako ked som ich nemala 😀 😀 😀 😀

halienka
22. okt 2009

Babky, ja som bola na tom obedíku a na nákupe, tak preto ma tu nebolo 🙂 No nakúpila som si sladkostí od výmyslu sveta, mňa fakt už nebezpečné púšťať do potravín 😀 😀 MM iba kukal, že nepreháňaš to trochu? 😀 No ale môžem ja zato že mi tak ide do chuti niečo sladké? 😀 😀
No môžme byť radi že máme takých chlapov, aj ten môj furt aká som krásna a ako všetko na mne lúbi a tak, a ja len na neho kukám, reku, čo myslíš že sa nevidím v zrkadle? Koho tu chceš oblbnúť? 😀 😀 Si vidím ten celulitídový zadok, no nie? 😀 😀 Ale sú zlatí, že nám to ešte vyvracajú, že to si len vymýšľame 😀 😀
Inak Peti, zákusky na pošte? 😕 😅 😀 No nič, musím si aj ja ísť dať niečo sladké 😀
Bay, tvoj malý sa prekonáva 😉 Dúfajme že aspoň v noci to dohoní 😉 a ty sa budeš môcť poriadne vyspať 🙂

halienka
22. okt 2009

Trošku zábavy:

Leží večer manželský pár v posteli a žena hovorí :

"Rada by som mala väčšie prsia.""

Tak si ich skús šúchať toaletným papierom.

""Toaletným papierom? A čo by to ako malo robiť?""

No, neviem, ale pozri sa čo ti to urobilo s riťou...🙂)))))))))))))))))

😀 😀 😀

sisipetka
22. okt 2009

Leni - vtip i dotaz na zakusky na poste ma teda riadne rozosmiali 😀
- na poste som vybavila zasielku
- a v cukrarni prd 😠 na nete mali otvaracie hodiny o 10tej a na dverach o 14tej - a to im mam ist dat teraz zarobit? 😖 Ale pojdem, MM sa tesi, ze mu donesiem kremes a veternik 😀

A to sladke, ani nehovorte, ja by som zjedla vsetko, co iba prebehlo okolo cokolady....ale kedze bobik masiruje crievka kazdym dnom intenzivnejsie, tak si davam dost pozor. Sakra, ale dnes sa nebudem obmedzovat - dozeriem sa zakuskami 😉

halienka
22. okt 2009

Peti, len si daj, nech nie som v tom sama 😀 ja už som zožrala paklík arašidov v čokoláde 😀 a aj nervičky sa nám ukľudnia troška 😉 😀

sisipetka
22. okt 2009

Leni, tak ja uz mam v sebe nejaku gastanovu torticku a zapila som to cervenou vineou 😀

Kami, prva odpoved pre Teba ohladom plavania:
Citujem: "skus alva.sk, bolo to super, bola som na dvoch kurzoch. jurko sa sice nerozhybal vdaka tomu, aspon ja som mala ten pocit, ze na to to nebolo dobre, ale ak sa chce kamoska len zabavit s malym a skusit nieco ine, tak vrelo odporucam. bolo to tusim dvakrat do tyzdna, 4 tyzdne, 8 hod za nejakych vtedy 4000,-. vo vode sa spieva, hra, deti to bavi, nauci sa zadrzat pod vodou dych, niekto z rodiny to moze tocit "z brehu", super pamiatka. po hodine je sauna a mimco zaspi od unavy."

bay
autor
22. okt 2009

Provokaterky!!! Ja nemam bundicku 😢 ale za to mam dren v zube. Hehe 😀 😀 😀

sisipetka
22. okt 2009

Kami dalsi citat:
"ja som chodila do Alvy so samkom - nebolo to tam zle, ale viac tak komplikovane ( myslim v tom zmysle ze sprchy inde, satne,) - prislo mi to take od ruky, kdezto v Hrosiku na Kolibe, kde som chodila s Hankou tam to bolo vsetko take sikovne take viac rodinne. Aj co sa tyka personalu a vycviku tak Hrosik sa mi zdal byt lepsi"

bay
autor
22. okt 2009

Peti, ty si uplny poklad 😵

nada.hope
22. okt 2009

Ahojte zlaticka.....ako?